VASA NOCNA MORA

beli meda

Početnik
Poruka
22
da.. hhihhihihi.. nista nikom licno ..ja se plasim zmija i mrava..
Cega se vi plasite?
Cega se plasi vincente a cega moderatori ovog foruma?
Jel se plase jedni drugih medjusobno?
Nema vise potrebe za tim,stizem vam ja.. do sledeceg sna.. :twisted: :twisted: :!:
 
e drugarice aj sad ti meni reci,nesto mi nije jasno,gde mi je nestala prethodna tema,nisam ja bas dobar u ovome,aj pomozi ako mozes..
baj d vej , ljubav je jaca od prolaznosti,prolaznost je jaca od nas , mi smo jaci od nje ponekad,al najjaci je strah , jaci je od svega,veruj mi.. kada uradis nesto sto moze da se tumaci kao ljubav to ne pali ponekad..ne pali cesto,nikog nije briga za tvoj trud..a kad se posluzis strahom,mnogo njih se preznojava. ! !
 
Kada sam bila mala sanjala sam da me vuk juri kroz sumu (to od Crvenkape & co). Budila sam se u znoju. San sam prestala sanjati kada sam porasla. Cudno je to sto sam pre jedno 2 godine sanjala isti san. Probudila sam se u znoju, uplasena do besvesti (to je valjda ostalo od detinjstva).
Inace nemam nocne more. Cesto sanjam neka ubistva(zesci action kod mene po noci), ali to me ne uplasi, super je zabavno kao neki dobar film. :wink:
 
Nemam pojma gde su otisle tvoje teme... Jer meni nije problem da udarim neki lock...
Ne znam zasto si spomenuo Vicente-a...

A ti,posto si vec novi clan,trebao mi malo da se smiris,da pogledas kako funkcionise forum i ostalo...

A ne da galamis i samo otvaras teme...

Lako mogu ja da te smirim...
 
Da nemas koji bensedin viska ili ?
Ovo je mesto na kome bi trebalo da mogu da kazem bilo koje stvari koje se ne nalaze u uslovima koje ne smem da prekrsim,i stim sto nisam nista prekrsio,
ova tema ne bi smela da bude zatvorena..e sad posto sam ipak upoznat kolko tolko sa ovim ,znam da ne trebam da isterujem svoje..itd..
Al mogla bi i ti malo da se smiris,mesto da pretis korisnicima mogla bi da budes malo uctivija, NIJE TESKO BITI FIN.
 
beli meda:
Da nemas koji bensedin viska ili ?
Ovo je mesto na kome bi trebalo da mogu da kazem bilo koje stvari koje se ne nalaze u uslovima koje ne smem da prekrsim,i stim sto nisam nista prekrsio,
ova tema ne bi smela da bude zatvorena..e sad posto sam ipak upoznat kolko tolko sa ovim ,znam da ne trebam da isterujem svoje..itd..
Al mogla bi i ti malo da se smiris,mesto da pretis korisnicima mogla bi da budes malo uctivija, NIJE TESKO BITI FIN.

Ja nikada ne pretim... Samo upozoravam...
I ja nisam fina...
Da vidimo... Ovakva tema vec postoji... Tako da bi odmah trebalo da ide pod kljuc... Jos prozivas moderatora... Dupli kljuc odmah...
Ali 'ajde,posto si pocetnik... Necu da je zakljucam...
Vidis... Ipak sam fina...
 
beli medo, dacju ti ja njen broj moba samo da odesh sa foruma.

uzgred, mislim da tebi treba neka zenska takozvana Tvoja Keva naoruzana Varjachom i Kaishem.

uzgred, sto se mojih strahova tiche, bojim se Idiota, Manijaka, Uplashenih, svih onih koje je vetar oduvao na put koji vodi preko glave drugih.
 
Keeper:
beli medo, dacju ti ja njen broj moba samo da odesh sa foruma.

uzgred, mislim da tebi treba neka zenska takozvana Tvoja Keva naoruzana Varjachom i Kaishem.

uzgred, sto se mojih strahova tiche, bojim se Idiota, Manijaka, Uplashenih, svih onih koje je vetar oduvao na put koji vodi preko glave drugih.

Ej bre... :)

Pali ICQ...
 
chokolada:
beli meda:
Aj daj broj mob-a. :)
:lol: Kakvo muvanje! Prvo joj nudis bensedin, a onda pitas za broj. Genijalno moracu i ja da probam. :roll: :lol:


e Bejwatch glamoc ,vidi se da si iz selendre ,aj sad ovako.. zenska mi ne treba posto je imam za razliku od tebe,sto mi se dalo videti iz tvog ponasanja prema nepoznatoj osobi..aj sad da odemo dalje,mada ne znam ni zasto odgovaram jednom kretenu,al ajde,,samo zapamti da je ovo moj zadnji odgovor tebi..dok se ne opametis i uozbiljis ,a sad..da umalo da zaboravim,jedina naoruzana osoba je tvoja keva sa mobilnim telefonom jer me masakrira cimanjem i intimnim porukama vec duze vreme,a sad se teraj sa ove teme.. pronadji neku : za neuravnotezene" npr.
 
ok.........
Al ne volim da me neko cima bezveze ko ovaj.

a vrbas mi i nije tako daleko samo da zna..
i odsad mi pisi,molim te privaatne poruke mani me ovih anonimnih s***a,u suprotnom oladi.
aj cao idem da spavam,,umro sam.pozdrav svima
 
beli meda:
chokolada:
beli meda:
Aj daj broj mob-a. :)
:lol: Kakvo muvanje! Prvo joj nudis bensedin, a onda pitas za broj. Genijalno moracu i ja da probam. :roll: :lol:


e Bejwatch glamoc ,vidi se da si iz selendre ,aj sad ovako.. zenska mi ne treba posto je imam za razliku od tebe,sto mi se dalo videti iz tvog ponasanja prema nepoznatoj osobi..aj sad da odemo dalje,mada ne znam ni zasto odgovaram jednom kretenu,al ajde,,samo zapamti da je ovo moj zadnji odgovor tebi..dok se ne opametis i uozbiljis ,a sad..da umalo da zaboravim,jedina naoruzana osoba je tvoja keva sa mobilnim telefonom jer me masakrira cimanjem i intimnim porukama vec duze vreme,a sad se teraj sa ove teme.. pronadji neku : za neuravnotezene" npr.

ovo je bilo upuceno meni, a ne chokoladici :)
slusaj bato, previse sam mator i previse sam dugo ovde da bih se patio sa zicerima, sa tobom ce se nazalost patiti Sasha85 i mislim da ce na tebi provezbati banovanje, a ti u medjuvremenu nauchi da quote-ujesh :wink: ajd pa cao :)
 
Jaoj,decko... :lol:
"Vrbas mi je blizu"... Kako se ti palis... :)

Znas sta...
'Ajde ti lepo idi sad na spavanje... Ohladi glavu...
Pa,dodji sutra ako hoces da se ponasas normalno...
Ako ne...
Banovacu te,ok? :)
 
Keeper:
ovo je bilo upuceno meni, a ne chokoladici :)
slusaj bato, previse sam mator i previse sam dugo ovde da bih se patio sa zicerima, sa tobom ce se nazalost patiti Sasha85 i mislim da ce na tebi provezbati banovanje, a ti u medjuvremenu nauchi da quote-ujesh :wink: ajd pa cao :)
Pa sto onda na mene kuku-lele. :lol:
 

Back
Top