Film

DEVIL

Aktivan član
Poruka
1.008
Pozdrav svima
Evo i mene u problemima :) Nadam se da ce neko znati.
Ovako

Nabavio sam jedan Film "Shallow Hal", tacnije,u DIVX formatu, ali mi nesto prilikom gledanja SHUMI. Onako kao kad gledate TV pa antena nije dobro podesena, pa shumi.
E sad kako da se resim Shuma? Ako se uopste moze..jer ovo nisam nikako radio :cry: . Znam da postoje programi za to, za obradu Filmova..recimo Movie Maker ali mi on stalno javlja da ima neki problem i da se mora zatvoriti. Pa da, tipicno za Windows, al drugom prilikom o tome. E da ja sad nebi download pola interneta i instalirao na komp ako neko zna nekakav dobar Program sa kojim bi se mogao resiti tog SHUMA a da mi ostali zvuk/ton ostane, zamolio bi ga da mi napise ime programa. Ostalo cu ja sam.

Hvala svima u napred i

Pozdrav

PS: Nije problem ni u zvucnicima ni zvucnoj kartici do filma je sve.
 
Pa sam si rekao da je sve to do filma. Naleteces na jos filmova u divx formatu koji suste,vidjas glave gledalaca,cujes kako razgovaraju,ili ceo film gledas iz nekog blesavog ugla...
Nije to vredno truda. Sacekaj da se izbaci bolja divx kopija tog filma ili iznajmi DVD i odgledaj ko covek.
A ako neces da me poslusas uzmi Adobe Premiere 6.0 i igraj se. Program je prepun mogucnosti ali ja se jedva snalazim i sa osnovnim funkcijama.
P.S. Nisam u njemu nista pametno uradio. :cry:
 
ma sve sam sredio ne Shusti vise,sad je sve OK ali ipak hvala.
Ne znam zasto ali kad ga gledam na jednom Racunaru onda shushti, pogledam ga na drugom sa istim Playerom sve je OK. Malo cudno...moram malo pogledati ovaj PC.

Pozdrav
 

Back
Top