Najbolja poznanstva

Gde?

  • Skola

  • Komsiluk

  • Internet / forum / facebook / chat

  • Posao / radno mesto

  • Autobus

  • Klub


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
i vidiš sarane su vrlo inspirativne kao socijalizujući događaj ;)

sad u klubu realno i ne možeš nešto da upznaješ ljude, možeš na blic, al dobro ako se računa kao inicijalna kapisla

osim ako nije klub penzionera


sad stvarno:

Skola.................................................. ljudi koje nužno upoznaješ i nužno s nekima ostavriš drgarski/priajteljski odnos
Komsiluk............................................. komšiluk mi je uvek bio siromašan a i uglavnom familija, znači ništa
Internet / forum / facebook / chat........... to može da mi bude samo jato 3D likova koji me zabave ili ne
Posao / radno mesto............................ ne radim
Autobus............................................... ako me neko uvati za dupe, jel se to smatra poznanstvom?
Klub.................................................... objasnih
 
Kad putujes autobusom po 5-6 sati tu bude sansi za neka dobra poznanstva, narocito ako je lik do kojeg sedite alkoholicar, slatko se ispricate do kraja puta. Vozovi su isto dobri, mozda cak i bolji, narocito oni putnicki koji putuju po 12 sati od Nisa do Beograda :/
 
Ybga u razlicitim vremenima smo sticali poznanstva pa ih vrednujemo drugacije..samo preko neta ce se svi upoznavati jer nece ni izlaziti nigde..o kvalitetu ljudi i odnosa ne vredi pricati..popricaj s nekim sa sela mudrim ljudima sve ostalo je prazno
 
Akcenat je bio na losu klupsku atmosferu koja ne dozvaljava korisnu vrstu upoznavanja u odnosu na Internet koji recimo pruza korisniju selektivnu metodu. Iz svog nekadasnjeg klupskog iskustva (moderni klubovi jelte, pre 20-ak godina diskoteke su bile drugacije), poznanstva nastala preko klubova su skoro pa nepostojeca. Kafana je bolje mesto recimo mada opet nemas velikog izbora. Internet i "izlazenje" jedno drugo ne zabranjuju.
 
Ne ogranicavam se na prilazenje po klubovima narocito ne kog nas..vec uopsteno i u drugim zemljama..a oni koji se navuku na net gube vremenom osecaj za realnost i kad izadju blenu u telefon..onda se dogovaraju da se nadju na faceu sto je po meni dno pameti..i kad kazemo najbolja poznanstva ne znaci da stecemo prijatelja do groba vec samo osecaj normalne komunikacije koja se uopste ne mora nastavljati
 

Back
Top