Izviđač

Poruka
22.606
Ja sam odlučila da se udam za izviđača:flert:... msm oni su baš snalažljivi momci i mogu dosta da pruže u skromnim uslovima kao što je priroda....znaju da se orijentišu,da zapale vatru bez upaljača,da naprave šator i dobro da osmatraju.:zper::lol:...samo još da navatam koji komad.:lol:

E sad da li ću se zahebati?:think:


:lol:
 
bogami, ne znam... znaš kako kažu - najveći švaleri su doktori i piloti, al izgleda ni izviđači nisu daleko... ipak su istrenirani da se snađu u svakoj situaciji :think:
 
khmmkmm...uvek prijaju i iznenadjuju ali retko ko vidi facu i provali karakter,
ako si razmislila o braku sa izvidjacem.............hmmmm....verovatno je zasluzio toliku tvoju paznju..;)


kad je svadba....cisto da znamo kad da se olesimo :D
 
Ja sam odlučila da se udam za izviđača:flert:... msm oni su baš snalažljivi momci i mogu dosta da pruže u skromnim uslovima kao što je priroda....znaju da se orijentišu,da zapale vatru bez upaljača,da naprave šator i dobro da osmatraju.:zper::lol:...samo još da navatam koji komad.:lol:

E sad da li ću se zahebati?:think:


:lol:

Naravno da hoces - oni ne idu u prodavnicu, vec hasaju jadne kornjace, puzeve, korenje, lisce i sl.
 
Ja sam odlučila da se udam za izviđača:flert:... msm oni su baš snalažljivi momci i mogu dosta da pruže u skromnim uslovima kao što je priroda....znaju da se orijentišu,da zapale vatru bez upaljača,da naprave šator i dobro da osmatraju.:zper::lol:...samo još da navatam koji komad.:lol:

E sad da li ću se zahebati?:think:


:lol:

Ja sam mislio da sam očajan,al' što tebi fali k'urac,ccccccc ?
 
bear_grylls_mordor.jpg
 
i evo vam pesme za razonodu kada budete isli kod lisice i sove na kafu :D dok zeka pravi snenokle rekreativno

"u goru smo mi krenuli
ka logoru svom
baramba
a u gori pesme peva
IZVIDJACA hor
baramba

Oko nas se k nebu dizu
smreca jela bor
baramba
a uz vatru pesme peva
izvidjaca hor
baramba

ref.
satori su nam domovi
suma nam je grad
baramba
prirode smo mi sinovi
veselimo se sad
BARAMBA .....

p.s ovo je original izvidjacka pesma :D
odred "Svetozar Mladenović" sedmo jato poletarac, tri znacke !
 
Poslednja izmena:

Back
Top