sta mislite o Canon PowerShot SX120 IS
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: sta mislite o Canon PowerShot SX120 IS

Primećen član mijo011 (avatar)
    Učlanjen
    05.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Podrazumevano sta mislite o Canon PowerShot SX120 IS

Ja se bas nesto narocito ne razumem u digitalne fotoaparate. Gledam online karakteristike i zainteresovao sam se za Canon PowerShot SX120 IS. Treba mi nesto za pravljenje dobrih fotografija ako odem na neko planinarenje a bitna mi je i velicina. Mogu ga staviti u dzep, za razliku od SLR aparata. I cena je prihvatljiva, moze se naci za nesto manje od 200E. Ima 10megapixela i cini mi se sve ostalo sta treba. Zapao mi je za oko objektiv zoom 10x.
    E sad sta mi nije jasno. Vidmi neke Canon modele kao npr. S90, SX20 IS Ii jos neki koji imaju zoom 5x, a prilicno su skuplji.
    Pitam se u cemu je onda njihova prednost nad ovim modelom. Neka kvaka sigurno postoji.
    Usput, da li neko ima Canon PowerShot SX120 IS i koliko je zadovoljan.

Ističe se ghost in the shell (avatar)
    Učlanjen
    23.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano Re: sta mislite o Canon PowerShot SX120 IS

Sx 120 nije los aparat ali S 90 jeste bolji jer-ima RAW format, bolji-znachi ne bveci raspon, veci zoom vec BOLJI-objektiv, sa blendom 2 na 28mm, a i kvalitet kompletne izrade je prilichno dobar...SX 20 je opet druga pricha-ultra-zoom prosumer aparat-veci aparat, bolja ergonomija, drzanje u rukama...itd...ja samn uzeo Fujija F70)220 evra) kad hocu da vozam bajs a manje fotkam i odradjuje posao ali ipak, poshto vidim da poredish sa DSLRom ,tj pominjesh ga-veruj mi, nebo i zemlja su...uopshte ne moze da se poredi i ne ochekuj mnogo stavri od kompakta, kao shto je kod DSLRa(ako si DSLR-owner a kontam da jesi)

Slične teme

1. Canon Powershot A70/A60
    Autor u forumu Hardver
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 16.02.2004., 02:12

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •