Intelktualke!

User Friendly

Buduća legenda
Poruka
25.007
MOje analize i skromno iskustvo je rezultovalo do ove moguce odvale da intelektualne ribe teze vise ka uspehu u skoli i ka nekoj karijeri nego ka ljubavi i partneru,cak su spremne da te otkace jer im utices na koncentraciju jer ne mogu da uce! Potvrdite ili osporite,mogu i licna iskustva i neka statistika i to!
 
jeste u neku ruku tako.. sto je devojka inteligentnija i bolje obrazovana, ima vece ambicije, pa je onda strah da ne protraci svoj intelekt tako sto ce se ludo zaljubljena rano udati i provesti ostatak zivota peruci carape..
 
MOje analize i skromno iskustvo je rezultovalo do ove moguce odvale da intelektualne ribe teze vise ka uspehu u skoli i ka nekoj karijeri nego ka ljubavi i partneru,cak su spremne da te otkace jer im utices na koncentraciju jer ne mogu da uce! Potvrdite ili osporite,mogu i licna iskustva i neka statistika i to!:)

i ja težim više ka uspehu u školi i ka karijeri nego partneru, ali ne toliko da ga zbog toga

otkačim iako mi se sviđa... :eek:
 
ali pazi, ako naidjes na problem da je on jedan neambiciozni stvor koji zeloi da te ozeni cim zavrsis srednju.. onda moras da ga otkacis iako ti se svidja..
ili ako te uslovljava da se vidjate tri puta dnevno, a ti imas da ucis..
onda opet moras da ga otacis..
 
Za mene intelektualka je ona koja uspije da uskladi vrijeme za školu/posao sa vremenom za razonodu, partnera, zabavu... (osim ako je partner neki debil, ali opet, kontam naći će nekog sličnog sebi)
Lako je biti ćurka i ići samo pravo.
 
Netacno. Posvecenost skoli i iskljucivo skoli znaci da nije naisao pravi mangup koji bi ih doveo u iskusenje, vec su bile okruzene nekim finim momcima, intelektualcima koje jednako preziru i intelektualke i neintelektualke. ;)
 
Za mene intelektualka je ona koja uspije da uskladi vrijeme za školu/posao sa vremenom za razonodu, partnera, zabavu... (osim ako je partner neki debil, ali opet, kontam naći će nekog sličnog sebi)
Lako je biti ćurka i ići samo pravo.

Pa i ne bas.
Ako pricamo o kompatibilnosti , inteligentna zena, ma koliko bila inteligentna i fleksibilna ne moze da uskladi vreme za posao sa vremenom za partnera ako je on neki pajser. Takav je emotivno unistava i tu nema vatre.
Pametnu zenu moze da zadovolji samo pametan muskarac, a pametan muskarac je zauzet podjednako koliko i takva zena, ako ne i vise.
 
ali pazi, ako naidjes na problem da je on jedan neambiciozni stvor koji zeloi da te ozeni cim zavrsis srednju.. onda moras da ga otkacis iako ti se svidja..
ili ako te uslovljava da se vidjate tri puta dnevno, a ti imas da ucis..
onda opet moras da ga otacis..
To je drugo, ali sam vidjao i iskusio i sam na svojoj kozi da te neko sutne ili izbegava zbog skolskih obaveza! Zato ne gotivim gimnaziju ni ljude tamo,moje lose iskustvo...
Za mene intelektualka je ona koja uspije da uskladi vrijeme za školu/posao sa vremenom za razonodu, partnera, zabavu...
Lako je biti ćurka i ići samo pravo.

A da te pitam nesto... Da li si ikada bio zaljubljen? U isto vreme ih razumem i osudjujem,zaista zbunjujuce!:roll:
 

Back
Top