Sta je bitnije, biti nacionalista ili biti pre svega čovek?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Šta je bitnije, biti nacionalista, ili biti čovek ili pacifista?
Radjamo se isti, živimo kako se ko snadje, i skončavamo sto.
Život je jedan i treba ga proživeti!

Не падај на глупе навлакуше. Какви људи. Ти што пропагирају пацифизам једва чекају да те растргну. Боље ти чини добра свом народу и тако буди добар човек.
 
Не падај на глупе навлакуше. Какви људи. Ти што пропагирају пацифизам једва чекају да те растргну. Боље ти чини добра свом народу и тако буди добар човек.

Bate, trudim se, ali mnogi oko mene se prodaju, a zašto, nemogu da shvatim.
Sami smo sebi najveći neprijatelji.
 
Biti nacionalista do smrti jer su ljudi smece,da ne kazem nesto drugo! Volim svoju zemlju iako nam je narod stoka,ali sta da se radi ovaku anarhiju i bezakonje treba braniti do poslednjeg jer moze covek dobro da se snadje i da iskoristi svoje kapacitete snalazljivosti! Nemojte da me povezujete sa mracnim 90ima meni ove lopovske 2000te odgovaraju ko kec na desetku!
 
Biti nacionalista do smrti jer su ljudi smece,da ne kazem nesto drugo! Volim svoju zemlju iako nam je narod stoka,ali sta da se radi ovaku anarhiju i bezakonje treba braniti do poslednjeg jer moze covek dobro da se snadje i da iskoristi svoje kapacitete snalazljivosti! Nemojte da me povezujete sa mracnim 90ima meni ove lopovske 2000te odgovaraju ko kec na desetku!

U pravu si prijatelju, vise (pravih) ljudi u ovoj zemlji nema.
 
Biti nacionalista do smrti jer su ljudi smece,da ne kazem nesto drugo! Volim svoju zemlju iako nam je narod stoka,ali sta da se radi ovaku anarhiju i bezakonje treba braniti do poslednjeg jer moze covek dobro da se snadje i da iskoristi svoje kapacitete snalazljivosti! Nemojte da me povezujete sa mracnim 90ima meni ove lopovske 2000te odgovaraju ko kec na desetku!

Šta reći nego, putuj igumane i nebrini za manastir.
Ako je tebi dobro , nek ti potraje još dugo, pa možda i nama svane.
 
A boga mi i na ostalim slovenskim jezicima. :ok:

Nikako.

Covek je covek, a Srbin moze biti covek, i ne mora, kao uostalom i svi drugi narodi.

Meni je bolji dobar komsija pa makar bio i stranac, nego los komsija Srbin koji gleda "da ti crkne krava" i ne pomaze ti nista kad ga zamolis. A takvih je vecina. Ili bar pola, ma i to je malo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top