najstariji zenski hobi

<hator>

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.262
0376007.42.jpg

U pećini u blizini nemačkog grada Ulma pronađen je kameni falus, za koji se veruje da predstavlja najstariju seksualnu igračku na svetu. Naučnici su spojili na desetine krhotina i na kraju dobili 30.000 godina star falus iz kamenog doba.

Praistorijska seksualna igračka, dugačka 20 centimetara se proučava na fakultetu u Tibingenu, čiji je portparol za javnost objasnio da se prvi poznati dildo u istoriji između ostalog koristio i za potpaljivanje vatre. Naučnici smatraju da se kameni falus koristio i za udaranje u kremen, a njegova veličina, oblik i uglačana površina ukazuju na to da nije imao samo praktičnu svrhu.

Veruje se da je ova falusoidna iskopina stara barem 28.000 godina, a napravljen je od siltita. Na jednom od svojih ispoliranih krajeva praistorijski dildo ima urezane prstenove, što još više podržava teoriju da se radi o prvoj seksualnoj igrački. Otkrića poput ovog su do sada bila izuzetno retka, jer se u to vreme falus vrlo malo prikazivao u umetnosti, koja je bila inspirisana ženskim simbolima plodnosti.


naci,ako je prostitucija najstariji zenski zanat,iz gore napisanog se namece zakljucak da je masturbacija najstariji zenski hobi z:shock:
i kad onda cujem tinejdzerke kako se crne nagadjuju masturbiranja,ne mogu recima da opisu gadjenjeyeah,right:roll:

jos je interesantna cinjenica koju sam nacinila veoma neupadljivom,a to je duzina mile igrackice-20 cm.
sto namece sledecu konkluziju-zenski atributi vremenom menjaju kriterijume po kojima sticu epitet pozeljnog,ali je 20 cm uvek in,cak i u kamenom dobu.
Pa onda pade u vodu muska kuknjava kako je trku za velicinom izmislilo moderno doba.
smrc:cry:

Elem,samo nekako mi ne ide u glavu cemu im spravica,kad su tamo imali ultimativnu seksualnu slobodu?:confused:
vec cujem komentar-pa ni ne treba u glavu dati ide
 
Poslednja izmena od moderatora:
0376007.42.jpg




naci,ako je prostitucija najstariji zenski zanat,iz gore napisanog se namece zakljucak da je masturbacija najstariji zenski hobi z:shock:
i kad onda cujem tinejdzerke kako se crne nagadjuju masturbiranja,ne mogu recima da opisu gadjenjeyeah,right:roll:

jos je interesantna cinjenica koju sam nacinila veoma neupadljivom,a to je duzina mile igrackice-20 cm.
sto namece sledecu konkluziju-zenski atributi vremenom menjaju kriterijume po kojima sticu epitet pozeljnog,ali je 20 cm uvek in,cak i u kamenom dobu.
Pa onda pade u vodu muska kuknjava kako je trku za velicinom izmislilo moderno doba.
smrc:cry:

Elem,samo nekako mi ne ide u glavu cemu im spravica,kad su tamo imali ultimativnu seksualnu slobodu?:confused:
vec cujem komentar-pa ni ne treba u glavu dati ide
... sto je ovdje, tacno, interesantno? :confused:
 

Back
Top