svetsko prvenstvo 2010. godine na prostoru bivse Jugoslavije
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: svetsko prvenstvo 2010. godine na prostoru bivse Jugoslavije

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano svetsko prvenstvo 2010. godine na prostoru bivse Jugoslavije

Veceras na televiziju gledam neku reportazu izgleda da ce SP u kosarci da se osrzi na nasim prostorima ali pod uslovom da se igra u svim bivsim Jugoslovenskim republikama osim Makedonije. S ta mislite hoce li sto bit´ od toga?

Veoma poznat snaja88 (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano p

Do toga NECE i NE SME da dodje!!! :x :x :x
    Mada ostacu uzdrzana ne bih rekla nista lepo... bolje da ovu temu stavimo na forum Politika jer ovo je vise politika nego sport. Sport najmanje,nazalost

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Ako ce to da nam poveca sanse da dobijemo prvenstvo(a one trenutno nisu dobre) onda OK, posebno sto je to inicijativa same FIBA-e. Po jedna grupa u svakoj od zemalja je sasvim prihvatljivo, cak i cetvrtfinala. Ipak, polufinala i finale se moraju odrzati u Beogradu, ispod toga ne smemo ici

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Citat Original postavio Muad'Dib
    Ako ce to da nam poveca sanse da dobijemo prvenstvo(a one trenutno nisu dobre) onda OK, posebno sto je to inicijativa same FIBA-e. Po jedna grupa u svakoj od zemalja je sasvim prihvatljivo, cak i cetvrtfinala. Ipak, polufinala i finale se moraju odrzati u Beogradu, ispod toga ne smemo ici
    E u tom cucu grmi zec. Svako ce htjet da se finale igra kod njih, pa ce bit´ frke.

Poznat Muad'Dib (avatar)
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    140

Podrazumevano

Citat Original postavio Liberal
    Citat Original postavio Muad'Dib
    E u tom cucu grmi zec. Svako ce htjet da se finale igra kod njih, pa ce bit´ frke.
    Za finale nema govora, ali sam cuo da je deo dogovora i da se polufinala odigraju kod nas (ostali nemaju odgovarajuce hale), pa je dogovor sasvim pristojan - oni ni krivi ni duzni dobiju deo ucesca, a nama kao pravim domacinima porastu sanse

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano Re: p

Citat Original postavio snaja88
    Mada ostacu uzdrzana ne bih rekla nista lepo... bolje da ovu temu stavimo na forum Politika jer ovo je vise politika nego sport. Sport najmanje,nazalost
    otkud sad to?
    koliko se ja sećam ti si jugonostalgičarka, zar ne?
    ...koliko god to možeš da budeš sa svoje tri godine "staža" u SFRJ.

Iskusan Giovanna (avatar)
    Učlanjen
    14.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    405

Podrazumevano

Ne verujem da sve moze proteci bez incidenata...zato bolje bi bilo da odustanemo...

Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Citat Original postavio vicente
    otkud sad to?
    Pa sta da ti kazem...Ja sam nostalgicarka za imenom Jugostavija, himnom Hej Sloveni a ne prema nasoj nekadasnjoj braci. Koliko su nam zla ucinili, ne shvatam kako neko kaze da bi bilo lepo da se opet spojimo kao zemlja :shock: .Al dobro svako ima neke svoje iluzije....narocito babe i dede. BTW,kao sto Giovana rece ne moze proci bez incidenata.
    Pa rat 91' je zapocet tucom na nekoj fudbalskoj utakmici izmedju Srba i Grvata cini mi se. Necemo valjda da se to opet desi samo na kosarkaskoj!?
    Tuzno je sto sport ponekada toliko udje u politiku da izdejstvuje stotine hiljada mrtvih

Aktivan član vicente (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Citat Original postavio vicente
    otkud sad to?
    Pa sta da ti kazem...Ja sam nostalgicarka za imenom Jugostavija, himnom Hej Sloveni a ne prema nasoj nekadasnjoj braci. Koliko su nam zla ucinili, ne shvatam kako neko kaze da bi bilo lepo da se opet spojimo kao zemlja :shock: .Al dobro svako ima neke svoje iluzije....narocito babe i dede. BTW,kao sto Giovana rece ne moze proci bez incidenata.
    Pa rat 91' je zapocet tucom na nekoj fudbalskoj utakmici izmedju Srba i Grvata cini mi se. Necemo valjda da se to opet desi samo na kosarkaskoj!?
    Tuzno je sto sport ponekada toliko udje u politiku da izdejstvuje stotine hiljada mrtvih

a, zašto nema incidenata na utakmicama goodyear lige?

ne mislite li da je krajnje vreme da prestanemo da se mrzimo...

inače, i ja smatram ideju teško izvodljivom, ali ne zbog toga što bi bilo incidenata, jer se mi međusobno verovatno ne bi ni sastajali...
    može samo da bude incidenata za zelenim stolom u vidu "ko je gazda?", jer pojedinim Hrvatima ne odgovara da se polufinale i finale igraju u BG, iako je to jedina hala koja ispunjava sve kriterijume...

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Iskreno,ideja nije losa,samo je pitanje koliko je ostvariva,a bilo bi dobro da zajedno organizujemo ako u medjuvremenu jos koji put ne zaratimo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    19.03.2004.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Dok sam gleda tu emisiju isla je ona pjesma "Od Vardara pa do Triglava" i iako sam veliki dukljanin i pristalica ideje za nezavisnost Crne Gore cio sam se najezio slusajuci je. Lijepa je to drzava bila majku mu sta nam bi pa se zavadismo.

davno li bi bili u EU da ostadosmo u ovom izdanju i mnogi bi dolazili i ostajali kod nas a mi nebismo nidje isli i ostavljali svoje domove, a ovako...

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Liberal
    Dok sam gleda tu emisiju isla je ona pjesma "Od Vardara pa do Triglava" i iako sam veliki dukljanin i pristalica ideje za nezavisnost Crne Gore cio sam se najezio slusajuci je. Lijepa je to drzava bila majku mu sta nam bi pa se zavadismo.

davno li bi bili u EU da ostadosmo u ovom izdanju i mnogi bi dolazili i ostajali kod nas a mi nebismo nidje isli i ostavljali svoje domove, a ovako...
    E moj ti...i ja sam se nadao do pre neku godinu da to ipak nije tako strašno kao što se nama čini. Ali događaji u Kranju prošlog leta i sve one utakmice u gumarskoj ligi na obećavaju ništa dobro. Iskreno... radije bi da ga organizujemo SP sa albancima.

Učlanjen
    12.06.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano p

Sa Albancima :shock: :shock: ????Vi sve iz krajnosti u krajnost 8)

Početnik
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Pa najbolji pokazatelj je jadranska liga, svi znamo kako naši klubovi prolaze na gostovanjima u hrvatskoj.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio nislija
    Pa najbolji pokazatelj je jadranska liga, svi znamo kako naši klubovi prolaze na gostovanjima u hrvatskoj.
    Sta ti mislis da bi u Albaniji bili lepo docekani?!Daj molim te,tek bi tamo naebali kao nigde dosad!

Slične teme

1. ATENTATI na prostoru bivše Jugoslavije
    Autor Slaven777 u forumu Istorija
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 08.03.2009., 15:59
  2. Svetsko Prvenstvo 2006
    Autor Banci u forumu Svetsko prvenstvo 2006.
    Odgovora: 498
    Poslednja poruka: 30.06.2006., 12:35
  3. Svetsko prvenstvo u hokeju
    Autor Bliss u forumu Ostali sportovi
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 14.03.2006., 11:30
  4. SCG i svetsko prvenstvo
    Autor Lillo u forumu Košarka
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 02.11.2005., 17:56

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu