Srbi žive kao Albanci!

eto sta nam uradi pijani,ludi velja selja,pogubljeni kostunica i slicni,oni su krivi a ne bokijevi žutaći i experti,sps povampireni.:sad2:usput da vam čestitam i ovih 5 din. po litri goriva:)

Link

Не желим да браним никога са простора Србије или Црне Горе ( за остале ме баш брига) али најгоре је што и у ЦГ и Ср. се гледа када се прави просек - плате државних службеника које су узгред речено највеће (парадокс у нашим државама што мање радиш већа ти је плата).

Ако је могуће да се извуче просек реални плата радника у привреди а не у ванпривреди!!!

То је реалност:cool:
 
Не желим да браним никога са простора Србије или Црне Горе ( за остале ме баш брига) али најгоре је што и у ЦГ и Ср. се гледа када се прави просек - плате државних службеника које су узгред речено највеће (парадокс у нашим државама што мање радиш већа ти је плата).

Ако је могуће да се извуче просек реални плата радника у привреди а не у ванпривреди!!!

То је реалност:cool:


Ja svaki dan jedem kupus a ti svaki dan jedes meso, to znaci da mi u prosjeku svaki dan jedemo sarmu. :mrgreen:
 
to zahvalite nasem "mudrom rukovodstvu" na celu sa borisom tadicem.

tako to biva kad vam drzavu vodi neuspesan i nesposoban covek poput Tadica koji pre ulaska u politiku nije uspesno vodio ni jednu trafiku ili piljaru al je zato imao ambiciju da vodi citavu drzavu
 

Back
Top