akalupdemija
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: akalupdemija

slikarev sin
    Guest

Podrazumevano akalupdemija

moze neka reforma skolstva da se kupi novi kalup za proizvodnju slikara na akademiji.svi su na isti kalup, a to dosadio i bogu i narodu?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

brate pa nikom nije u cilju da narod ide okolo i slobodno razmislja...ko zna sta bi sve shvatili! tako je i sa slikarima...ja sam slikar i prezirem sve svoje kolege jer je to gomila 1mbec1la bez ikakvih kvaliteta, znanja o zivotu a kamoli talenta...dakle ako imas dete retarda i prijatelja dekana, upisi ga na akademiju! jel' znate kako je postala umetnost koja sada dominira-evo kako: vrbuje se neka slikarska protuva i prati tokom zivota...kad umre, tiho i brzo se sakupe sva njegova dela i kroz maf1jask1 sistem svetskih galerija i kriticara se on proglasi za genija; cene drasticno rastu cak do vise miliona evra i onda ti ljudi na par godina izbacuju po jednu sliku (da uvek bude velika potraznja a ne zakrcenje), tojest kao fol slika je otkrivena na nekom tavanu! a on eto jadnicak je bio neshvaceni genije, ispred vremena....eto tako su nastali svi vasi u$ran1 'velikani' - van gog, gogen i jos more njih; a vi se lepo i dalje divite tim $prdn}ama kao majmun ogledalu!

Guest

Podrazumevano

moler,
    shvatam ja i "kiselo grozdje" i komplekse, ali da neko izjavi da ne ceni Van Goga i Gogena, to jos nisam cuo. Konspiracija ti je unistila vid, jer drugog objasnjenja nema.
    SAVET
    Kupi lepo foto aparat pa nas postedi pametovanja o nedostiznosti tvog realizma.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

neznam za tebe ali ja sam upravo u ARC medjunarodnoj instituciji uvrsten u grupu od 25 najvecih zivih majstora danasnjice, i pozvan od strane SLADE koledza u londonu...sve to sa 22 godine- a sta ima novo kod tebe?! ne moram cak ni da te prozivam, ovo je vise nego dovoljno!

albiart
    Guest

Podrazumevano

ako je sve ovo istina,zavidim ti,i ujedno cestitam od srca,sa zeljom da i dalje napredujes...srecno brate srbine.

Guest

Podrazumevano

hvala!

Guest

Podrazumevano

U BRE MOLER STO SE TI NAHVALI

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •