Јесте ли некада били на ивици живота и смрти?

:hahaha: jaoooo jesam..Proslo leto kada sam isao na bazen sa drustvom,ujedno najgora situacija u mom zivotu. :pop2: .Vozili se bajsom i ja picim 200 na sat,tocak mi zapne za kamen koji je bio na putu,ja preletim preko kormana i uradim kolut unapred u vazduhu (eh kada se setim keceva na fizickom koje sam dobijao jer nisam znao da uradim kolut haha) i padnem na put..Ne znam kako me samo 5-tica nije pregazila usput.. :pop2: ..Trebalo mi je jedno sat vremena da dodjem sebi...
 
Ако нисте, немојте да спемујете тему.
Ако јесте, испричајте нам ваше искуство.

najrealnije jeste kad sam se ubijao

a bio je par situacija tipa u saobraćaju ili kotrljenje na planini sa litice

ili možda u alko stanjima

ili juče kad upadoh u živo blato

al svakako da... onako kako ljudi uglavnoim ne budu... i kul je
 
Bio sam jednom na ivici zivota i smrti...bilo je leto i vrela noc...svir'o je stari dobri rokenroool, ti i ja, dva mesecara...:(
Zavisi na sta mislis pod tim "zivot i smrt"...jedan decko je skocio u bazen (1,30) i posle nekoliko dana je umro od posledica toga, ja sam mnogo puta skakavo u mnogo manji bazen pa nista...je l' se to racuna? Ako ne, imao sam mnogo drugih ivica zivota i smrti...
 
Bio sam jednom na ivici zivota i smrti...bilo je leto i vrela noc...svir'o je stari dobri rokenroool, ti i ja, dva mesecara...:(
Zavisi na sta mislis pod tim "zivot i smrt"...jedan decko je skocio u bazen (1,30) i posle nekoliko dana je umro od posledica toga, ja sam mnogo puta skakavo u mnogo manji bazen pa nista...je l' se to racuna? Ako ne, imao sam mnogo drugih ivica zivota i smrti...

ma ja ću tebe da dovedem na ivicu...:rumenko::rumenko:
 
yes.gif
...
 
odabrao sam ovu situaciju jel bi mi bilo glupo da sam doziveo takvu smrt, takodje moze biti kao mala pouka
jednom kada sam premestao kompjuter iz jedne prostorije na u drugu, radio sam sve na brzinu, UPS sam samo iskljucio iz struje, nisam ga ni ugasio na dugme ni ti iskljucio kablove iz njega, posto on nastavlja da generise struju i kada se iskljuci (ista situacija kao kada bi nestalo struje), u kablovima je znaci i dalje ziva struja, jednan je na sebi imao na kraju utikac (znaci nezasticene "viljuske"), ja nisam ni obracao paznju na to, uzeo sam kabl pri kraji i utikac mi je pao na ruku tako da me je zakacila faza i nula nesto manje, ostalo je samo na opekotini zato sto sam reflekso trgao ruku, da sam kojim slucajem uhvatio za utikac doslo bi do grca misica i ne bi mogao pustiti - polako ali sigurno bi me struja za nekoliko sekundi ubila, mozda bi me ubila i da je kontaktna povrsina utikaca i mog tela kao i vreme kontakta bilo vece
znaci prvo isklucite UPS na prekidac pa onda ostalo radite, i po meni je ludost to sto iz UPS-a postoji kabl koji na kraju ima utikac a ne uticnicu - koja bi zastitila od dodira sa provodnikom
 

Back
Top