pro age ili anti age!?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: pro age ili anti age!?

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pro age ili anti age!?

Kojim stazama koracate drage zhene?

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: pro age ili anti age!?

Farbati se i kljackati da se sakriju godine ili se baviti sporticem i zdravom ishranom ali ne kriti godine uz pomoc farbanja kose, centimetrima debelih slojeva pudera i ostalog!?

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

dobro utabananim.....poznatim, sporim korakom, i mozgom koji jos radi 300 na sat i raduje se

Iskusan alal (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    108

nadam se da cu biti u drugoj grupi-nista farba nista anti age tretmani... za sad se ne zalim bz farbe sminke i kremica sam ok, bar ja tako mislim ali ko zna za 10ak godina mozda pokleknem...
    Women, listen to your mothers
    don't just succumb to the wishes of your brothers

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio NidjeVeze®SpetljanaUZivot Pogledaj poruku
    Farbati se i kljackati da se sakriju godine ili se baviti sporticem i zdravom ishranom ali ne kriti godine uz pomoc farbanja kose, centimetrima debelih slojeva pudera i ostalog!?
    puder nisam nikad stavljala...farbam se ne da bih pokrila bele mada ih imam vec zato sto mi se vise svidja kako mi stoji plava od moje prirodne boje koja je crna, .....povremeno vozim bajs, jedem sve, a uvek sam jela dosta povrca pa to radim i sad, ,,,sve moje godine su moje..jedino me malo bore nerviraju, ali sam odustala od nerviranja ..mazuckam se kremicama kao sto sam to uvek i radila,,,,ne ocekujem da ce me podmladiti vec samo smanjiti zatezanje koze, godine mi stoje kako mi stoje,,,fizicki,,,,u glavi sam jos klinka i to me raduje....jos uvek volim deda mraza i glasnu muziku i radujem se sitnicama....i eto....to bi bilo to

Primećen član Andjelka777 (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Jedno ne iskljucuje drugo. Farbanje kose i kreme ne sluze da bi se sakrile godine, ili ne sluze samo tome. Iskreno, meni je to deo celokupne kulture zivota. Moje misljene je da ne moze zena da bude negovana samo tako sto ce jesti povrce i setati, a da nikad nije stavila kremu, ofarbala se ili nasminkala. Cak mi se i ne svidja kad vidim devojke koje su rano osedele a nisu farbane. Cisto vizuelno mi ne izgleda lepo, nema veze s tim da li izgledaju starije ili ne.
    Recimo, ja se zdravo hranim, setam kad mogu, vezbam pomalo, uvek sam imala liniju i nisam nikad morala da se trudim da je zadrazim/postignem. Ali sam isto tako uvek volela da koristim kremice. Ne farbam se jer nemam potrebe, imam lepu boju kose, samo povremeno stavim kolor sapmon da mi kosa dobije sjaj.
    Uvek se setim maminih reci "Vodi racuna o sebi u mladosti da ti starost bude azahvalna".
    Volim da budem negovana, a to dakako ukljucuje i kremice i sminku i parfeme i moderne krpice. I nadam se da cu za jedno 30 godina biti moderna bakica.

Aktivan član Anđa (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Baš danas komentarišem kako mi žene koje propagiraju zdrav život izgledaju namučeno i besno. Ako ne volite da se farbate i šminkate nemojte. Pustite žene koje vole da to rade. Ako volite da izgledate kao strašila, budite. Samo, lep izgled je stvar kulture. Da li imamo jednaku meru za lep izgled? E o tome valja raspravljati. Žena treba da bude negovana i elegantna.

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Anđa Pogledaj poruku
    Baš danas komentarišem kako mi žene koje propagiraju zdrav život izgledaju namučeno i besno. Ako ne volite da se farbate i šminkate nemojte. Pustite žene koje vole da to rade. Ako volite da izgledate kao strašila, budite. Samo, lep izgled je stvar kulture. Da li imamo jednaku meru za lep izgled? E o tome valja raspravljati. Žena treba da bude negovana i elegantna.
    Andjo spusti taj rafal! Tolko paljbe odavno nisam cula, cuj moram se farbati i izlagati se da fasujem CA od tolke hemikalije koje naturam na glaFu!? Ja mislim da je vecina zhena progutala mamac kozmeticke industrije i tako puni pare nekim izuzetno pametnim glaFama! Moj profesor anatomije je jednom reko "sve to lepo pobacajte i kupite obicnu niVeu to je sasvim dovoljno sve ostalo je lazh jer jedna krema uopshte nije u stanju da odputuje u taj sloj kozhe gde bi trebala da vam ispuni ta lazhna obecanja"

dakle koristim shampon i umekshivac za kosu (al samo da cesalj more proci kroz uvojke mi)
    gel za tushiranje i bodylotion, nivea soft za lice, tabane nekad oturpijam i namazhem niveom a noci natakarim pamucne carapice (sasvim dovoljno)

pod pazuhom koristim iskljucivo jednu vrstu dezodoransa bez onih stetnih dodataka za koje se kazhe da izazivaju CA grudi!

i to je sFe meni vishe nishta ne treba!

Baka mi je umrla u 70-oj bRez ijedne bore a kreme vidjela nije ma da mi je vazda govorila najzdravije je umiti se mlijekom od oFce i jedino to je praktikovala!

mama mi takodje nema Bora a ja njena cerka takodje nemam bora! (nasledno)

sFaki dan popijem 3 litre negazirane Fode i 500 ml zelen caj sa jasminom.

sve ukupno ja mjesecno dajem 15 eura na kozmetiku a nemam osjecaj beSnila ili naPacenosti

Bog stobom Andjo
    Poslednji put ažurirao/la NidjeVeze®SpetljanaUZivot : 16.05.2010. u 17:38

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio safira Pogledaj poruku

puder nisam nikad stavljala...farbam se ne da bih pokrila bele mada ih imam vec zato sto mi se vise svidja kako mi stoji plava od moje prirodne boje koja je crna, .....povremeno vozim bajs, jedem sve, a uvek sam jela dosta povrca pa to radim i sad, ,,,sve moje godine su moje..jedino me malo bore nerviraju, ali sam odustala od nerviranja ..mazuckam se kremicama kao sto sam to uvek i radila,,,,ne ocekujem da ce me podmladiti vec samo smanjiti zatezanje koze, godine mi stoje kako mi stoje,,,fizicki,,,,u glavi sam jos klinka i to me raduje....jos uvek volim deda mraza i glasnu muziku i radujem se sitnicama....i eto....to bi bilo to
    uh sestro iz crna u plaFo? pa to je vec tretman

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

mene sad buni kako se piše bora ili Bora : S
    ili to zavisi od toga ko je vlasnik bore?
    e, da, ja se ne farbam, al počeću
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

uh sestro iz crna u plaFo? pa to je vec tretman
    to ti je mucenje hehehe zesce al imam plave oci pa ide to dobro, a i dobru volju da budem plavusa
    moj drug iz srednje skole jednom kad me sreo crnu me pitao sto sam se ofarbala u crno
    sa crnom kosom je groznoooooooooooo..bar meni

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

@tara a za fodu ti je sve jasno? blago tebi

Elita tara (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    404

ma nisam još stigla do fode, bacile me u rebus B/bore
    ''Nismo li se malo puta zaklinjali da ćemo biti bolji? I neki stvarno postanu bolji, pa ispadaju naivni. Jer su oni drugi - postali još gori.'' D. R.

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio tara Pogledaj poruku
    mene sad buni kako se piše bora ili Bora : S
    ili to zavisi od toga ko je vlasnik bore?
    e, da, ja se ne farbam, al počeću
    pa dobro tvoj izbor u svakom slucaju neka je sa srecom taj pocetak farbanja

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio safira Pogledaj poruku
    to ti je mucenje hehehe zesce al imam plave oci pa ide to dobro, a i dobru volju da budem plavusa
    moj drug iz srednje skole jednom kad me sreo crnu me pitao sto sam se ofarbala u crno
    sa crnom kosom je groznoooooooooooo..bar meni
    pa kako more crna kosa biti grozna kad si sa njome na svijet doshla!?

Aktivan član Anđa (avatar)
    Učlanjen
    24.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    40

Andjo spusti taj rafal! Tolko paljbe odavno nisam cula, cuj moram se farbati i izlagati se da fasujem CA od tolke hemikalije koje naturam na glaFu!? Ja mislim da je vecina zhena progutala mamac kozmeticke industrije i tako puni pare nekim izuzetno pametnim glaFama! Moj profesor anatomije je jednom reko "sve to lepo pobacajte i kupite obicnu niVeu to je sasvim dovoljno sve ostalo je lazh jer jedna krema uopshte nije u stanju da odputuje u taj sloj kozhe gde bi trebala da vam ispuni ta lazhna obecanja"

dakle koristim shampon i umekshivac za kosu (al samo da cesalj more proci kroz uvojke mi)
    gel za tushiranje i bodylotion, nivea soft za lice, tabane nekad oturpijam i namazhem niveom a noci natakarim pamucne carapice (sasvim dovoljno)

pod pazuhom koristim iskljucivo jednu vrstu dezodoransa bez onih stetnih dodataka za koje se kazhe da izazivaju CA grudi!

Baka mi je umrla u 70-oj bRez ijedne bore a kreme vidjela nije ma da mi je vazda govorila najzdravije je umiti se mlijekom od oFce i jedino to je praktikovala!

sve ukupno ja mjesecno dajem 15 eura na kozmetiku a nemam osjecaj beSnila ili naPacenosti

Bog stobom Andjo
    Problem?

Veoma poznat Ansai ♀ (avatar)
    Učlanjen
    18.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

buduci da se farbam od 16-te, nesto bas i ne mogu da kazem da... krijem godine
    isto bih rekla i za koleginice koje su pokrivene tonama pudera
    zapravo, ne vidim zasto bi bilo sto imalo veze iskljucivo sa godinama
    ... brines se o zdravlju i odrzavas izgled bilo kada
    "I am anti-life, the beast of judgement, I am the dark at the end of everything, the end of universes, gods, worlds … of everything. And what will you be then, Dreamlord?" - I am hope.

Elita Ванда (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2396

Зашто неко мисли да фарбањем косе кријем године?
    Фарбам се од шеснаесте, немам ниједну седу, а вероватно ћу се фарбати и кад их будем имала, не да их прикријем, него по навици.
    Шминкам се од шеснаесте, не да кријем године, него волим да сам нашминкана, а користим сапуне, дезодорансе, креме и парфеме да миришем себи и другима...
    Бећаруше и баба и нана, па на кога да сам ја ваљана?

Iskusan Abell (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    95

Moja komsinica anti age proizvode korist u pro age svrhe...Naime,farba se u sivo (sedo)...I ne stoji joj loše.
    Ima tridesetak godina...
    Uzivaj,jer ovo su ona dobra stara vremena koja ce ti jednom nedostajati ! :)

Buduća legenda dive (avatar)
    Učlanjen
    06.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    5144

Bog stobom Andjo
    ispada da si od takvog tretmana fasovala govornu manu

farbam se od 25-e..redovno..svidja mi se boja za dve nijanse svetlija od moje..
    `mucim` svoje telo svakodnevnim fizickim aktivnostima od kad znam za sebe, a uporedo sa tim se razvijam i intelektualno..
    i kao posledica - ko bi rekao mentalno zadovoljna
    mackam se od najranijih godina, jer sam to videla od bake i tako me naucila majka..rekla mi je - koliko ulozis, toliko dobijas! a ja tako ucim svoju cerku..
    da trendi anti age kremice nisu prevara - uverila sam se svaki put kad bih kupila i krace vreme koristila iste..tako da teorija neupucenog profesora koji ne veruje u progres nauke pada u vodu..
    maximalan domet shvatanja kozmetike iz njegovog ugla je nivea..
    sta bi tek rekao kad bi mu neko otkrio tajnu da se danas rade neagresivne hiruske intervencije unutrasnjih organa?
    ili da postoji 4D ultrazvuk koji vidi sve ne bebi od najranijih dana?
    zbog ovakve nege, nisam prinudjena da koristim podloge, pudere i ostalu tezu kozmetiku jer mi je ten savrsen..
    nega od najranijih dana, zdrava ishrana, svakodnevno mucenje sopstvenog tela fizickim aktivnostima, pozitivne misli - i meni osmeh ne silazi sa lica
    Poslednji put ažurirao/la dive : 16.05.2010. u 21:15
    I ve got the Power

LindaLee nije na forumu
    Stop vlaznom predstavljanju,obmanjivanju i zastitilazljivaca
    Elita LindaLee (avatar)
    Učlanjen
    03.09.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    4036

Baka mi je umrla u 70-oj bRez ijedne bore
    ovo je meni zanimljivo
    vidis umrla je,to je poenta,kao i one koje su se mackale

Iskusan mini_me (avatar)
    Učlanjen
    06.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    228

Kombinovanjem oba.
    Takva sam, eto. Šašava. Zar sam kriva što sam rođena u kraju gde ima milion tambura i jorgovana?

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ova baba iz uvodnog posta je ruzna.

Aktivan član
    Učlanjen
    13.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio **-katarina-** Pogledaj poruku
    Ova baba iz uvodnog posta je ruzna.

meni bas nije ruzna

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

meni bas nije ruzna
    Dobro

Slične teme

1. anti tv
    Autor NewWave u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 15
    Poslednja poruka: 12.04.2010., 21:29
  2. anti-J.Lo. & co
    Autor Sveto trojstvo u forumu Muzika
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 02.02.2005., 15:30