VASA NOCNA MORA

Shinoda:
holly cow:
Keeper:
beli medo, dacju ti ja njen broj moba samo da odesh sa foruma.uzgred, mislim da tebi treba neka zenska takozvana Tvoja Keva naoruzana Varjachom i Kaishem.

:D :lol:
Ti se rodis jednom u 500 godina!!!! :lol:
You got that right!!! :wink:

Ahhh te novajlije!!! :roll: :roll: :roll:
ja to pricam od kad sam dosao na forum
kolega je najjaci lik ovdi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
 
Sasha85:
Nemam pojma gde su otisle tvoje teme... Jer meni nije problem da udarim neki lock...
Ne znam zasto si spomenuo Vicente-a...

A ti,posto si vec novi clan,trebao mi malo da se smiris,da pogledas kako funkcionise forum i ostalo...

A ne da galamis i samo otvaras teme...

Lako mogu ja da te smirim...


e, a taman sam pomislio da neću više dolaziti ovamo...
kako "zašto?"
pa zna se zašto... :)
ko se ne bi Sashe uplašio... :wink:
da sam ja na mestu Belog Mede, a sa mojim iskustvima, s obzirom da znam ko je ovde gazda :wink: ....
aaaaaa, ćutao bih kao zaliven :)
 
vicente:
Sasha85:
Nemam pojma gde su otisle tvoje teme... Jer meni nije problem da udarim neki lock...
Ne znam zasto si spomenuo Vicente-a...

A ti,posto si vec novi clan,trebao mi malo da se smiris,da pogledas kako funkcionise forum i ostalo...

A ne da galamis i samo otvaras teme...

Lako mogu ja da te smirim...


e, a taman sam pomislio da neću više dolaziti ovamo...
kako "zašto?"
pa zna se zašto... :)
ko se ne bi Sashe uplašio... :wink:
da sam ja na mestu Belog Mede, a sa mojim iskustvima, s obzirom da znam ko je ovde gazda :wink: ....
aaaaaa, ćutao bih kao zaliven :)

Pitala sam zasto je spomenuo tebe... Jer je to sredjeno...
Sta se hvata za to sada...

Ako... Kazi mu... Da bude dobar... :P
 
Sasha85:
vicente:
Sasha85:
Nemam pojma gde su otisle tvoje teme... Jer meni nije problem da udarim neki lock...
Ne znam zasto si spomenuo Vicente-a...

A ti,posto si vec novi clan,trebao mi malo da se smiris,da pogledas kako funkcionise forum i ostalo...

A ne da galamis i samo otvaras teme...

Lako mogu ja da te smirim...


e, a taman sam pomislio da neću više dolaziti ovamo...
kako "zašto?"
pa zna se zašto... :)
ko se ne bi Sashe uplašio... :wink:
da sam ja na mestu Belog Mede, a sa mojim iskustvima, s obzirom da znam ko je ovde gazda :wink: ....
aaaaaa, ćutao bih kao zaliven :)

Pitala sam zasto je spomenuo tebe... Jer je to sredjeno...
Sta se hvata za to sada...

Ako... Kazi mu... Da bude dobar... :P

sredjeno je možda s tobom...
ali ima ovde i ljudi koji i nisu baš skloni opraštanju tako strašnih stvari....
bez obzira što sam pogrešno shvaćen...

inače, o temi....
plašim se večnosti...
na sve ostalo uglavnom mogu da utičem....
 
usput, predlažem da se otvori tema pod imenom "keeper",
pa da mu svi odajemo počast kao suvom geniju
retkom, otrgnutom od čitave ove Pink generacije...

ili da ga pljujemo, pošto ne misli isto, a?
 
e vincente ,imas moju podrsku za kipera [kamiondziju]
nego znas sta?
aj da zaboravimo temu sa njegovim imenom,lakse nam je pljuc pljuc..
A to sto ja ne znam da citiram to je moj problem a ne nekog cetvorookog gramaticara koji pise varjaca velikim pocetnim slovom!!!
Jel on mozda .. ma necu da potezem pitanje nacionalnosti.. vincente!!! ajmo da sklopimo savez :)
 
hm...plasim se ponekad same sebe...
dobro, ne bas da se plasim, ali stalno sam u nekoj borbi sama sa sobom... :roll: dobro, da ne bih pocela da lupetam prestacu ovdje.. :p
bojim se, kao sto Tea rece, samoce... valjda shvatate u kojem smislu... :roll: iako mi ta samoca ponekad i godi... :roll:
ne mogu sad da se sjetim vise nicega...ali pisacu kasnije... :wink:
 
ma daj novembarko,ko se jos ponekad ne boji samog sebe ili samoce..i kome samoca jos ne prija?
Daj nesto novo :D
Ma salim se,ja sam se kao mali bojao da necu imati pare za kiflu sa kremom,mada ne znam zasto jer sam svaki dan dobijao pare,verovatno zato sto sam jeo sve vise :D
A sad..sad se bojim samo mraka ;)
 
beli meda:
ma daj novembarko,ko se jos ponekad ne boji samog sebe ili samoce..i kome samoca jos ne prija?
Daj nesto novo :D
Ma salim se,ja sam se kao mali bojao da necu imati pare za kiflu sa kremom,mada ne znam zasto jer sam svaki dan dobijao pare,verovatno zato sto sam jeo sve vise :D
A sad..sad se bojim samo mraka ;)
hehe...pa onako, bzvz mi je da pricam o nekim 'opipljivim' stvarima kojih se bojim... :roll: ima i takvih naravno, ali...
e, da ...bojim se rata...ah...nerviraju me gloopi ljudi... (: ljudska glupost stvarno nema granica... :roll: :wink:
 
da.. A o ljudskoj gluposti ,tu stvarno kod mene nema diskusije, kolko god neko moze biti pametan.. ne moze to da se poredi sa gluposcu nekog kretena,to je stvarno zadivljujuce,to ja iz licnog iskustva jer znam jednu osobu..ma nije ni bitni ,jako je glupa ;)
nego trenutno polazem za b kategoriju,pa se bojim i
da ne zavrsim voznju na obuci,da me neko ne spuca od nazad..jako je zeznuto
 
infidel:
ja to pricam od kad sam dosao na forum
kolega je najjaci lik ovdi :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: [/color]

kolega vi se samo ulizujete :lol:
a gde ste bili kad sam od vas trazio da mi objasnite higroskopnost i cvrstocje materijala na savijanje, zatezanje, pritisak.....? :D
al nema veze kolega, oprashtam vam, dobio sam 10 iz toga :wink:
 
vicente:
usput, predlažem da se otvori tema pod imenom "keeper",
pa da mu svi odajemo počast kao suvom geniju
retkom, otrgnutom od čitave ove Pink generacije...

ili da ga pljujemo, pošto ne misli isto, a?

pochast mi odajte tek kad chasno umrem, do tada radite shta 'ocjete, pljujte me i hvalite, a najbolje da oladite od mene poshto ja svakako necju oladiti od vas :P

uzgred, vicente, neshto off-topic - sreo sam radoslava al nisam znao da mu kazem ko si. reci nesto da te prepozna, da si to ti. cimer nije dosta, jer vas je bilo vise u sobi? :)
 
Moon Child:
Shinoda:
Moon Child:
a i mi smo bas odbojni :roll:
Zasto smo mi odbojni??? :? :? :?

P.S. kome bih ja mogao biti odbojan??? :oops:
nebitno...cim neko novi dodje,pogresi,odmah ga svi pljuju i statijaznam...ma neeeeeeee,nismo odbojni i bas smo gostoprimljivi(ne znam kako drugacije da kazem :) ) :roll:

P.S.pa ne znam :) nama ne
Ja uglavnom 'pljujem' po onima koji su se uclanili pa misle da su popili svu pamet ovog sveta (ukljucujuci i kako stvari funcionisu na Forumu) i tu se sad kao prave pametni, a grama mozga nemaju i jadni se strasno vredjaju kad im neko (Sasha npr.) kaze da nesto ne valja!!!!!! :x :evil: :x :evil:
 

Back
Top