Kirlijanova fotografija

re[ ]De

Aktivan član
Poruka
1.743
U Engleskoj, isceljivač Harry Oldfield je proveo preko 20 godina istražujući auru i razvijajući metod elektro-kristalne terapije koristeći kinetičku energiju, vibracije i kristale da bi se borio protiv bolesti. U svemu tome postigao je izvanredan uspeh, čak i sa izvesnim vrstama raka. "Ljudska aura je kao neki "šablon" na kome su vezani naši fizički molekuli", objašnjava Oldfield. "Kada energetsko polje nije u ravnoteži, ćelije će pratiti taj tok, i obrnuto."

Verovatno je većina čula za efekat lista u Kirlijanovoj fotografiji. Naime u specifičnim uslovima dobijamo sliku lista kao na narednoj slici tj. vidi se njegova aura kako svetluca i ima isti oblik kao sam list.

Do iznenađenja dolazi kada odsečemo polovinu lista. Na slici ćemo opet videti ceo list, kao da mu ništa ne nedostaje. Objašnjenje je u sledećem: fizički deo lista je odstranjen, ali njegovo energetsko polje se nije promenilo već i dalje zauzima oblik koji bi inače trebalo da ima. Ovo je samo jedna od manifestacija univerzalnog energetskog polja.

26-27_Kirlian.jpg


http://www.bioenergija.110mb.com/aura.html
 
Poslednja izmena:
Ja se dosta bavio kristalima i poljima oko čoveka kao što je aura.
Samo što ja nisam koristio veštačke kristale za stvaranje kinetičke energije,već prirodne kristale koje kataliziraju naše biopolje koje utiču na biopolje i auru obolelog čoveka.Inače frekvenciju biopolja vrlo lako preuzimaju prirodni kristali,zato ga koriste i bioenergetičari,što nije slučaj i sa veštačkim kristalima.
I ne bih rekao da u auri lebde fizičke molekuli,već su to partikule biopolja koje zrače ćelije.A bolesna ćelija ima slabo ili nikakvo biopolje i zato možemo tu uticati našim povišenim biopoljem(bioenergijom) koncetrisanu uz pomoć kristala.
A kada odsećemo list jeste ostaje energetski zapis lista u prostoru,pošto svaka ćelija ima informaciju o čitavom biću i svaka ćelija zrači polje kao da taj list postoji.Zato možemo samo od jedne ćelije razviti čitavu biljku,jer informacija o čitavoj biljci sadržana u jednoj ćeliji.
 
Poslednja izmena:
Tvoj karakter - licnost odredjuje boju i jacinu aure.

Znam za to jos...
Po cemu i kako znaju npr ako imam auru boju lavande karakter cvoveka i kako su to utvrdili?
Ja sam radio jedan dugacak test i po tom testu bi trebalo da imam auru boje lavande a sekundarna boja je grimizna ili ljubicasta na onoj skali se poklapaju bodovi kad se sabee za sekundarnu boju.
Evo link kako izgleda test http://rijecan.wordpress.com/2007/07/11/saznajte-boju-vase-aure/
 
Nekoliko nedelja posle rodjenja formira se tzv supra-fizičko telo na udaljenosti od 15-tak cm od tela koje mi vidimo kao auru.
Zraci boje (ne fizički zraci) prolazeći kroz telo prolaze kroz atome, molekule, ćelije i organe gde prikupljaju sve informacije i ostavljaju ih upravo u ovo supra-fizičko telo (auru). Apdeitovanje se izvodi stalno zato je i moguće znati unutarnje stanje tela odn. pojedinih organa i ćelija.

Izmedju ogog supra-fizičkog i fizičkog tela postoji biolektrično polje koje je na oko dva ipo cm od kože. Ovo bioelektrično polje daje doprinos energetskim tokovima koji su oslikani u polju tokova Kineske akupunkture.

Takodje postoji i supra-fizički svet u kojem ljudi često borave u toku noći dok fizičko telo spava.
........
Postoje metode gde pojedinac može korigovati ovo suprafizičko telo kako bi popravio svoje zdravlje - zdravlje fizičkog tela. Medjutim, da bi izlečenje bilo trajno neophodno je da koriguje blokove i u svim drugim unutarnjim telima - Astralnom, Kauzalnom, Mentalnom i Eteričkom.....

Može biti izazovno to što će sledeći naučni skok biti u polju transporta, naravno tek pošto dodje do skoka svesti čovečanstva. Umesto avionima putovaće se novim vidom transporta i to upravo supra-fizičkim nivoima...
 

Back
Top