Zadiranje u privatnost bracnog partnera

BLAJBI

Zaslužan član
Poruka
103.720
Da li vam se nekada desi da krisom hurungate po muzevljevom celularu?

Ili po njegovim dzepovima?

Novcaniku?

Da li vam se desilo da nekada krisom pregledate zeninu tasnu?

Da prisluskujete kada prica telefonom?

Da joj kontrolisete ves?


Hajde, istinu na videlo!

Slobodno, bez straha, ne poznajemo se licno :lol:
 
Била тема. :)
А и ја нисам неки примерак за одговарање на тему.
Ја му оперем личну карту јер не погледам у џепове.
И перем паре повремено. ;)
Мобилни је лична ствар и не гледам никад.
Одувек је тако било. То је све ствар пристојности.
И нема везе са глупим причама о поверењу. Једноставно, не радим другима оно што не желим да они раде мени.
И немам преча посла, него да му завирујем којекуде Србијо... :sad2:
 
Da li vam se nekada desi da krisom hurungate po muzevljevom celularu?

Ili po njegovim dzepovima?

Novcaniku?

Da li vam se desilo da nekada krisom pregledate zeninu tasnu?

Da prisluskujete kada prica telefonom?

Da joj kontrolisete ves?


Hajde, istinu na videlo!

Slobodno, bez straha, ne poznajemo se licno :lol:
nisam, nista od navedenog.... ili bilo cega ne-navedenog
 
.


Ne do mi bog da ikad budem/moram/pomislim da trebam preturat po šlajboku.


To je početak kraja.

tako je:ok:

i nemam šta da preturam
ako kažem :trebaju mi pare-kartica, šta god, kaže eno ti novčanik pa uzmi...i uvek ga ostavlja na vidno mesto, na dohvat moje ručice:manikir:
ne zatvara se u kupatilo kad priča mobilnim, šta više uključi hands free. šeta po stanu i dere se
na fuksni takođe viče da ga ja zezam da mu ne treba telefon
šta ja onda da mu preturam?
jedino da ispraznim džepove kad perem i u tim situacijama nisam ništa našla sem iskorišćenih papirnih maramica
preturala sam, iskreno rečeno, na početku braka i nisam našla ništa zanimljivo
koliko znam ni on meni ne pretura ni po telefonu, ni po kompu ni po mojim ostalim ličnim stvarima
 
Da li vam se nekada desi da krisom hurungate po muzevljevom celularu?

Ili po njegovim dzepovima?

Novcaniku?

Da li vam se desilo da nekada krisom pregledate zeninu tasnu?

Da prisluskujete kada prica telefonom?

Da joj kontrolisete ves?


Hajde, istinu na videlo!

Slobodno, bez straha, ne poznajemo se licno :lol:


ja jesam u jednom periodu:rumenko:
nikada pre to nisam radila.
ni posle.
nije mi ljubomora u karakteru.
i tada kada sam to radila je bio kraj, a da to jos ni jedan od nas dvoje nije znao.
u stvari znala sam, ali sam se opirala da sebi priznam.
kad bih sada bila u situaciji da osetim isti poriv, ne bih se masila za njegov mobilni nego bih odmah prekinula vezu.
 
e pa sad da se ne bi hvalile sto smo divne i krsne...ne zadiremo u tudju privtanosto bla bla..
ako vidis da mulja naravno da ces zaviriti iako postoji velika mogucnost da nece biti debil (mada ima slucajeva) da ostavi poruke u inboxu, sljokice na kosulji, licu..bla bla...

iskreno, dok sam bila u trogodisnjoj vezi poceo je muljati, biti sumljiv, nositi mobitel i kad pisa.. i eto..svaki put kad sam zavirila u bilo sta od gore nabrojanog..nasla sam sta sam i trazila....kasnije se sve iskristalisalo i raskinuli smo hvala Bogu.
sad sam u novoj vezi vec pola godine..potpuno drugacija osoba, iskrena, dobra.. i nikad mi nije palo na pamet da mu taknem mobitel koji inace stoji kraj mog dok se on tusira...

sto znaci da ne ceprkamo po njegovim/njenim stvarimo zasto sto nam je dosadno vec zato sto nas muka natjera jer ne zelis da te neko pravi majmunom..
 
e pa sad da se ne bi hvalile sto smo divne i krsne...ne zadiremo u tudju privtanosto bla bla..
ako vidis da mulja naravno da ces zaviriti iako postoji velika mogucnost da nece biti debil (mada ima slucajeva) da ostavi poruke u inboxu, sljokice na kosulji, licu..bla bla...

iskreno, dok sam bila u trogodisnjoj vezi poceo je muljati, biti sumljiv, nositi mobitel i kad pisa.. i eto..svaki put kad sam zavirila u bilo sta od gore nabrojanog..nasla sam sta sam i trazila....kasnije se sve iskristalisalo i raskinuli smo hvala Bogu.
sad sam u novoj vezi vec pola godine..potpuno drugacija osoba, iskrena, dobra.. i nikad mi nije palo na pamet da mu taknem mobitel koji inace stoji kraj mog dok se on tusira...

sto znaci da ne ceprkamo po njegovim/njenim stvarimo zasto sto nam je dosadno vec zato sto nas muka natjera jer ne zelis da te neko pravi majmunom..

i to je tačno

samo i tu treba dobro razmisliti da li smo u stanju da se suočimo sa onim što možemo da nađemo...

znam ženu koju muž pred svima poštuje, voli, pomaže u svemu, podržava i sl...a u isto vreme ne preterano skriveno ima i druge veze...istina za ženu je uvek tu i ona je na prvom mestu...svi mi znamo za to, ali svi ćutimo...i ona jednom prilikom u jednoj prilično emotivnoj situaciji ona svima nama kaže...ma znam ja za moga M. i sve one...čula sam...ali nisam vidiela...i neću...jer ako budem videla ne znam kako bi mogla da nastavim da živim...ovako, kao da i ne postoji

mi ostali samo smo ćutali i osećali se baš idiotski
 
kolika je partnerova privatnost preda mnom,? naročito ako on živi sa mnom kolko ono beše...8 god gulimo devetu
i moja privatnost pred njin
misim kad se zna ko kako izgleda i bez gaća:rumenko: i kad smo već toliko toga prošli zajedno i lošeg i dobrog
kad sam ga videla i nervoznog i besnog i tešila ga
i veselog i radovala se sa njim
sve se to nekako stopilo
više ne znam šta je njegovo a šta moje
pa ladno uzmem njegov mobilni da šaljem poruku nekome ako nemam kredit i taj neko zna da je to mužev mobilni
imamo kobajagi svako svoj komp, a opet se svako vaćka za onaj koji je bliži
i iskreno više se JA bunim ako onuzme "moj" komp nego obrnuto
 
i to je tačno

samo i tu treba dobro razmisliti da li smo u stanju da se suočimo sa onim što možemo da nađemo...

znam ženu koju muž pred svima poštuje, voli, pomaže u svemu, podržava i sl...a u isto vreme ne preterano skriveno ima i druge veze...istina za ženu je uvek tu i ona je na prvom mestu...svi mi znamo za to, ali svi ćutimo...i ona jednom prilikom u jednoj prilično emotivnoj situaciji ona svima nama kaže...ma znam ja za moga M. i sve one...čula sam...ali nisam vidiela...i neću...jer ako budem videla ne znam kako bi mogla da nastavim da živim...ovako, kao da i ne postoji

mi ostali samo smo ćutali i osećali se baš idiotski

to je njen izbor, njena odluka..
poznajem dosta ali bas dosta paravova koji funkcionisu tako..ali dosta...:( ne slazem se stim ali opet sto ljudi sto cudi..u neku ruku razumijem u neku ne..:(
moj slucaj je bio suprotan... meni bilo uskracena paznja, ljubav..tvrdi jedno a govori drugo..naravno da ces posegnuti za kopanjem po stvarima da mu bar imas sta sasuti u lice prije nego odes...
 
Nisam nikad, osim kad trazim kakvu sicu za cigare (kad ostanem bez dinara):mrgreen:
Tako i on meni, kad ostane bez dinara, samo otvori novcanik i uzme nesto sice:mrgreen:
Tu smo isti

Inace, preturanje, zavirivanje zbog nepoverenja, zbog ljubomore, niti sam ikada radila niti cu, to me stvarno ne zanima. Niti sam primetila da je ikada moj muz. Jedno drugom verujemo, i o svemu razgovaramo, a takvo zavirivanje je za mene pre svega ponizavajuce

Ja ni u cerkine stvari ne zavirujem, a kamoli u muzevljeve
 
Da li vam se nekada desi da krisom hurungate po muzevljevom celularu?

Ili po njegovim dzepovima?

Novcaniku?

Da li vam se desilo da nekada krisom pregledate zeninu tasnu?

Da prisluskujete kada prica telefonom?

Da joj kontrolisete ves?


Hajde, istinu na videlo!

Slobodno, bez straha, ne poznajemo se licno :lol:

Dok smo ziveli zajedno sve sam to radila ali ne krisom, nego javno.

Nikada nista nije krio, tako da nisam mogla krisom da gledam.
Telefon mu zvoni, on kaze javi se jer ga mrzi da ustane, ili odgovori ti na poruku...Ni ne pogleda ko je.
Dzepove na pocetku nisam pregledala, e kad se oprala licna karta, otkuvalo se 100 tadasnjih DM i sl...onda sam redovno pregledala svaki dzepic.
Racunar isto tako.
Novac je bio zajednicki, bila sam ovlascena na sve racune.

Kad zivis sa zavisnikom od racunara, interneta i igrica, tesko mozes da sumnjas da svrlja negde......treba prvo nos da izvuce iz monitora:D
 

Back
Top