Vece sa Ivanom Ivanovicem

Deuce

Domaćin
Poruka
3.254
Hah ...nisam mogao da odolim ...bacio oko na TV a onda naleteo na ovu fenomenalnu - pljuvacku emisiju . Odlican humor do sada ,ali verovatno nece docekati 2. epizodu ...previse je tu politike . Jos je u toku ,ukljucite se ,odlican je Ivan :ok: !
 
Nismo dobro culi ,jel mozes da ponovis :mrgreen: ?!

Ma nije lik bitan kao lik ,nego slusas ono sto govori ...a meni cak i nije toliko los ,zna da bude bas spontan i zanimljiv ,pogotovo u onom taksiju ! A i volim da cujem sale na racun "nedodirljiv" ...ima muda ,to mu se mora priznati ;) !

Inace bilo na FOX-u ...pa proslo ,pre 20-ak minuta :P !
 
Hah ...nisam mogao da odolim ...bacio oko na TV a onda naleteo na ovu fenomenalnu - pljuvacku emisiju . Odlican humor do sada ,ali verovatno nece docekati 2. epizodu ...previse je tu politike . Jos je u toku ,ukljucite se ,odlican je Ivan :ok: !

Ivan malo iritira, ali kao što ti kažeš emisija je fenomenalna - pljuvačka! Takva je trebala na našim televizijama, samo baš iz istog razloga ne verujem da će dugo potrajati. J bt nema koga nije ispljuvao, a Jelenu Karleušu pre svih :zcepanje:
 
Spojio si nespojivo "Fajront republika" prvo nema veze sa '90.-im ,a zatim jos manje ima veze sa VB ili 'Farmom" ...zaista ne vidim gde si nasao paralelu za sve ove emisije :confused: !

Na kraju krajeva ,'90. se vracaju u sve segmente naseg zivota ...pojedine TV emisije se sasvim dobro odupiru ...pa ko je tada smeo ovako da pljuje po aktuelnoj vladajucoj koaliciji ...samo onaj ko se unapred oprostio sa zivotom ?! Ni Kesic ni Ivanovic mi ne deluje kao takvi ...
 
Spojio si nespojivo "Fajront republika" prvo nema veze sa '90.-im ,a zatim jos manje ima veze sa VB ili 'Farmom" ...zaista ne vidim gde si nasao paralelu za sve ove emisije :confused: !

Na kraju krajeva ,'90. se vracaju u sve segmente naseg zivota ...pojedine TV emisije se sasvim dobro odupiru ...pa ko je tada smeo ovako da pljuje po aktuelnoj vladajucoj koaliciji ...samo onaj ko se unapred oprostio sa zivotom ?! Ni Kesic ni Ivanovic mi ne deluje kao takvi ...
Danas niko od TV novinara ne pljuje po vladajućoj koaliciji,pre bi se moglo reći da su njihovi lakeji...
 
Nisam baš "ljubimac" Ivana Ivanovića, ali mi nije ni odvratan baš toliko. Primetila sam najavu samo jednom, tako da nisam gledala, a baš mi žao.
Ako je tako kako izgleda da je, mislim da može da opstane dosta dugo. Televizije se utrkuju koja će nešto bizarnije da prikaže, pa ako opstaje "trenutak istine" verovatno će i ovo ako ne bude previše čačkao vlastodršce.
 
Nema kriterijuma po kom "Trenutak istine" moze da stane u istu poruku pored ove emisije ...
I nebitno je da li volite voditelja ( ni ja ga ne volim ) ili vam je ljigav ...humor je u pitanju i ko god da vodi bilo bi jednako ili bar priblizno dobro ;) !
 
goxy:
Ko voli ono čudo ''Fajront republiku'',ko voli ''Farmu'' ili Big Bradera voleće i ovo...Dark ages of 90.-ies are back.Još samo da ono izvadim iz groba i vratimo na Dedinje.

pa nesto se ne secam da su '90. bile period rijaliti show-ova?
i ne treba trpati fajront republiku u isti kos sa njima xD
stoji da bih (kada bih mogao) ukinuo "big brothera" i sl. emisije ali bi to, nazalost, bilo okarakterisano kao cenzura, sto je, ipak, glavno obelezje tih mracnih devedesetih.

@tema
moram da pogledam da bih prokomentarisao :lol:
 
Hah ...nisam mogao da odolim ...bacio oko na TV a onda naleteo na ovu fenomenalnu - pljuvacku emisiju . Odlican humor do sada ,ali verovatno nece docekati 2. epizodu ...previse je tu politike . Jos je u toku ,ukljucite se ,odlican je Ivan :ok: !

Ne znam meni se ne dopada..ponavlja se i postao mi je brzo ljigav i pre ove emisije koja je kopija americkih od pre 20god..po meni to treba tuziti kao kradju % nekih ideja
 
pa nesto se ne secam da su '90. bile period rijaliti show-ova?
i ne treba trpati fajront republiku u isti kos sa njima xD
stoji da bih (kada bih mogao) ukinuo "big brothera" i sl. emisije ali bi to, nazalost, bilo okarakterisano kao cenzura, sto je, ipak, glavno obelezje tih mracnih devedesetih.

@tema
moram da pogledam da bih prokomentarisao :lol:
Ma taj duh primitivizma,nepotizma i korupcije.Pogledaj ''medije'' to je sve ista ekipa,ili dve tri ekipe:cool:
 

Back
Top