zvucna

stormbringer1

Primećen član
Poruka
575
da li neko zna kako da na XP-u nateram da radi stara Creative vibra 16xv ?? nema na netu bas drajvera, Win je prepozna kao SB 16 ali ne radi nista.

druga stvar koju hocu da pitam. imam integrisanu ac97 i nekog CMedia sa strane. i gitara mi bila u ovoj CMI i izgleda da sam je preje*o jer vise nece da radi, al to nije bitno, sad nece ni ova druga da snima. jel ima neko ideju sta je? jel moze obe da se pokvare u isto vreme? :)

pozdrav
 
Dve zvucne nikako ne mogu zajedno.
1) iz biosa iskljuci integrisanu i instaliraj ovu u PCI slotu (ako nadjes neke drajvere)
2) ostavi ukljucenu integrisanu, ali iscupaj ovu iz PCI slota, i intaliraj drajvere sa CD-a od ploce (verovatno je u Drivers\Audio\C-Media)

3) Kupi SB Live! :wink:
 
FROZEN:
Dve zvucne nikako ne mogu zajedno.
1) iz biosa iskljuci integrisanu i instaliraj ovu u PCI slotu (ako nadjes neke drajvere)
2) ostavi ukljucenu integrisanu, ali iscupaj ovu iz PCI slota, i intaliraj drajvere sa CD-a od ploce (verovatno je u Drivers\Audio\C-Media)

3) Kupi SB Live! :wink:

nismo se razumeli, meni su radile obe sve vreme, al od kad sam zeznuo CMediu ne radi snimanje na ovoj drugoj, a iscupao sam ovu, sta ce mi sad :)

sto se live tice, kupio bih je, ali se bas ne isplati, posto je operacija guranja gitare u karticu risky necu da se igram :)

svejedno, hvala
 

Back
Top