Kad bi morali da birate...

tom logikom bih ja mac, onda.
ali ako zanemarimo podelu horoskopskih znakova na aktivne i pasivne, ponela bih opet mac
ne bih stit jer osecam blagu jezu i jaku averziju prema hladnom oruzju pa bih radije njime rukovala, nego se branila od istog.
 
Ljudi ne mogu zaustaviti kisu.
Kada bi morali da birate, da li bi u borbu poneli MAC ili STIT?

U koju borbu? Protiv kise? Protiv sudbine?Protiv Boga? Ni hiljadu maceva ne bi pomoglo, niti bi ista promenilo. Samo STIT-da se ublaze posledice, da se lakse prihvati ono sto ne mozemo izmeniti, na sta nemamo uticaj, pred cim smo nemocni..
 
Poslednja izmena:
Katanu naravno
suzy-suzuki-with-katana-and-wings-ken-smith.jpg

 
Štit, jači je od mača, mač je varka, znaš onu..ko se mača lati od mača i gine....Sa mačem u ruci možeš na ne pravedan način napasti, biti zao i bahat , a figurativno sa štitom se braniš i imaš vremena i za strategiju, sa mačem mlataraš i možeš biti zaslepljen mržnjom. Naravno moj doživljaj štita, da ne shvate pogrešno oni koji mač doživljavaju u nešto plemenitijoj verziji.
 
Štit, jači je od mača, mač je varka, znaš onu..ko se mača lati od mača i gine....Sa mačem u ruci možeš na ne pravedan način napasti, biti zao i bahat , a figurativno sa štitom se braniš i imaš vremena i za strategiju, sa mačem mlataraš i možeš biti zaslepljen mržnjom. Naravno moj doživljaj štita, da ne shvate pogrešno oni koji mač doživljavaju u nešto plemenitijoj verziji.

Sa štitom ili na njemu :per:
 
Pobegla iz borbe :rumenko: ponela bih mac da pokazem spremnost, da zelim da se borim... ali mnogo zavisi i od toga protiv koga ili cega je borba. Negde bih ponela stit, u nekim borbama je dovljno stiti se ne napadati i na taj nacin doci do pobede, znas onako kad pokazes da nisi kukavica koja ce odustati a opet nisi spreman na sve i svasta radi licne pobede... Sto bi znacilo, nemam pojma :think: Mada vise vucem ka stitu...
 
ja bi poneo veliki stit, pa bi deo stita pretopio u mac:) (o ne onda bi morao poneti i kovacki alat) , ona opcija sa ostrim stitom mi je nekako sumljiva ko ce vladati tim
ako nema toga onda mac ili ako materijal stita nije dovoljno dobar da bude ravnopravan sa ostalim macevima
sve u svemu izgelda mac
sa macem bi se mogao vratiti, a na macu ne bi hteo:mrgreen: bolje da ostanem gde me roknu strelom
 
Poslednja izmena:

Back
Top