LJubav --- Patnja ---- Sreća

VANJA 011

Zainteresovan član
Poruka
252
Da li vam se nekada cini da, iako ste pametni, normalni, pozeljni, cenjeni u drustvu, ispadate nevidjeni kreteni zbog ljubavi prema nekome.Dovodite sebe u nevidjeno idiotske pozicije, tipa: plačete, raskidate a kad vam on kaze ok onda se kajete pa se opet nanovo ponizavate.Naravno podrazumeva se da se jako volite i da se i njemu desavaju iste stvari tj. da se nekada i on pred vama ponizava. Znaci bez obzira sto sebi kad gldeate neki film kazete "kakva pacenica kako moze da dozvoli sebi ovakve stvari kad je lepa, obrazovana i sl.", a posle u relnom zivotu vi to sve slicno radite.

Ja ovo cisto onako :o
 
VANJA 011:
Da li vam se nekada cini da, iako ste pametni, normalni, pozeljni, cenjeni u drustvu, ispadate nevidjeni kreteni zbog ljubavi prema nekome.Dovodite sebe u nevidjeno idiotske pozicije, tipa: plačete, raskidate a kad vam on kaze ok onda se kajete pa se opet nanovo ponizavate.Naravno podrazumeva se da se jako volite i da se i njemu desavaju iste stvari tj. da se nekada i on pred vama ponizava. Znaci bez obzira sto sebi kad gldeate neki film kazete "kakva pacenica kako moze da dozvoli sebi ovakve stvari kad je lepa, obrazovana i sl.", a posle u relnom zivotu vi to sve slicno radite.

Ja ovo cisto onako :o
ako zelis da pricas sa nekim ko je u slicnoj poziciji a mozda jos goroj javi se cira_cela@yahoo.com.Ceo ljubavni zivot mi je spanska serija.Voleo bih da pricam sa tobom da razmenimo iskustva i mozda poboljsamo nas ljubavni zivot
 
sta znaci ako nekog vois ispadas kreten?Ono sto mozes da toerises ,precuti,ako ti nesto izaziva los osecaj u stomaku,odmah izgovori,i stoj iza toga.Ako kazes ,pa se ne drzis toga svi a ne samo decko ce da te gedaju kao 'kretena".trba biti hrabar i istrajati na svome ,ali prvo treba dobro sebe da upoznas da znas koje su ti granice.Prvo radi na sebi,pa na relacijama sa drugima.Istina je da svako ima svoju krvopiju,samo to treba svesti na realan nivo podnosljivosti.ima toliko mogucnosti da se prozivi zivotzasto da places za nekim ko nije realno za tebe,ljudi su razliciti nije istina da prava ljubav sve pobedjuje.na kraju ,kako i zasto da budes sa nekim ko te izudjuje,bio da si devojka ili mladic?
 
VANJA 011:
Da li vam se nekada cini da, iako ste pametni, normalni, pozeljni, cenjeni u drustvu, ispadate nevidjeni kreteni zbog ljubavi prema nekome.Dovodite sebe u nevidjeno idiotske pozicije, tipa: plačete, raskidate a kad vam on kaze ok onda se kajete pa se opet nanovo ponizavate.Naravno podrazumeva se da se jako volite i da se i njemu desavaju iste stvari tj. da se nekada i on pred vama ponizava. Znaci bez obzira sto sebi kad gldeate neki film kazete "kakva pacenica kako moze da dozvoli sebi ovakve stvari kad je lepa, obrazovana i sl.", a posle u relnom zivotu vi to sve slicno radite. mislim da je tu vreme za brak.

Ja ovo cisto onako :o
 
Sta da vam kazem,osim,da se meni upravo to desava.Imala sam veza i veza al' da se neko suprotstavi mom misljenju,nije bilo sanse.Odmah raskid...
E sad,mozda mi Bog vraca..
Sada,volim prvi put ovim zarom i neznanom ljubavlju,koja je toliko jaka,da dozvoljavam,bukvalno u smislu da me gazi.Sada je on preuzeo ''moju ulogu''
A ja?Trpim i cutim,sta cu-volim ga...A ima milion situacija,o kojima ne bih bas da pricam i upropastim sebi vece...Sigurno mislite da sam budala sto tako trpim i padam nisko,ali',
nedao vam Bog da dozivite to,pa cete videti kako je..
Znam samo da,sav bol i patnju koju mi nanosi,nije nista u poredjenju da raskinemo i da nastavim dalje ziveti sama bez njega.
Tek bi me to ubilo,znam.
I ne,nisam sadista il mazohista (il' kako god vec) :cry:
 
I meni je Bog vratio za sve ono sto sam ja jedno devojci ucinila. Bila sam s njenim momkom iza njenih ledja. Sudbina se toliko poigrala samnom da me je nakon nekoliko godina ponovo spojila s tim istim momkom koji je teda bio sam. trajalo je jedno vreme, a onda me je poceo varati... :cry:
Vec vidjeno:
Sta da vam kazem,osim,da se meni upravo to desava.Imala sam veza i veza al' da se neko suprotstavi mom misljenju,nije bilo sanse.Odmah raskid...
E sad,mozda mi Bog vraca..
Sada,volim prvi put ovim zarom i neznanom ljubavlju,koja je toliko jaka,da dozvoljavam,bukvalno u smislu da me gazi.Sada je on preuzeo ''moju ulogu''
A ja?Trpim i cutim,sta cu-volim ga...A ima milion situacija,o kojima ne bih bas da pricam i upropastim sebi vece...Sigurno mislite da sam budala sto tako trpim i padam nisko,ali',
nedao vam Bog da dozivite to,pa cete videti kako je..
Znam samo da,sav bol i patnju koju mi nanosi,nije nista u poredjenju da raskinemo i da nastavim dalje ziveti sama bez njega.
Tek bi me to ubilo,znam.
I ne,nisam sadista il mazohista (il' kako god vec) :cry:
 
e moji ljudi moja ljubav je basss hoaus......mozete zamisliti zarucite se i voli te se kaooo nikad i odjednom paffff sve nestaneee......i napisao sam neki teskt o nasim zivotima evo ljudi pogledajte necete se pokajati sve pisano iz srca :

MOJA ZIVOTNA PRIČA

Upoznali smo se na veoma cudan nacin. Preko daljine smo se zavoljeli. Samo smo rijeci, glasove i slike jedno od drugo imali, ali to nas nije sprijecilo da izgradimo ljubav s tolikom jacinom, kao nikada do sada! Kada smo se prvi puta vidjeli to je bilo u centru, bio je to veoma cudan osjecaj, stojali smo jedno pored drugog, pruzili jedno drugom ruku, gledali se u oci, predamnom je stojala osoba koja mi je bila tako poznata a u isti cas i tako nepoznata.Sunce je sjalo u tvoje oci, kao sto su i moje oci sjale gledavsi u tebe. Srce je u istom trenu i sporije i jace kucalo. Da li je to bila zaljubljenost, ili strah, i dan danas nemogu raspoznati! Od prvog susreta, su nastavili i drugi, i treci, i jos mnogo vise....Sada se nismo voljeli samo rijecima, nego i dodirima.Svaki dan smo se voljeli sve vise i vise. Uvijek smo bili jedno za drugo tu... i ako su svi govorili "sta ces snjim one je zenskaros on je vakav on je onakav !!! Mnogi nisu razumjeli sta je ona vidjela u njemu, zasto bas on pored toliko drugih", "boljih" od njega. Ona se samo smjeskala i odlucno odgovarala da joj on daje ono sto je oduvijek sanjala. Samo on i niko drugi....Prolazilo je vrijeme i njih dvoje su iz dana u dan bili srecniji. Ni njegova a ni njena okolina to nije shvatala. Mnogi su samo odmahivali glavom i govorili kako to nije ok, kako prave gresku zbog koje ce oboje na kraju kajati. Jednostavno, nisu jedno za drugo. No, ona nije htjela da cuje nista. Borila se protiv tih predrasuda, nije zeljela da joj niko kvari tu srecu koju je nakon tolikih godina napokon nasla. Bila je ubjedjena da ce to trajati do kraja zivota...jer su ipak bili previse mladi!!! Kako su se luckasto ponasali! Kako su se znali smijati bezveznim stvarima, necemu sto niko drugi nije razumio. Satima razgovarati a da ne postanu umorni od "filozofiranja". I opet, tu i tamo se ubaci poneko stidljivo "volis li me?" I odgovor: "pa znas...""Ne, ne znam. Reci."Sve nam je bilo extra!!!! I kad je dosao taj prokleti 11 mjesec tada sam se ja spremao odlazak u Dubrovnik bila je previse ljubomorna na taj odlazak imala je strah da je necu prevaritiNapokon je dosao dan mog putovanja u Dubrovnik iako se nije slagala s tim da idem, ja sam znao da će to biti moje zadnje putovanje.kada sam se vratio svađje su se nastavile i nastavile sve dok jednog dana, kada smo sjedili u milenijumu i naravno se samo svadjali. Zamolio sam je da ustane i podje samnom u park da joj nes to kazem. u tom trenutku ona je sve znala i da je dosao i toj vezi kraj i ove rijeci sam joj rekao citiram "Izvini ljubavi ali ovo vise ovako neide đžaba sebe zavlacimo i izldjujemo bolje da se rastanemo svako svojim putem" U njenim ocima vidio sam da se za koji minut zaplakati rekla mi je uredu i dali mozemo veceras biti zajedno. I otisli smo da banje kao zadnje vece i sjedili smo na klupama i gledajuci se neprestamo kad u jednom trenutku pustio sam od cece pjesmu: PILE MOJE.tad je zapakala na mojim ramenom stegla me jace, srce kad mi nije iskočilo imao sam neki osjecaj da mi srce hoce da napusti moje uzareno tijelo.I ja sam za njom odmah. Oboje smo suze za suze lili, tada mi se srusio citav moj svijet. Izgubio sam je za citav zivot i taj dan sam zapisao u sjecanje poceli smo SUBOTA 16. 09. 2009 A RASTALI SE NEDJELJA 28 AVGUST!!!!!!!!. Ovo je prica o ljubavi koja ce trajati vjecno. Ovo je prica o najcistijoj i naiskrenijoj ljubavi. Ova prica nece zavrsiti tackom na kraju recenice, ovdje nije njen kraj? toliko je nedorecenih recenica?Uvijek je spominjala kako sam za nju poseban i drugacijom od svih drugih ? Zove se Goran. Ja sam svoju polovicu nasao i nikada je necu pustiti. Sve sto zelim da shvati i da prihvati? Ja sam odabrao?Stih jedne pjesme kaze "sve prave ljubavi su tuzne?" Zar bas sve moraju biti tuzne?? HVALA
By
Goran for Atifa
 

Back
Top