„БРАТСКА“ ПОРУКА ЦРНОПОТУРИЧКЕ ГЊИДЕ МИЛА ДУПЉАНИНА ШИПТАРА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Fuad Barjaktarević

Početnik
Banovan
Poruka
20
Браћо и сестре,

Веома ме је „обрадовала“ порука коју ми је управо упутио сваколика наказа, кукавица и издајник СРПСТВА, СВЕТОСАВЉА и СРБИЈЕ МИЛО ДУПЉАНИН ШИПТАР. Мада сам већ огуглао на такве изливе кукавичлука, мој рођо БОБИ ТАЋИ ПЕДЕРОВИЋ, самонатакарени председник Србије, мафијаш и злочинитељ, је неуморан у томе, морам вам признати да ме је оводанашња порука посебно штрецнула из разлога што ми је добро познато да сам већ дуго на мети некадашњих и садашњих УДБ-а звери. Да се још увек баш нимало не бојим тих и таквих бедника доказујем тиме што ћу ту поруку у целости да обелоданим како бисте и сами (у)видели ко су бедници који нам сада предводе Отаџбину и Народ. После овога што ћете сада прочитати молим вас да поносно ускликнете :

ЖИВЕЛО СРПСТВО, СВЕТОСАВЉЕ И СРБИЈА ! и

СМРТ ИЗДАЈНИЦИМА НЕБЕСКОГ СРПСТВА, ХРИСТОВЕ СВЕТЕ ВЕРЕ ПРАВОСЛАВНЕ И МАЈКЕ СРБИЈЕ !

јер то ће бити најбољи доказ да се не бојимо тиранина Бориса Тадића, Мила Ђукановића и Милорада Додика.

Крстан Ђ. Ковјенић
------------------------------------------------
(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/msg.forum?folder=inbox&mode=read&p=51
Krstane - Juče u 8:14 pm

Dupljanin (читај: црнопотуричка гњида МИЛО ДУПЉАНИН ШИПТАР)

Slusaj, znas ko sam ja?

U slobodno vrijeme malo surfujem internetom, kad nemam mnogo posla u Vladi.
Dozvoli da se predstavim, ja sam Milo.
Molim te prestani da onakve stvari pises o meni.

Nijesam ja kriv za sve to sto radim, što sam prodao Srbiju.
Prodao sam Srbiju jer ste vi Srbi govna i zato što volim novac.

Ako vi Srbi hoćete da ponovo budem vaš, platite mi 4 milijarde dolara. Toliko duguje moja banka stranim firmama.

Ako ne prekineš da pišeš to što pišćeš o meni, likvidiraću te.

Milo
Браћо и сестре,

Да сам постао баш права опсесија за Мила Дупљанина, Бориса Тадића, Гробара Тому, Гицу Издајицу, Милу Ронхила и друге сваколике УДБ-а наказе, злотворе, издајнике и развратнике доказујем управо овом чињеницом коју ћу да обелоданим. Чим сам објавио ову „братску“ поруку Мила Дупљанина Шиптара пристигла ми је, експресно, ова нова:

--------------------------------------------------

(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/msg.forum?folder=inbox&mode=read&p=53

Dupljanin (читај: црнопотуричка гњида МИЛО ДУПЉАНИН ШИПТАР)
JA sam ti rekao - Danas u 10:19 am

Ti i dalje provociras
 
Браћо и сестре,

Да сам постао баш права опсесија за Мила Дупљанина, Бориса Тадића, Гробара Тому, Гицу Издајицу, Милу Ронхила и друге сваколике УДБ-а наказе, злотворе, издајнике и развратнике доказујем управо овом чињеницом коју ћу да обелоданим. Чим сам објавио ову „братску“ поруку Мила Дупљанина Шиптара пристигла ми је, експресно, ова нова:

--------------------------------------------------

(пренето са: http://krstanovkutak.forumotion.net/msg.forum?folder=inbox&mode=read&p=53

Dupljanin (читај: црнопотуричка гњида МИЛО ДУПЉАНИН ШИПТАР)
JA sam ti rekao - Danas u 10:19 am

Ti i dalje provociras

?????????
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top