Video igre na laptopu !
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Video igre na laptopu !

Aktivan član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Video igre na laptopu !

Razmisljam da kupim laptop ovih dana, trebace mi kada krenem na faks, a i zbog igrica. E sada me zanima da li je bezbedno igrati neke zahtevnije igre na laptopu, tipa Assassins creed 2 ili Need for speed shift, tj. da li laptop u tom slucaju moze da pregori ili da mu ode neki deo? ( naravno mislim na igranje od po 3-4 sata u toku dana )

Domaćin Evergreen86 (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano Re: Video igre na laptopu !

Citat Original postavio DJoxiii91 Pogledaj poruku
    Razmisljam da kupim laptop ovih dana, trebace mi kada krenem na faks, a i zbog igrica. E sada me zanima da li je bezbedno igrati neke zahtevnije igre na laptopu, tipa Assassins creed 2 ili Need for speed shift, tj. da li laptop u tom slucaju moze da pregori ili da mu ode neki deo? ( naravno mislim na igranje od po 3-4 sata u toku dana )
    ako imas 250.000 dinara za gaming lap top,igras se ko na desktopu
    takvi laptopovi(posebno dell alienware)su napravljeni za igranje po ceo dan,ali zato treba da se plati
    i ja cu kupiti lap top ,kad krenem na fax,ali cu do tada prestati da igram igrice
    sve u svemu srecno skupovinom

Elita
    Učlanjen
    15.05.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    205

Citat Original postavio DJoxiii91 Pogledaj poruku
    Ako je racunar kvalitetan nema razloga zasto bi pregoreo od koriscenja, igrica ko igrica, program ko program, ako je kvalitetan nece se pokvariti ako nije ....

Aktivan član
    Učlanjen
    02.07.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Cuo sam da moze da pregori zbog napajanja, hladjenja i sl. gluposti u koje se ne razumem bas najbolje. Pa razmisljam dal da kupim dobro kuciste od 500 evra i da se na raspustu rasturim od odlicnih igrica, ili da kupim laptop od 500 evra i da na njemu igram zumu i karte i na faxu i na raspustu...

Domaćin Vukasin-coral (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    98

Ima mnogo laptopova koji mogu poslužiti za igranje, ali moraš voditi računa o jednoj jako važnoj stvari - mora da se hladi. Postoje mnoge 'spravice' za hlađenje laptopova ali ništa ga neće ohladiti ako mu se zapuše hladnjaci za grafiku i procesor. Ukoliko znaš da očistiš te hladnjake - uzmi laptop sa dobrom grafom i - rokaj snimaj.

Slične teme

1. automobilizam i video igre
    Autor jos_1_5ak u forumu Automobilizam
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.11.2009., 00:26
  2. Podforum Video Igre
    Autor fantom piroman u forumu Video igre
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 27.01.2007., 00:53
  3. Evo foruma za video igre
    Autor Milos Sinobad u forumu Video igre
    Odgovora: 11