Program za obradu video materijala....

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
Koji bi mi preporučili program za obradu video materijala, po mogućstvu da bude iz klase profesionalnijih....
Do sada sam koristio PowerDirector, Adobe Premiere Pro CS4....hteo sam da pređem na novu verziju Adobe Premiere Pro CS5, ali koliko sam upoznat ona radi samo na 64-bitnim OS, moj je trenutno 32-bitni, a ne menja mi se Win.....
 
Sta ces bolje od Premiera ne znam sta bi trebalo da ocekujes da sam progeam radi ako ti nije dovoljan doticni

Pa očekujem da vozi avion....sam....;)
Samo polako....ne znam zašto neki ljudi imaju veću potrebu da pametuju, nego da pomognu ljudima....
Koristio sam Premier i PowerDirector i sada sam čisto želeo da vidim kakve mogućnosti pružaju drugi programi....da čujem iskustva drugih ljudi sa programima te vrste....


Da se vratim na temu....skontao sam razliku između Adobe After Effects i Adobe Premiere Pro....
Počeo sam da radim u Adobe After Effects, i sve ide OK, međutim kada hoću da sačuvam projekat i kada idem File-Export-Imam samo Adobe Clip Notes, SWF, XFL....nemam one standardne fajlove MPEG, AVI....
 

Back
Top