Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbiju!
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbiju!

Zainteresovan član rebratsin (avatar)
    Učlanjen
    26.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbiju!

http://www.alo.rs/politika/27236/Pravicemo_vladu_sa_Madarima

INTERVJU nedeljom Aleksandar Vučić, zame nik predsednika SNS
    Pravićemo vladu sa Mađarima
    Nedelja - 16.05.2010
    Dajem reč: Povlačim se iz politike ako vlada SNS-a za šest meseci ne pokrene Srbiju napred!

Aleksandar Vučić, zamenik predsednika Srpske napredne stranke, u intervjuu za „Alo! nedeljom“ tvrdi da još nije ni pokušao da prigrabi sada već bivšeg poslanika Demokratske stranke Srbije Dragana Šormaza. Priče o preletu Šormaza u jato naprednjaka, kako kaže Vučić, ne mogu da poremete odnose SNS-a i DSS-a.
    - Uopšte nismo razgovarali o tom prelasku. Nijedna priča ne može ništa da ugrozi i mi ćemo opozicionu saradnju nastaviti bez obzira na njih. Pa i nama su dvojica odbornika iz Subotice još ranije otišla u DSS, pa nam to nije ugrozilo saradnju. Srbija i promene u Srbiji su mnogo važnije od bilo čije lične ili partijske sujete.
    n Da li je fer da Šormazov mandat pripadne DSS-u?

- To je njihov unutarstranački odnos i ne mešam se u te stvari.
    n Da li biste bili tako ravnodušni i da je Šormaz postao vaš član?
    - Na isti način bismo reagovali.
    n Šta mislite o njegovom istupu protiv Koštunice?
    - Ne bih ga komentarisao.
    n Da li je SNS zadovoljan dosadašnjim zalaganjem Koštunice u aktivnostima opozicionog bloka?
    - Naš je zajednički posao da stvorimo uslove za vanredne parlamentarne izbore i uveren sam da ćemo taj posao uraditi, bez obzira na ponekad različite stavove.
    n Koštunica je najpovučeniji u vašim zajedničkim aktivnostima...
    - Svaki čovek nalazi najbolju meru u svojim aktivnostima, a za nas je najvažnije da dođemo do rezultata, a da se pre toga ponašamo ozbiljno i odgovorno. Nije moj cilj da kažem bilo šta što bi moglo da bude bombastično. Moja odgovornost i svakoga ko želi da dođe na vlast mora da bude mnogo veća od pukog međustranačkog prepucavanja... Stranku mnogo volimo, ali mnogo važnija nam je Srbija.
    n Na kojem mestu biste vi najviše doprineli Srbiji kada bi SNS formirao vladu?
    - Time bi bio ostvaren zadatak koji sam sebi postavio, a funkcije me ne interesuju. Kao mlad sam se nagledao fotelja i popularnosti i mene zanima samo boljitak Srbije. Oni koji me poznaju znaju da govorim istinu i da je meni bitno da obavimo veliki posao normalne i mirne promene vlasti. Da nikada u Srbiji nema patološke ostrašćenosti i da pokušamo da od Srbije napravimo normalnu i pristojnu zemlju. Svakako ću se skloniti iz politike ako se u roku od šest meseci naše vlasti ne bude videlo da zemlja ide napred. Ja svoju reč držim. Rekao sam da neću biti poslanik u prošlom mandatu, iako su me molili i Šešelj i Nikolić... Kada je Ivica Dačić pogazio reč i sprečio da budem gradonačelnik Beograda, rekao mi je: „Pa šta sad da radim, da skočim kroz prozor?“. Časnom čoveku je bolje da uradi bilo šta, pa i to što je Dačić rekao, nego da pogazi reč.
    n Računate li na SVM?
    - SNS računa da Savez vojvođanskih Mađara bude deo vlasti u budućnosti.
    n Otkud takva blagonaklonost prema Ištvanu Pastoru, kome dozvoljavate da sada sarađuje sa DS-om, a da se posle izbora opredeli za jaču stranku?
    - Moram da odam priznanje gospodinu Pastoru, koji kao izuzetno inteligentan čovek mudro vodi pripadnike mađarske nacionalne manjine. On nije porušio mostove i sa onim drugim delom Srbije jer zna da mu je i za njegove ciljeve potrebna cela Srbija, a ne kopanje rovova. Znamo da ni nama neće biti lako s njim.
    n Šta to znači?
    - Ne mislite da gospodin Pastor voli nas ili njih. Ne, on ima svoje zahteve i razloge. Ali, on to radi najbolje za svoj narod, a mi ćemo da radimo za sve građane Srbije. To, naravno, nije lako.
    n Koja su to nova velika pojačanja koja najavljujete u SNS-u i kad planirate da ih obelodanite?
    - Ne mislim da će nekakvih velikih pojačanja biti i da su ona potrebna nama. To je više za novinske stupce, pa se pominju i Labus i Voja Mihailović. Veliko pojačanje je i Nikola Selaković i mnogo takvih klinaca, koji su izvanredni. Imamo najbolju terensku školu i u tome nas ljudi potcenjuju.
    n Da li će Goran Radosavljević Guri biti vaš ministar policije?
    - Siguran sam samo da će civil biti na čelu policije.
    n Guri je sada civil...
    - Pa znam, ali mislim da je mnogo potrebnija civilna kontrola i u vojsci i u policiji.

Maja bi nasve četiri u SNS
    Maja Gojković kaže da nije u SNS-u baš zato što odranije zna vas i Tomu Nikolića...
    - Znam zašto ona nije tu od početka, znam i da bi na sve četiri ovamo da je znala kako će da bude, ali sad više niko ne želi ni da čuje za nju. Otišla je sa Dinkićem i sad smo Toma i ja najveći zlikovci, a Dinkić je divan čovek. Time je sve rekla o sebi.

A od Labusa čista desetka!
    Ko vas to dovodi u vezu sa Labusom, otkud on na listi potencijalnih pojačanja SNS-a?
    - Otkud znam kome je to palo na pamet. Nikada nisam pregovarao sa Labusom ni o čemu. Kod njega sam dobio desetku iz političke ekonomije na Pravnom fakultetu. On je bio super profesor, omiljen među studentima, ali imamo suviše različite političke stavove. Još čuvam indeks sa njegovim potpisom i sećam se da je jedan od retkih koji se tada latinicom potpisivao. Nikada se nisam ni video ni čuo sa njim posle svega toga, iako poštujem njegovo znanje i obrazovanje.

ILI - ILI
    Palma ili Krkobabić?
    - Ako moram da biram - Palma!
    Mladić ili EU?
    - EU je važna za sve građane Srbije!
    „Pink“ ili B92?
    - Informativa B92, a sve ostalo „Pink“!
    Tijanić ili Suša?
    - Ne ponovilo se bilo koje od to dvoje!

Domaćin 'Clint' (avatar)
    Učlanjen
    23.07.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano Re: Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbij

Opet ***** o postenju,po koji put se vec povlaci

Legenda
    Učlanjen
    03.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbij

Krajnje je vreme da se povuce - sta ceka?

Nego da vidimo i to cudo...bilo bi zaista posteno da se povuce.

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Citat Original postavio rebratsin Pogledaj poruku
    ILI - ILI
    Mladić ili EU?
    „Pink“ ili B92?
    Sve druge bljuvotine mogu da svarim, politika je takva i normalno je da tako pričaju svi, ali Vučić lično pred kamerama je lepio plakat "Bulevar Ratka Mladića" na zgradu B92 i pljuvao ih na sva usta, a sad okrenuo ćurka skroz na drugu stranu
    Hy everybody

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

ILI - ILI
    Mladić ili EU?
    Гад...
    Каже ЕУ је важна за "све" грађане,а тиме ставља до знања да Младић није.Каква је то небулоза!?Има бар трећина грађана ,а вероватно је то и много већи проценат,којима ЕУ не представља ништа у животу, а камоли да им је "важна".Маму своју да шаље у Хаг,а не српске јунаке.Пиздун и издајник!

Нема горе од потурице...тај ће против брата бити жешћи од непријатеља да би се новом газди доказао.Гад...

Veoma poznat Eric Draven (avatar)
    Učlanjen
    31.08.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    44
    Reputaciona moć
    165

Zasto li mi ovo zvuci poznato.....hmmmm!
    "Men dont faint,we take unintended,decisive naps!"
    Bob Kelso

http://9gag.com/gag/aD0GXDO

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Nedelja - 16.05.2010
    Dajem reč: Povlačim se iz politike ako vlada SNS-a za šest meseci ne pokrene Srbiju napred!
    Ovo je dobro........on daje reč!!!

Kako li će za 6 meseci da prizna da je Srbija "pokrenuta napred".
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Ističe se vladeks (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    63

Citat Original postavio Reg Pogledaj poruku
    Ovo je dobro........on daje reč!!!

Kako li će za 6 meseci da prizna da je Srbija "pokrenuta napred".
    mozda je mislio na klizista,ako se pokrenu ode srbija u tri ......

Poznat zplja (avatar)
    Učlanjen
    16.06.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    357

Pink“ ili B92?
    Informativa B92, a sve ostalo „Pink“!
    Јадник.

Domaćin ludishinter (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    72

Nedelja - 16.05.2010

Aleksandar Vučić, zamenik predsednika Srpske napredne stranke, u intervjuu za „Alo! nedeljom“ tvrdi da još nije ni pokušao da prigrabi sada već bivšeg poslanika Demokratske stranke Srbije Dragana Šormaza. Priče o preletu Šormaza u jato naprednjaka, kako kaže Vučić, ne mogu da poremete odnose SNS-a i DSS-a.
    - Uopšte nismo razgovarali o tom prelasku. Nijedna priča ne može ništa da ugrozi i mi ćemo opozicionu saradnju nastaviti bez obzira na njih. Pa i nama su dvojica odbornika iz Subotice još ranije otišla u DSS, pa nam to nije ugrozilo saradnju. Srbija i promene u Srbiji su mnogo važnije od bilo čije lične ili partijske sujete.
    n Da li je fer da Šormazov mandat pripadne DSS-u?

- To je njihov unutarstranački odnos i ne mešam se u te stvari.
    n Da li biste bili tako ravnodušni i da je Šormaz postao vaš član?
    - Na isti način bismo reagovali.
    n Šta mislite o njegovom istupu protiv Koštunice?
    - Ne bih ga komentarisao.
    n Da li je SNS zadovoljan dosadašnjim zalaganjem Koštunice u aktivnostima opozicionog bloka?
    - Naš je zajednički posao da stvorimo uslove za vanredne parlamentarne izbore i uveren sam da ćemo taj posao uraditi, bez obzira na ponekad različite stavove.
    n Koštunica je najpovučeniji u vašim zajedničkim aktivnostima...
    - Svaki čovek nalazi najbolju meru u svojim aktivnostima, a za nas je najvažnije da dođemo do rezultata, a da se pre toga ponašamo ozbiljno i odgovorno. Nije moj cilj da kažem bilo šta što bi moglo da bude bombastično. Moja odgovornost i svakoga ko želi da dođe na vlast mora da bude mnogo veća od pukog međustranačkog prepucavanja... Stranku mnogo volimo, ali mnogo važnija nam je Srbija.
    n Na kojem mestu biste vi najviše doprineli Srbiji kada bi SNS formirao vladu?
    - Time bi bio ostvaren zadatak koji sam sebi postavio, a funkcije me ne interesuju. Kao mlad sam se nagledao fotelja i popularnosti i mene zanima samo boljitak Srbije. Oni koji me poznaju znaju da govorim istinu i da je meni bitno da obavimo veliki posao normalne i mirne promene vlasti. Da nikada u Srbiji nema patološke ostrašćenosti i da pokušamo da od Srbije napravimo normalnu i pristojnu zemlju. Svakako ću se skloniti iz politike ako se u roku od šest meseci naše vlasti ne bude videlo da zemlja ide napred. Ja svoju reč držim. Rekao sam da neću biti poslanik u prošlom mandatu, iako su me molili i Šešelj i Nikolić... Kada je Ivica Dačić pogazio reč i sprečio da budem gradonačelnik Beograda, rekao mi je: „Pa šta sad da radim, da skočim kroz prozor?“. Časnom čoveku je bolje da uradi bilo šta, pa i to što je Dačić rekao, nego da pogazi reč.
    n Računate li na SVM?
    - SNS računa da Savez vojvođanskih Mađara bude deo vlasti u budućnosti.
    n Otkud takva blagonaklonost prema Ištvanu Pastoru, kome dozvoljavate da sada sarađuje sa DS-om, a da se posle izbora opredeli za jaču stranku?
    - Moram da odam priznanje gospodinu Pastoru, koji kao izuzetno inteligentan čovek mudro vodi pripadnike mađarske nacionalne manjine. On nije porušio mostove i sa onim drugim delom Srbije jer zna da mu je i za njegove ciljeve potrebna cela Srbija, a ne kopanje rovova. Znamo da ni nama neće biti lako s njim.
    n Šta to znači?
    - Ne mislite da gospodin Pastor voli nas ili njih. Ne, on ima svoje zahteve i razloge. Ali, on to radi najbolje za svoj narod, a mi ćemo da radimo za sve građane Srbije. To, naravno, nije lako.
    n Koja su to nova velika pojačanja koja najavljujete u SNS-u i kad planirate da ih obelodanite?
    - Ne mislim da će nekakvih velikih pojačanja biti i da su ona potrebna nama. To je više za novinske stupce, pa se pominju i Labus i Voja Mihailović. Veliko pojačanje je i Nikola Selaković i mnogo takvih klinaca, koji su izvanredni. Imamo najbolju terensku školu i u tome nas ljudi potcenjuju.
    n Da li će Goran Radosavljević Guri biti vaš ministar policije?
    - Siguran sam samo da će civil biti na čelu policije.
    n Guri je sada civil...
    - Pa znam, ali mislim da je mnogo potrebnija civilna kontrola i u vojsci i u policiji.

Maja bi nasve četiri u SNS
    Maja Gojković kaže da nije u SNS-u baš zato što odranije zna vas i Tomu Nikolića...
    - Znam zašto ona nije tu od početka, znam i da bi na sve četiri ovamo da je znala kako će da bude, ali sad više niko ne želi ni da čuje za nju. Otišla je sa Dinkićem i sad smo Toma i ja najveći zlikovci, a Dinkić je divan čovek. Time je sve rekla o sebi.

A od Labusa čista desetka!
    Ko vas to dovodi u vezu sa Labusom, otkud on na listi potencijalnih pojačanja SNS-a?
    - Otkud znam kome je to palo na pamet. Nikada nisam pregovarao sa Labusom ni o čemu. Kod njega sam dobio desetku iz političke ekonomije na Pravnom fakultetu. On je bio super profesor, omiljen među studentima, ali imamo suviše različite političke stavove. Još čuvam indeks sa njegovim potpisom i sećam se da je jedan od retkih koji se tada latinicom potpisivao. Nikada se nisam ni video ni čuo sa njim posle svega toga, iako poštujem njegovo znanje i obrazovanje.

ILI - ILI
    Palma ili Krkobabić?
    - Ako moram da biram - Palma!
    Mladić ili EU?

„Pink“ ili B92?
    Tijanić ili Suša?
    - Ne ponovilo se bilo koje od to dvoje!

Prvo naslov teme ti nema veze sa tekstom,gde vidis da se povlaci iz Politike do kraja 2010 ako vlada ne uradi nista,i ne moze da uradi nista jer vlada SNS-a u ovoj godini ne postoji.Drugo nece morati da se povlaci jer na vlast nece doci skoro jer izbora nece biti uskoro..
    A za ovo odgovor mu je nikakav.Ostalo moze da prodje.
    *Bolje je činiti malo a dobro,nego puno a loše.*-Sokrat

Strpljenje je moć.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Smara taj Vucic.......Previse su oni kilavi da bi pokrenuli bilo sta.
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Aktivan član bilosta (avatar)
    Učlanjen
    22.01.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

koja vlada?

Jel on zna da SNS nije u vladi ?!?!?!?!
    http://www.kide83.com/erepublik/?ime=bilosta2

Moderator Restricted Area (avatar)
    Učlanjen
    11.08.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Preuzeo Aca model Tome jer s kim se dugo druzis ...postanes takav

Aktivan član jacky_2voo (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    57

'fala Bogu.

Elita kyo. (avatar)
    Učlanjen
    01.02.2007.
    Pol
    muški
    Hortus Croatiae ........ ignore lista: kajzersoza, chupakaz
    Reputaciona moć
    339

Aleksandar Vučić se povlači iz SNS-a ako do kraja 2010 vlada SNS ne pokrene Srbiju!

Slične teme

1. Aleksandar Vučić - večeras na RTV Pink!
    Autor Boris SC u forumu Politika
    Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 07.10.2008., 15:19
  2. Aleksandar Vučić predsednik ?
    Autor karpos u forumu Politika
    Odgovora: 23
    Poslednja poruka: 26.09.2008., 13:03
  3. VUČIĆ SE POVLAČI IZ POLITIKE!
    Autor systemofadown u forumu Politika
    Odgovora: 179
    Poslednja poruka: 16.09.2008., 13:44
  4. Aleksandar Vučić Vučko gde je? jel živ?
    Autor Sinan Sakić-Lepa do Bola u forumu Politika
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 13.07.2008., 01:57
  5. Laz ili neznanje-Aleksandar Vucic!
    Autor _Milanche_ u forumu Politika
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 05.10.2006., 05:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku