Tuzla pokazala dostojanstvo kao i Sarajevo

jesi li ti video Sa osim na razglednici :cmok2:

aaa, znam- ti si novonaseljeni :ok:

Ne mora da znači novonaseljeni, ali novorođeni...možda.
Oni se obično ovde nameću kao neki moralni i intelektualni autoriteti, malo godina al puno qurčevitosti, što bi se reklo, političari s noše.:mrgreen:
E obožavam takve mlade nadobudne i obavezno indoktrinirane, odrasle uz neki od "slobodarskih" medija devedesetih:lol:

ps. takvi su pravo dobri za regrutovanje svake vrste:zper:
 
Ne, nego zato sto je moje misljenje da nije za zene da se bave politikom. :)
Zbog toga necu da diskutujem o bilo cemu sa tobom, jos mi spominjes neke tu parkete, podrume. :hahaha:
Izvlacili oruzje iz parketa, podruma. :dash: :mrgreen:

Ja sam mislila da ne govorimo o politici/ politiciziramo, vec govorimo o stvrima koje videsmo sopstvenim ocimaa..
da sam znala da politiciziras, ne bih se ni pojavila na temi...
pozzz
 
Ne bih sad detaljisao. :cmok:

Nemoj tako Halide...evo jedne forumašice tvoje vere i nacije, pa se na njoj istresaj sa tim sekstističkim stavovima:rtfm:
:lol:

muslim-woman-work2.jpeg


:zcepanje:
 
Која глупава тема.Да су муслимани икада имали било какво достојанство не би никад ни покушали да себе зову Бушманима или како већ а што се тиче опхођења према суседима других религија,већина је ту примитивна и гора од дивљих животиња.
 
Svo silno dostojanstvo se može vidjeti ako se pogleda ova ista tema na forumu "Sarajevo-X"...

Nema tamo različitih,suprostavljenih, mišljenja...mišljenja su jedinstvena...da li što stvarno svi isto misle ili zbog cenzure...ne znam...Ukratko prepričano ...ne da niko nije izrazio žaljenje zbog pogibije vojnika,nego provejava između redova da bi se isto moglo ponoviti ... ako zatreba, i drugi neki put...:roll:
 
Poslednja izmena:
Svo silno dostojanstvo se može vidjeti ako se pogleda ova ista tema na forumu "Sarajevo-X"...

Nema tamo različitih,suprostavljenih, mišljenja...mišljenja su jedinstvena...da li što stvarno svi isto misle ili zbog cenzure...ne znam...Ukratko prepričano ...ne da niko nije izrazio žaljenje zbog pogibije vojnika,nego provejava između redova mišljenje ...da će tako biti ,ako treba, i drugi neki put...

Jao, bas zalosno. :roll: :eek:

A kakvi su ovdje stavovi? Pozivanje na ponavljanje genocida u Srebrenici, ovaj Dodickov potrcko sto govori da su djeca kolaterijalna steta rata, ukratko sve ono najgore.
Sta bi ti htjela da tamo pisu?
Dosta je vise glumatanja vjecitih zrtvi. ;)
 

Back
Top