Necu da budem savremen muskarac !Starinski najbolji!

Ana-Marija:
Captain Jack Sparrow:
Hocu da budem kavaljer i ko sto kazu englezi dzentlmen (pazljiv covek) a ne ko slon u staklarskoj radnji 8)
I ja hocu da sam Kleopatra,ali nisam...
Samo opusteno :wink:

I ja sam hteo da budem Kazanova pa nisam, zauzet nick... Pa reko ajd da budem nešto domaće po najnovijoj akciji - vatajte domaće
Pa ajde - Dlakava Strvina (bolje da sam turio SIROVINA)
Nemož domaće žensko bez takog, pa nek su ti Englezi dva puta gentlemani...

Gentle - nežan Man- muškarac
Gentleman - pitjkica
:lol:
 
Ana-Marija:
Captain Jack Sparrow:
Hocu da budem kavaljer i ko sto kazu englezi dzentlmen (pazljiv covek) a ne ko slon u staklarskoj radnji 8)
I ja hocu da sam Kleopatra,ali nisam...
Samo opusteno :wink:

E, a ja 'tela da budem Nefretiti (ili tako nekako), znas ona sto je za.ebala sve, svi mislili da je musko, pa vladala u Egiptu, a ona za to vreme radila sta je 'tela...8)

Dobro, ne zelim bas da budem musko, ali bi mi za to sto bi ja 'tela, prijao jedan gentle man...:wink:

Mada obzirom na to kako sam ovo prefinjeno srocila, pre mi sleduje neka domaca sirovina...:lol:
 
kučka:
Captain Jack Sparrow:
Hocu da budem kavaljer i ko sto kazu englezi dzentlmen (pazljiv covek) a ne ko slon u staklarskoj radnji 8)

To su maniri koji se uce i neguju.Uvek su bili na ceni i bice.Muškarac,džentlmen sa svim atributima koji idu uz to danas su retke biljke, nažalost. :D
Mnogo je razlicitog bilja u bozijoj basti,svako bere ono sto mu se svida
 
angeles:
kučka:
Captain Jack Sparrow:
Hocu da budem kavaljer i ko sto kazu englezi dzentlmen (pazljiv covek) a ne ko slon u staklarskoj radnji 8)

To su maniri koji se uce i neguju.Uvek su bili na ceni i bice.Muškarac,džentlmen sa svim atributima koji idu uz to danas su retke biljke, nažalost. :D
Mnogo je razlicitog bilja u bozijoj basti,svako bere ono sto mu se svida

Slažem se ali ove su retke pa treba mnogo da ih tražiš da bi ih ubrala.retko cvece je na cena a ja baš takvo volim i rado ga berem :D
 
Razmisljam ovde sta zapravo znaci biti dzentlmen.
Da li je to neka muska kurtoazija,neka glupost,sistem udvaranja ili sta?
Mislim,gledam danas mlade parove kako se uvek On TRUDI da Njoj udovolji,otvara joj vrata od kola,drzi je za ruku kada silaze niz stepenice,itd.
Ali kada Ja to gledam meni to sve izgleda smesno.

Pitam se zasto se Ja nikada ne trudim da budem dzentlmen kada sam negde sa svojom zenom.
Mislim,ja prosto inskinktivno osecam da treba da uradim neke stvari,ali ne da bi to nju zadovoljilo,nego Ja osecam potrebu za tim.
Ovo usiljeno dzentlmenstvo je zapravo licemerje,i protezalo se kroz vekove,a zivi na racun inteziteta pravog unutrasnjeg insinkta dzentlmenstva.
Mislim da se pred devojkom koja ti se svidja da se predstavis kakav jesi,pa tek onda ako ti sam osetis da treba po sopstvenoj intuiciji da uradis nesto dzentlmenski,onda to i uradi.Ako gori ta vatra iznutra,ako ti predstavlja mucenje pred tvojim ocima da je ona tuzna te veceri a ti je slabo poznajes,i boli te njeno stanje,uradi sve za nju.
Ne stedite emocije,nisu one potrosna roba,ali nemojte biti licemeri.
 
Dont_Break_The_Oath:
kučka:
Dragi moj, da li ti misliš da je otvaranje vrata ili neka glupost kako ti kažeš ono što spada pod đentlmen.
rec je engleska prevedi njeno znacenje.

Hvorfor på engelsk?Norsk er beste.

Åh,zar je bitno samo znacenje reci kada se zna na sta se misli.Musko ponizavanje i samopovredjivanje ponosa samo radi zene.
A gde je instinkt?

Dragi moj radi žena su se ratovi vodili i to ne instiktivno nego veoma promišljeno tako da bar malo poštovanja prema suprotnom polu nikome nije na odmet.
Biti fin i lepo vaspitan ne smatram da je samponižavanje i sampovredjivanje. Gde si to naucio?
Lepo ponašanje i biti dama podrazumeva se i za žene.
Biti nonšalanran i opušten može imati smisla jedino ako imaš stila a i to se uci.
Goli instinkt je samo kod životinja.Molim,samo ne pominjite životinjski sex i životinja u krevetu i ostale gluposti.
 
Milojko Vasic:
Dont_Break_The_Oath:
Musko ponizavanje i samopovredjivanje ponosa samo radi zene. A gde je instinkt?

Muško ponižavanje ?! Samopovređivanje ponosa !!?? Tako što ćeš da otvoriš vrata, propustiš da prođe, da pidržiš za ruku dok silazi stepenicama ... Brate, ako će ovo da povredi tvoj ponos onda sa njim nešto nije u redu.

Citaj sta JA pisem.Nisam napisao da su ti postupci niski u instinktivnom smislu,ali u socijalno usiljenom jesu.
Ponos je u pitanju samo kod onih idiota koji se trude da budu pazljivi,a oni (skoro izumrla rasa),koji se brinu opsesivno o svojoj ljubavi jesu sasvim na mestu.Jer svako ponasanje koje dolazi iz emotivnog nadahnuca sa imperativom Volje je jedino vredno paznje.
Sve ostalo su samo klisei i glupavi socijalni aspekti za koje se i dalje smatra da su nesto posebno,sto je laz.
Hajde pljujte sada po jednom fanatiku.
 
kučka:
Dont_Break_The_Oath:
kučka:
Dragi moj radi žena su se ratovi vodili i to ne instiktivno nego veoma promišljeno tako da bar malo poštovanja prema suprotnom polu nikome nije na odmet.
Biti fin i lepo vaspitan ne smatram da je samponižavanje i sampovredjivanje. Gde si to naucio?
Lepo ponašanje i biti dama podrazumeva se i za žene.
Biti nonšalanran i opušten može imati smisla jedino ako imaš stila a i to se uci.
Goli instinkt je samo kod životinja.Molim,samo ne pominjite životinjski sex i životinja u krevetu i ostale gluposti.

Ja nisam spomenuo da je vaspitanje i finoca ispod samog instinkta,naprotiv,bas naprotiv,ali samo mislim da bi muskarci trebali da osecaju zenu sa kojom su i onda celokupna paznja dolazi do izrazaja.
A sto se tice ratova,cesto su se vodili pogresni ratovi zbog pogresnih zena, (mozda je Strindberj bio u pravu),a ja znam da Ja za moju Kraljicu sam spreman sam da vodim rat protiv celoga sveta ako treba.
 

Back
Top