Da li se pravite glupe?

kreki samuraja

Buduća legenda
Banovan
Poruka
32.028
Svaki muskarac zudi za pametnom zenom, samo sto je to preveliki izazov za vecinu i nosi odredjene potencijalne posledice sa sobom. Upravo je to kljucni razlog zasto muskarci uglavnom izaberu ne tako pametne zene.

Da li glumite da ste neveste, da ste neiskusne, da niste promucurne, da li se smejete na silu i kad vam nije duhovit, samo jer zelite da ostanete sa njim neki duzi period, da vas ne prihvati kao intelektualnu pretnju jer da u vama vidi sposobnog manipulatora i vestog govornika, da mu ne proradi sujeta ili zbog bilo cega drugog?
 
Hoces da kazes da pametni ljudi, ako vec stvarno jesu pametni, u zavisnosti od potrebe i situacije i treba da se prave "glupi"? Da, slazem se, uslovno treba.

Ali pitala sam konkretno u vezi odnosa zene prema muskarcu.

Ako inteligentan covek ima neke issues, onda nije pametan
Pametan covek zna ko ga zasigurno nece razumeti pa na takve i ne trosi reci.
Isto tako ume da proceni kad je bolje nesto precutati, pustiti, ne cepidlaciti.
Pametan covek ume da stane i da se preispita, ume stvari da sagleda iz tudjeg ugla
Pametan covek nije zadrta furija koja ce po svaku cenu i u svakom momentu isterati svoje
Nije ni hladnokrvni cinik-drkadzija koji ponizavanjem drugih dokazuje svoju premoc, ako je ta premoc na svaki nacin ocigledna

Svejedno da li govorimo o muskarcu ili zeni.
Muskarcima naravno drma sujetu kad pred sobom imaju zaista pamentu zenu, ali ako su i sami pametni, to ce prevladati i uzivati u takvom drustvu na svaki nacin, umesto sto se bave svojom sujetom
 
Ali pitala sam konkretno u vezi odnosa zene prema muskarcu.

Jel to po principu da budale uvek bolje prolaze u zivotu...?

Da se praviti glup, nesposoban, mlitav i sve ostalo vise isplati nego busati se u grudi, pokazati svoje vrednosti, pa i pamet ? Da je dovoljno samo treptati okicama, a za tebe drugi misli i radi ?

Mozda je nekom to bolje, ali ja nisam od takvog materijala napravljena...koliko me to skupo kosta u zivotu ne znam, ali sve pre ili kasnije dodje na svoje...i svako dobije svoje...koliko god to otrcani zvucalo...

Za nekoga glupo, za nekoga pametno...to je tako relativno
 
Svaki muskarac zudi za pametnom zenom, samo sto je to preveliki izazov za vecinu i nosi odredjene potencijalne posledice sa sobom. Upravo je to kljucni razlog zasto muskarci uglavnom izaberu ne tako pametne zene.

Da li glumite da ste neveste, da ste neiskusne, da niste promucurne, da li se smejete na silu i kad vam nije duhovit, samo jer zelite da ostanete sa njim neki duzi period, da vas ne prihvati kao intelektualnu pretnju jer da u vama vidi sposobnog manipulatora i vestog govornika, da mu ne proradi sujeta ili zbog bilo cega drugog?
ne :neutral: izeberem nekog normalnog odmah u startu te nemam sl. problema
 
Svaki muskarac zudi za pametnom zenom, samo sto je to preveliki izazov za vecinu i nosi odredjene potencijalne posledice sa sobom. Upravo je to kljucni razlog zasto muskarci uglavnom izaberu ne tako pametne zene.

Da li glumite da ste neveste, da ste neiskusne, da niste promucurne, da li se smejete na silu i kad vam nije duhovit, samo jer zelite da ostanete sa njim neki duzi period, da vas ne prihvati kao intelektualnu pretnju jer da u vama vidi sposobnog manipulatora i vestog govornika, da mu ne proradi sujeta ili zbog bilo cega drugog?

To su slabići i kompleksaši... moram priznati da su svi muškarci sa kojima sam ja bila do sad, bili intelektualno jaki...msm mene takvi muškarci privlače.... ponašam se onako kakva jesam, msm šta ima tu da se glumi i onako bi mi dosadio pre ili posle a to nije odnos koji se može produbiti... to je ništa.:manikir:
 
Svaki muskarac zudi za pametnom zenom, samo sto je to preveliki izazov za vecinu i nosi odredjene potencijalne posledice sa sobom. Upravo je to kljucni razlog zasto muskarci uglavnom izaberu ne tako pametne zene.

Da li glumite da ste neveste, da ste neiskusne, da niste promucurne, da li se smejete na silu i kad vam nije duhovit, samo jer zelite da ostanete sa njim neki duzi period, da vas ne prihvati kao intelektualnu pretnju jer da u vama vidi sposobnog manipulatora i vestog govornika, da mu ne proradi sujeta ili zbog bilo cega drugog?

Koliko predrasuda u jednom postu... strašno...

Jel ti cilj da se tešiš... kao ono "ja sam pametna, neću da se pretvaram, pa me muškarci zbog toga neće":roll::dontunderstand::dash:
 
Svaki muskarac zudi za pametnom zenom, samo sto je to preveliki izazov za vecinu i nosi odredjene potencijalne posledice sa sobom. Upravo je to kljucni razlog zasto muskarci uglavnom izaberu ne tako pametne zene.

Da li glumite da ste neveste, da ste neiskusne, da niste promucurne, da li se smejete na silu i kad vam nije duhovit, samo jer zelite da ostanete sa njim neki duzi period, da vas ne prihvati kao intelektualnu pretnju jer da u vama vidi sposobnog manipulatora i vestog govornika, da mu ne proradi sujeta ili zbog bilo cega drugog?

Ne zeli svaki muskarac pametnu..naprotiv..a bilo bi bolje da se ne prave pametne
 

Back
Top