Monarhija u Srbiji

То ће краљ учинити када се васпостави монархија. :D

Ako taj tvoj kralj pohapsi svo arnautsko - arbanosko karađorđevićko seme
sa svim krunskim savetnicima
, postajem monarhista i nosim ga od Save do
belog dvora na rukama . Dajem reč .:worth:

Znaš li ti šta se oni zlata šumadijsko moravskog najedoše i krvi napiše sa brozovcima ?
 
Недај Боже никада Карађорђевиће да се врате на престо......иовако су нам на грбачи Ваша краљ и ниска каросерија већ 20 година нам једу паре из буџета!!!!!
Ако им и падне напамет кафилерију треба звати!!!!

Којих 20 година ?
 
Е, а кад ће краљ да врне државне паре што је однео кад је спасавао буљу, а нас оставио да се хебавамо са окупацијом?

Е да си ми ти жив и здрав, ти новци су завршили код вашега безгрешнога, поштенога друга Тилета:worth:
 
Е да си ми ти жив и здрав, ти новци су завршили код вашега безгрешнога, поштенога друга Тилета:worth:

Ama zar tića uze i one ustaničke što crni iznese ; pa i one što iznese
onaj što se na vlasti smenjivao sa Obrenovićima ; pa i one što čarapar
iznese ; pa i one Aleksandrove ; pa i one pre II svetskog ; pa i ove što
jelisaveta i ovaj iznose i zgrću na aukcijama ovih godina . Reci koje ,
da i njih potražujemo !:think:
 
Е да си ми ти жив и здрав, ти новци су завршили код вашега безгрешнога, поштенога друга Тилета:worth:

Кхм, колко ја знам било је злато, а не новци. Колко је могло да стане у авион тј.

ПС: Можда би повратак Обреновића могао да се размотри.
 
Ко што ти рече, живела неко време и одумрла. А ни с оним што је дошло после се нисмо баш усрећили.

Samo zato što je uvek ništački okot na vlasti; nezavisno dal
je vlast osvojena silom ili je izabere puk / svetina .

Ako kažemo , niko silu ne voli nit ikoga sila moli , šta je onda sa
izbornom voljom svetine ?

Da nije možda onda :''kakav svet , takva i vlast'' .

Ako je tako , onda je sasvim sve jedno dal je monarhija ili republika ,
jer kod nas će imati vlast ništaci , a državu imaće kriminalci .
:think:
 
Samo zato što je uvek ništački okot na vlasti; nezavisno dal
je vlast osvojena silom ili je izabere puk / svetina .

Ako kažemo , niko silu ne voli nit ikoga sila moli , šta je onda sa
izbornom voljom svetine ?

Da nije možda onda :''kakav svet , takva i vlast'' .

Ako je tako , onda je sasvim sve jedno dal je monarhija ili republika ,
jer kod nas će imati vlast ništaci , a državu imaće kriminalci .
:think:

Погледни мој потпис па ће да ти буде јасно шта мислим о изборима ;)
 
Koliko se ja secam, tema koju sam postavio zove se MONARHIJA U SRBIJI. To znaci da se na ovoj temi razmatraju prednosti i mane takvog drzavnog uredjenja, da li je moguc povratak takvom drzavnom uredjenju. Ako neko zeli da diskutuje o Titu, Drazi i o tome da li je neko odneo novac bezeci iz zemlje, slobodno moze da promeni temu.
 
Koliko se ja secam, tema koju sam postavio zove se MONARHIJA U SRBIJI. To znaci da se na ovoj temi razmatraju prednosti i mane takvog drzavnog uredjenja, da li je moguc povratak takvom drzavnom uredjenju. Ako neko zeli da diskutuje o Titu, Drazi i o tome da li je neko odneo novac bezeci iz zemlje, slobodno moze da promeni temu.

Podržavam ideju da Srbija postane monarhija...!Ne samo zato što sam monarhista....

Kritikovali su svi blaženopočivšeg Aleksandra Karađorđevića da je ''napravio tamnicu naroda'' i bio diktator (šestojanuarska diktatura)....ali mislim da je današnja situacija identična tom vremenu samo nema njega NAŽALOST....da zabrani rad Skupštine,neke stranke zabrani potpuno i obrazuje ekspertsku vladu...da prestane konačno lakrdija zvana demokratija...
Takvo državno uređenje bi sigurno bilo bolje od ovoga što sad gledamo....a uskoro nećemo imati ni državu nego će Srbija biti ''protektorat'' kojim će upravljati ''nacionalne manjine'' ili NVO...
 

Back
Top