BEOGRAD JE...

krompir 2.1.

Legenda
Banovan
Poruka
51.826
moj drug !
Malo sam izmenio naslov ali znate da sam iskoristio naslov knjige Marka Vidojkovica. Kakav je to onaj pravi bunt asvaltiranog decka ! Ta voznja jednim periodom od 300km/h. Skidam mu kapu na stavu "ma vajdu ga ja njamke i pisem i dalje"

elem, Beograd me i dize i spusta i voli i saplice ali osecam da je moj drug.
Kako se Vama cini ovaj nas dragi grad?
 
moj drug !
Malo sam izmenio naslov ali znate da sam iskoristio naslov knjige Marka Vidojkovica. Kakav je to onaj pravi bunt asvaltiranog decka ! Ta voznja jednim periodom od 300km/h. Skidam mu kapu na stavu "ma vajdu ga ja njamke i pisem i dalje"

elem, Beograd me i dize i spusta i voli i saplice ali osecam da je moj drug.
Kako se Vama cini ovaj nas dragi grad?

Meni se čini divnim i ja ga mnogo volim. Često dolazim i uvek mu se vraćam. Volim ga, jer je veliki grad, puno ljudi, užurbanost, vreva...lepih mesta i naselja, jer sam u njemu srećna i uvek se lepo provedem.
Imam osećaj da sam i tamo neko ko je "svoj na svome"...Volim tu nepomirljivost, kao Istok i Zapad...duh tradicije i spoj moderog. U njemu sam nekada bila neizmerno srećna i voljena. Život je tako odigrao da opet imam razloga zbog čega tamo dolazim i da uživam i da mu se iznova radujem, sa do sada neslućenim visinama u njegovoj lepoti i pruženim rukicama, koji kao da me grli i prihvata.:) Zaista volim taj grad. :heart:
 
iskreno?
smara me i gushi.
jedina lepa emocija koju imam ka beogradu je ona koja me drzi nekih 20ak minuta kad se nakon pola godine vratim njemu. to nije osecaj nostalgije, to je osecaj upoznavanja. tada volim njegove prostrane ulice i ljude koje ne poznajem.
inache me zestoko nervira. nervira me knez mihajlova, nerviraju me svi oni jjjebeeeni shoping jebeeeeni molovi(izvinjavam se zbog rechnika), nerviraju me svi oni dziberi, seljaci i dizelashi, nerviraju me nevaspitani klinci.. i jos gori roditelji

u beogradu volim zemunski kej, dunav, i one fine penzionere za koje se vidi da su bili i ostali gospoda
u beogradu sam volela dzkc,koji vishe ne postoji. volim zvezdaru
.....
 
Ne vredi koliko god se trudio mnogo bezobraznog shljama ima to nije isti grad u kome sam odrastao

vidi ja nesto razmisljao ovih dana DRUGARI sa kojim pijem moj KUM i jos neki ljudi sve ih poznajem po 15 20 pa cak i 25 godina.
Oni moji najblizi su u proseku da se znamo 22.5god :D

e sad da dodje u BEOGRAD jos tri miliona ljudi odaklegod niko ne moze da nam izbrise i da nam uprlja sve nase dozivljaje iz detinjstva koje smo proziveli.

nisu sljam oni koji dodju mi smo sljam koji se ne drzimo zajedno! a verovatno si bio u vojsci i znas na sta mislim.

jeste isti grad koji je jos lepsi vredniji ispunjeniji i raste bre sa nama...kada sam bio klinac cinio mi se kao ogroman a sada znam da je ogroman i da pruza ruke na sve strane.

ja nemam rezervni grad zato cu kao sto kaze Dusko Radovic "BEOGRADJANI CUVAJTE VAS GRAD JER ON NEMA NIKOGA OSIM VAS!"

pozdrav
 
vidi ja nesto razmisljao ovih dana DRUGARI sa kojim pijem moj KUM i jos neki ljudi sve ih poznajem po 15 20 pa cak i 25 godina.
Oni moji najblizi su u proseku da se znamo 22.5god :D

e sad da dodje u BEOGRAD jos tri miliona ljudi odaklegod niko ne moze da nam izbrise i da nam uprlja sve nase dozivljaje iz detinjstva koje smo proziveli.

nisu sljam oni koji dodju mi smo sljam koji se ne drzimo zajedno! a verovatno si bio u vojsci i znas na sta mislim.

jeste isti grad koji je jos lepsi vredniji ispunjeniji i raste bre sa nama...kada sam bio klinac cinio mi se kao ogroman a sada znam da je ogroman i da pruza ruke na sve strane.

ja nemam rezervni grad zato cu kao sto kaze Dusko Radovic "BEOGRADJANI CUVAJTE VAS GRAD JER ON NEMA NIKOGA OSIM VAS!"

pozdrav
Sve si to brate u pravu ali se ne zivi od nostalgije..kako ce nam ovaj sad period zvucati za 20ak god..izbrisan..kao da nije nash nego onih koji sve ovo vreme vestacko prozivljavaju..na svakom koraku kafici koje ne posecujem..1 monopolista koji sve drzi..mene samo odrzava to sto ne mislim o tom ruglu i ne nerviram previse..sto znaci kao da nisam ovde
 
.....sve shto treba da bude:heart:

secate se ovoga:lol:
Beograd-je-svet.jpg
 
mislim da grsis :D
obozavam da dobacim u prolazu klincima ili nekim "ribama" jao vidi ispao ti je papiric na ulicu ili jao sto ti lepo pljujes na asfalt ajd jos jednom molim teeee....znas li kako se zacrvene?
mala psiholoska igra da se zapitaju odakle su i da li je to pristojno sto rade. pa niko nije u Beograd dosao iz jazbine.

ne zivim u proslosti gledam u nove godine gde ce beograd biti i lepsi ii postovaniji od svih nas koji u njemu zivimo i onih koji nam dolaze u goste....

ajde malo POZITIVNOG BEOGRADSKOG duha Djole :D
dizi glavu ide leto....
 
mislim da grsis :D
obozavam da dobacim u prolazu klincima ili nekim "ribama" jao vidi ispao ti je papiric na ulicu ili jao sto ti lepo pljujes na asfalt ajd jos jednom molim teeee....znas li kako se zacrvene?
mala psiholoska igra da se zapitaju odakle su i da li je to pristojno sto rade. pa niko nije u Beograd dosao iz jazbine.

ne zivim u proslosti gledam u nove godine gde ce beograd biti i lepsi ii postovaniji od svih nas koji u njemu zivimo i onih koji nam dolaze u goste....

ajde malo POZITIVNOG BEOGRADSKOG duha Djole :D
dizi glavu ide leto....

Znam brate zato i odoh u grcku:lol:
 

Back
Top