Nole sam sebi podigao spomenik

Nisi morala da spominjes i te dve fukare.

ana-ivanovic-jelena-jankovic-presidnet-clinton.jpg

Ovako... Ana je bila oduševljena Klintonom. Kaže da je baš duhovit i zanimljiv gospodin, dok je naša Jeca izjavila da nije znala za fotografisanje sa ovom ljigom od čoveka i da nema posebnih doživljaja sa fotografisanja i da joj isto nije bilo prijatno iznenađenje.

JJ zakon! :okok:
Ana kao da nije upućena u naše '90. :roll:
 
Poslednja izmena:
61973_novak_if.jpg


Kada nam dođu inostrani gosti u Beograd, odsada ćemo pored Kalemegdana, Hrama Svetog Save, Kosančićevog venca i ostalih osobenosti grada moći da ima pokažemo i spomenik u nadprirodnoj veličini našem najboljem teniseru ikada, Novaku Đokoviću.


Spomenik u Noletovu čast podigla je, niko drugi, do porodica Đoković pred otvaranje teniskog turnira "Serbian Open“ na Dorćolu. Novak je ovekovečen u odeždi kineskog vojnika sa reketom u ruci, znatno krupniji nego što u prirodi jeste, čime su materijalizovane priče o Noletu "srpskom vitezu“.

Za sada nije poznato ko je autor ovog dela, a inspiraciju je imao u 7.000 vojnika od terakote prvog kineskog cara Ši Huang-Tija.

Ova zanimljivost sa beogradskog ATP turnira prošla je relativno nezapaženo, ali su zato strani mediji o njoj izveštavali, i to vrlo podrugljivo.

http://www.vesti-online.com/Vesti/Zanimljivosti/53150/Nole-sam-sebi-podigao-spomenik

:rotf::rotf::rotf:
Љубоморан си и пакостан. Није он усташки и потурички обожавалац као ти, па ти криво. Заслужио је споменик за досадашње успехе на тениском терену. Да је ана ивановић подигла споменик требао би се срушити моментално, то би било као да је усташкиња подигла споменик.
 
Љубоморан си и пакостан. Није он усташки и потурички обожавалац као ти, па ти криво. Заслужио је споменик за досадашње успехе на тениском терену. Да је ана ивановић подигла споменик требао би се срушити моментално, то би било као да је усташкиња подигла споменик.

Necemo tako u Evropu.;)
 
Kakav kreten. Nije on Agassi ili Federer ili Becker.
__________________

E ovo je sasvim besmislena pljuvačina. Baš maliciozno. Mada ne pratim tenis i Đoković mi nije ni poslednja misao u glavi, mislim da je jadno pljuvati nečiji uspeh. Smešno je biti zavidan. Čovek jeste uspešan teniser. I stoji uz gore pomenute. Da li mu to što je naš umanjuje značaj? Gluposti.
 
Ima Srbija zasluznijih sportista kojima treba da podigne spomenik ... Nole me nervira jer je egoista i prepotentan, ali realno, ima i cime da se ku*chi ... Mada, ipak jedan Vlade Divac, najbolji evropljanin svih vremena u NBA, mislim da je zasluzniji za srpski sport od Djokovica ...
 
interesantnije je kako je taj spomenik dosao u beograd, nego zasto nole pravi sebi spoemnik. posto se to dokazalo, da je kina "proizvodjac" tih osam statua. ima post o tome.
inace osim ane, ni jedan od ovih top tenisera mi nije simpatican. ona je zaista lepa pristojna devojka.
 
Svih prvih 10 igraca sa ATP liste su - veliki sportisti i ljudi na svom mestu.

Mladi, prijatni, inteligentni, vredni.....na bilo kojeg danasnja omladina iz Srbije da se ugleda i da joj bude idol - nece pogresiti.

Mozemo biti ponosni na Noleta i devojke...Oni su jedne od retkih svetlih tacaka u mraku koji nas okruzuje...
 
... bas ste se pokazali u pravom svetlu..dezurni pljuvaci svega sa srpskim predznakom..vrati se pa procitaj koliko si/ste jadni i bedni..

evo ti moji postovi sa ove teme
prvi
kod mene taj link ne radi.:dontunderstand:

drugi
spomenik mi je bas ...bez veze. sto se mene tice
niti lici na djokovica, niti razumem poentu [vezu] srpske narodne nosnje koja je prikazana na spomeniku sa tenisom... ma...
ps. ja znam za onu, srbija do tokija, ali se ona mora promeniti u srbija do sangaja


35029b45328cdd41a0919daec09ba81d_large.jpg


edit,slika

treci, prenet tekst. ja potrazio neki detalj oko slika
Đoković 'prolupao': U Beogradu otkrio spomenik samom sebi

U Beogradu se ovoga tjedna igra ATP turnir Serbia open čiji je organizator obitelj najboljeg srbijanskog tenisača Novaka Đokovića. Uoči svog prvog meča Novak i njegova obitelj pobrinula se za pomalo bizarnu situaciju. Naime, na terenima sportskog centra na Dorćolu obitelj Đoković podigla je spomenik nikome drugome nego - Novaku. Da stvar bude još bizarnija spomenik je otkrio sam Novak.

http://www.nacional.hr/clanak/83056/dokovic-prolupao-u-beogradu-otkrio-spomenik-samom-sebi

gde je tu pljuvanje???
 
Poslednja izmena od moderatora:
A da se vi malo informisete pre nego sto tradicionalno opljunete po nekom? Statue su napravljene pred masters u Sangaju za svih 8 ucesnika. Ili je porodica Djokovic i Federeru podigla spomenik, otkud znam...

Roger_Federer_tennis_terracotta_warrior_sculpture.jpg
Управо тако.

Но, навикли смо већ да овде има оних који воле да шире дезинформације, и пљују, тако да, ко их хебе. :D
 

Back
Top