Da li postoji ijedan Albanac koji se ne zalaže za nerealnu nezavisnost Kosova ?

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Toliko toga se izdešavalo na Kosmetu i oko Kosmeta, Arnauti su svesni da je nezavisnost Kosova potpuno nerealna, da je to farsa i veštačka priča i da je nikada neće dobiti a i dalje se zalažu za nju. Zanimljivo je da NE POSTOJI NIJEDAN ARNAUTIN koji se ne zalaže za nezavisnost Kosova i koji je ne traži. Znači, ne postoji nijedan Šipac koji će na pitanje: "Da li tražiš nezavisnost Kosmeta ?" odgovoriti sa "ne". Dakle, oni su po tom pitanju izuzetno složni i jedinstveni za razliku od naših izroda kao što su LSD-ovci, SPO-ovce i antisrpske NVO koji iako su Srbi traže da Srbija prizna Kosovo i kažu da je nezavisnost Kosova "realnost".

Arnauti jesu magareća nacija ali po pitanju jedinstva stvarno treba da se ugledamo na njih i treba svi Srbi da se zalažu za to da Kosovo ostane u Srbiji kao što jeste a ne da prihvataju neku nametnutu veštačku "novu realnost". Dokle će više da važi ono: "2 Srbina-3 partije. 3 Albanca orkestar." ?

Pa kad bi neki običan Šipac rekao da je Kosovo deo Srbije, odma bi ga njegovi zemljaci zaklali na sred ulice a kamoli da to kaže neki njihov političar javno na TV. A ovde svaka poslednja šuša poput Čede, Nataše Kandić, Sonje Biserko, Vuka Draškovića može slobodno na TV da izjavi da je "nezavisnost Kosova realnost" i da mu ne fali dlaka s glave. :dash:
 
Toliko toga se izdešavalo na Kosmetu i oko Kosmeta, Arnauti su svesni da je nezavisnost Kosova potpuno nerealna, da je to farsa i veštačka priča i da je nikada neće dobiti a i dalje se zalažu za nju. Zanimljivo je da NE POSTOJI NIJEDAN ARNAUTIN koji se ne zalaže za nezavisnost Kosova i koji je ne traži. Znači, ne postoji nijedan Šipac koji će na pitanje: "Da li tražiš nezavisnost Kosmeta ?" odgovoriti sa "ne". Dakle, oni su po tom pitanju izuzetno složni i jedinstveni za razliku od naših izroda kao što su LSD-ovci, SPO-ovce i antisrpske NVO koji iako su Srbi traže da Srbija prizna Kosovo i kažu da je nezavisnost Kosova "realnost".

Arnauti jesu magareća nacija ali po pitanju jedinstva stvarno treba da se ugledamo na njih i treba svi Srbi da se zalažu za to da Kosovo ostane u Srbiji kao što jeste a ne da prihvataju neku nametnutu veštačku "novu realnost". Dokle će više da važi ono: "2 Srbina-3 partije. 3 Albanca orkestar." ?

Pa kad bi neki običan Šipac rekao da je Kosovo deo Srbije, odma bi ga njegovi zemljaci zaklali na sred ulice a kamoli da to kaže neki njihov političar javno na TV. A ovde svaka poslednja šuša poput Čede, Nataše Kandić, Sonje Biserko, Vuka Draškovića može slobodno na TV da izjavi da je "nezavisnost Kosova realnost" i da mu ne fali dlaka s glave. :dash:

Pazi, koliko god se ja gnusao pomenutih pojava sa srpske politicke i nevladine scene, opet mi je drago da zivim u zemlji gde ne vlada neki plemenski zakon po kome se likvidira na licu mesta svako ko misli drugacije.

Ipak je to nesto...
 
Pazi, koliko god se ja gnusao pomenutih pojava sa srpske politicke i nevladine scene, opet mi je drago da zivim u zemlji gde ne vlada neki plemenski zakon po kome se likvidira na licu mesta svako ko misli drugacije.

Ipak je to nesto...

Ali mislim da se slažeš da po pitanju nacionalnog jedinstva i sloge treba da se ugledamo na Arnaute.
 
Isto se odnosi i na stav o tome da li je Kosovo deo Srbije. Svi Šipci kažu da je Kosovo nezavisno i nećeš naći nijednog koji će ti reći da Kosovo pripada Srbiji a ovde u Užoj Srbiji imaš drogerante i izrode poput Čede i LDP-a i njima sličnih forumaša koji otvoreno kažu da je Kosovo nezavisna država. Nesloga nas kolje !

To jeste cinjenica. Dakle, bez obzira na nivo obrazovanja, politicko opredeljenje, veru... Nema Albanca bilo sa Kosova ili bilo odakle drugde koji bi rekao da je Kosovo deo Srbije.

Svi religijski, pravni, moralni principi padaju u vodu kada je u pitanju ,,albanska stvar".

Nije kod nas samo nesloga, nego i podmitljivost, ali sto je jos gore, neodoljiva potreba da se vecito ide uz Q..c.
 
Isto se odnosi i na stav o tome da li je Kosovo deo Srbije. Svi Šipci kažu da je Kosovo nezavisno i nećeš naći nijednog koji će ti reći da Kosovo pripada Srbiji a ovde u Užoj Srbiji imaš drogerante i izrode poput Čede i LDP-a i njima sličnih forumaša koji otvoreno kažu da je Kosovo nezavisna država. Nesloga nas kolje !

Pa sto onda uzimaju pasose drzave Srbije, kad su toliko nezavisni od te iste drzave?
 
Ali mislim da se slažeš da po pitanju nacionalnog jedinstva i sloge treba da se ugledamo na Arnaute.

Nije to tako prosto.

Tamo si automatski narodni neprijatelj, ako se izjasnis da si ista drugo sem Albanac.

Ne postize se takav fanatizovani konsenzus preko noci.

Sto manje skole, sto manje ozbiljne literature i samo rokaj mitomansku literaturu...

Ako ovi nasi nastave s Dereticem, necemo ni mi biti daleko za nekoliko godina.
 
Kako moze da postoji ijedan albanac koji se ne zalaze sa nezavisnost Kosova, kada su oni davno takve smestili dva metra pod zemlju.....
Posto decenijama nije obavljan popis na Kosovu medju albancima, to sto ce nestati hiljadu ili dve njih , nece se ni primetiti......
Posebno ako uspeju , da za vreme bombardovanja veci deo tih ubistava pripisu srbima.
A vidjenijim albancima?
Pa njima se desavaju autyomobilske nesrece, slucajni i spontani padovi na noz, podletanja pod autobus, davljenja u vodi do kolena isl.....
 
Pazi, koliko god se ja gnusao pomenutih pojava sa srpske politicke i nevladine scene, opet mi je drago da zivim u zemlji gde ne vlada neki plemenski zakon po kome se likvidira na licu mesta svako ko misli drugacije.

Ipak je to nesto...

Слажем се. Свако ко мисли другачије од система не би требао да има проблема, али свако ко мисли да ради против добра државе треба бити кажњен. Погледајте на шта ово данас личи. Свако може опљувати Србију без икаквих последица. Земља је изгубила понос. Значи само ДЕСНО!
 
Pa sto onda uzimaju pasose drzave Srbije, kad su toliko nezavisni od te iste drzave?

Ma ja sam u startu rekao da im je ta nezavisnost potpuno nerealna i teška farsa ali je interesantno da se bez obzira na to svi zalažu za istu. A mi Srbi ćemo biti nejedinstveni po tom pitanju sve dok ima izroda poput LSD-a i SPO-ovaca.
 
Toliko toga se izdešavalo na Kosmetu i oko Kosmeta, Arnauti su svesni da je nezavisnost Kosova potpuno nerealna, da je to farsa i veštačka priča i da je nikada neće dobiti a i dalje se zalažu za nju. Zanimljivo je da NE POSTOJI NIJEDAN ARNAUTIN koji se ne zalaže za nezavisnost Kosova i koji je ne traži. Znači, ne postoji nijedan Šipac koji će na pitanje: "Da li tražiš nezavisnost Kosmeta ?" odgovoriti sa "ne". Dakle, oni su po tom pitanju izuzetno složni i jedinstveni za razliku od naših izroda kao što su LSD-ovci, SPO-ovce i antisrpske NVO koji iako su Srbi traže da Srbija prizna Kosovo i kažu da je nezavisnost Kosova "realnost".

Arnauti jesu magareća nacija ali po pitanju jedinstva stvarno treba da se ugledamo na njih i treba svi Srbi da se zalažu za to da Kosovo ostane u Srbiji kao što jeste a ne da prihvataju neku nametnutu veštačku "novu realnost". Dokle će više da važi ono: "2 Srbina-3 partije. 3 Albanca orkestar." ?

Pa kad bi neki običan Šipac rekao da je Kosovo deo Srbije, odma bi ga njegovi zemljaci zaklali na sred ulice a kamoli da to kaže neki njihov političar javno na TV. A ovde svaka poslednja šuša poput Čede, Nataše Kandić, Sonje Biserko, Vuka Draškovića može slobodno na TV da izjavi da je "nezavisnost Kosova realnost" i da mu ne fali dlaka s glave. :dash:

zadnjih par meseci ti nisam odgovorio na post, zasto bih odgovarao na tvoje "duhovite" postove.ovog puta pravim izuzetak samo da vidim da li ce modovu reagovati na ovakvu duhovitost jednog srbende.
 
zadnjih par meseci ti nisam odgovorio na post, zasto bih odgovarao na tvoje "duhovite" postove.ovog puta pravim izuzetak samo da vidim da li ce modovu reagovati na ovakvu duhovitost jednog srbende.

Не разумем зашто му намешташ казне, ако вређа народ који нам је навише зла нанео. Питам те пошто вероватно не припадаш том народу. (вероватно)
 
zadnjih par meseci ti nisam odgovorio na post, zasto bih odgovarao na tvoje "duhovite" postove.ovog puta pravim izuzetak samo da vidim da li ce modovu reagovati na ovakvu duhovitost jednog srbende.

Bademe, molim te, odgovaraj mi na poruke i teme ! Molim te, molim te, molim te ! Ne mogu bez tebe. Teme će da mi propadnu bez tebe skroz na skroz.

Bademeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, javi seeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ne možemo bez tebeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ! :hahaha:
 
Не разумем зашто му намешташ казне, ако вређа народ који нам је навише зла нанео. Питам те пошто вероватно не припадаш том народу. (вероватно)

Ma pusti ga, dosadno mu na magarećem forumu pošto nema nijednog Arnautina pa došao ovde da nas zamajava. :mrgreen:
 
Слажем се. Свако ко мисли другачије од система не би требао да има проблема, али свако ко мисли да ради против добра државе треба бити кажњен. Погледајте на шта ово данас личи. Свако може опљувати Србију без икаквих последица. Земља је изгубила понос. Значи само ДЕСНО!

Ma, kako da ne... Desno, pa posle svi na robiju, a Davidovic, malo u Italiju, malo u Nemacku.

Zahebi ta naci-sranje, ovde su u pitanju ozbiljne stvari, a ne neki gay-fetish pokreti.

Problem u tome sto si napisao je da verovatno malo njih misli da je ta ideja koju imaju na stetu drzave. U tome jeste problem. Svi misle da rade dobro.

Ovi koji su za teritorijalnu celovitost, s jedne strane to cine iz patriotskih razloga, a s druge strane je to jako logicna stvar, jer je u skladu sa medjunarodnim pravom.

Ovi drugi, koji podrzavaju nezavisnost Kosova su ili antisrpski nastrojene nacionalne manjine, za koje je takvo misljenje sasvim logicno, ili oni koji se naivno nadaju da je to stvarno poslednji klip koji kochi srpske tochkove ili su narkomanski retardi i egocentrici koji samo misle kako da se domognu EU da otputuju u Amsterdam i nadaju se da je Kosovo taj zrtveni jarac koji mora da se zakolje na oltaru EU, ne bismo li umilostivili uzvisenu evropsku gospodu.
 

Back
Top