Razlozi prevare?
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 61

Tema: Razlozi prevare?

Domaćin Raspucin (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    146

Podrazumevano Razlozi prevare?

Nisam do sada imao iskustva ali bi voleo da cujem tudja
    Nikada nisam ni želeo da budem poput većine, a ni većina nikada nije uspevala da bude kao ja..

Početnik
    Učlanjen
    25.12.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Razlozi prevare?

Kažu- kod muškaraca razlog za prevaru je uglavnom potraga za nekim novim iskustvom, a kod žena neispunjenost i to emotivna!
    Mada ja mislim da nema pravila! Ima i žena reckaroša ;-)

Zainteresovan član zaba.zaba (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    36

Citat Original postavio Raspucin_Bg Pogledaj poruku
    Muskaraci varaju zato sto ih mi izigramo prvi pa se svete, ili mu ne pruzamo srecu, sigurnost, podrsku...ali ima i onih nedovrsenih koji ni pojma nemaju sta znaci sve ovo navedeno.

Zene varaju ako su emotivno neispunjene (ovo u mladjim godinama) a sto su starije imaju sve vecu potrebu za sexom dok muskarci sve manju pa je i to razlog za varanje, naravno ima i nedovrsenih zena

Elita Neistrazena (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    246

Prevara... ako mora.. Kad ti ono sto imas nije dovoljno (dobro).
    “A dress should be tight enough to show you're a woman and loose enough to prove you're a lady.”

Aktivan član brunhilda (avatar)
    Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ili si slab i nisi u stanju da se odupres trenutnom iskusenju u vremenu kada je veza ranjiva.

Primećen član _honeybunny_ (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

To bih i ja volela da znam... koji su sve razlozi prevare... posto me svaki decko vara i laze...ocigledno da nesto ne stima, ili sam ja magnet za takve
    Mozda sam previse zanemarila "kurvanjski faktor" ...previse sam fina, mozda da sam SLUTY bolje bih prolazila
    Tako sam ja skoro uhvatila svog decka, da visi na raznim sajtovima i sajber sexuje sa raznim "finim" devojkama.

"Volim te macence, planiram brak s tobom, i decu, moji roditelji te bas vole, ali macence moje, sacekaj jos malo da upoznam jos neku devojku sa sajtova za upoznavanje poput zoosk/a, fejsa, neogena, speedate, krstarica/pricaonica.... ja sam sajber zavisnik, To je moja Droga. Guzvaju mi se Aleksandrine gacice, Ljubim te XXX puta Jebuljo moja" i tako dalje i tako blize...

Elita Stroncijum (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Nazalost, honeybunny, takvi su muskarci vecinom, bar do 25-30 godina.
    Mozemo mi da ukljucujemo razum koliko hocemo, ali hormoni rade svoje i tesko ces naci muskarca koji se u tim godinama vezuje na dugo i veran je.
    Posle toga, uglavnom smo mirni do srednjih godina, onda opet posandrcamo i posle smo isti kao i babe, fino se druzimo i pricamo o pritiscima i prosirenim venama sa vrsnjakinjama

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio Stroncijum Pogledaj poruku
    Nazalost, honeybunny, takvi su muskarci vecinom, bar do 25-30 godina.
    Mozemo mi da ukljucujemo razum koliko hocemo, ali hormoni rade svoje i tesko ces naci muskarca koji se u tim godinama vezuje na dugo i veran je.
    Posle toga, uglavnom smo mirni do srednjih godina, onda opet posandrcamo i posle smo isti kao i babe, fino se druzimo i pricamo o pritiscima i prosirenim venama sa vrsnjakinjama
    Odlicnu reklamu pravis muskarcima.

Poznat sunasceJeca (avatar)
    Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Smile Re: Razlozi prevare?

Nemam ni ja takva iskustva.
    Jel bi vredelo da znam, zbog čega me je taj neko varao, kada bi varao? Govorim hipotetički. Ne bi. Jer prevara je prevara i kada bi neko toliko bio rad da tako nešto uradi, mene apsolutno ne zanimaju izgovori, razlozi, objašnjenja...Pravo da vam kažem, verovatno ne bih tada znala šta ću sa objašnjenjima.
    Razlozi prevara...kada neko nešto hoće, razloga je na izvolite - koliko hoćeš..Jel kada ima volje ima i načina a razloga je onda i too much.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

@Stroncijum

Pazi, gde je tu resenje? Cutati i prihvatiti to tako kako jeste?!

On je muskarac, Macho, to se ocekuje od njega, tako je vaspitan, On je Osvajac
    On je http://vukajlija.com/alfa-muzjak
    Ili ga otkaciti... i onda naci drugog koji je isti takav/ tako vaspitan (da ne kazem isto s.ranje drugo pakovanje)
    Koje razloge moze neko da ti ponudi, koje izgovore za prevaru???

Mislim, mora da sam ja zesca naiva kada verujem u to da dobra komunikacija resava sve nesporazume i barijere...ali ocigledno da je ljudima lakse cutati i varati nego pokusati da razjasne neke stvari.

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio sunasceJeca Pogledaj poruku
    Nemam ni ja takva iskustva.
    Jel bi vredelo da znam, zbog čega me je taj neko varao, kada bi varao? Govorim hipotetički. Ne bi. Jer prevara je prevara i kada bi neko toliko bio rad da tako nešto uradi, mene apsolutno ne zanimaju izgovori, razlozi, objašnjenja...Pravo da vam kažem, verovatno ne bih tada znala šta ću sa objašnjenjima.
    Razlozi prevara...kada neko nešto hoće, razloga je na izvolite - koliko hoćeš..Jel kada ima volje ima i načina a razloga je onda i too much.
    Meni razlog pravi razliku.
    Postaviti cin prevare kao jedinu bitnu cinjenicu u prostoru mi je malo previse crno-belo.

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio _honeybunny_ Pogledaj poruku
    @Stroncijum

Ili ga otkaciti... i onda naci drugog koji je isti takav/ tako vaspitan (da ne kazem isto s.ranje drugo pakovanje)

Mislim, mora da sam ja zesca naiva kada verujem u to da dobra komunikacija resava sve nesporazume i barijere...ali ocigledno da je ljudima lakse cutati i varati nego pokusati da razjasne neke stvari.
    Vidi, ma sta Stroncijum rekao, ima dosta muskaraca koji nisu takvi i veoma su raspolozeni da budu verni svojoj zeni.

Znaci, ne moras da cutis i prihvatis takvo ponasanje svog momka ako ti ne prija. Ako on ne moze da bude drugaciji, ima ko moze.

Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Citat Original postavio brunhilda Pogledaj poruku
    Meni razlog pravi razliku.
    Postaviti cin prevare kao jedinu bitnu cinjenicu u prostoru mi je malo previse crno-belo.
    Meni ne. Jel bi te manje bolelo kada bi znala razlog ili bi izbrisalo to što je uradio, ako bi znala zbog čega?

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

@Stroncijum

Ma nema tu vaspitanje previse veze. On je mlad, hormoni divljaju, oce da jede, oce da ebe, nema program u glavi da se vezuje, zanima ga samo zensko "meso" sto vise, sto cesce, sto raznovrsnije....
    Ne mozes od muskarca od dvadeset ocekivati neko mnogo drugacije ponasanje.
    Ustvari, moze, ali od takvih bezite kao djavoli od krstova, ili vam bivaju drugovi ili su vam dosadni do bola i tuge.

Za kasnije godine, za neverstva u tridesetim, cetrdesetim, neverstva u braku ima mnogo drugih razloga sem navedenog, ali ne bih rekao da je to tema ove teme

A sta raditi?
    Nista.
    Ne traziti ono sto ne mozes da dobijes od tih koji to ne mogu da ti daju.

Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Ma nema tu vaspitanje previse veze. On je mlad, hormoni divljaju, oce da jede, oce da ebe, nema program u glavi da se vezuje, zanima ga samo zensko "meso" sto vise, sto cesce, sto raznovrsnije....
    Ne mozes od muskarca od dvadeset ocekivati neko mnogo drugacije ponasanje.
    Ustvari, moze, ali od takvih bezite kao djavoli od krstova
    , ili vam bivaju drugovi ili su vam dosadni do bola i tuge.

Za kasnije godine, za neverstva u tridesetim, cetrdesetim, neverstva u braku ima mnogo drugih razloga sem navedenog, ali ne bih rekao da je to tema ove teme

A sta raditi?
    Nista.
    Mislim da si rekao veliku istinu, koju ja nisam znala pre nekoliko godina. Da sam to tada znala, sve bi išlo posve drugačijim tokom...

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ne moze poznavanje razloga da izbrise nesto sto se desilo, nemoguce je izbrisati.
    Ali tu bol koju osecamo, moguce je prevazici ili ublaziti, ako se malo udaljimo od sebe samih i sagledamo situaciju iz partnerovog ugla. Mozda uspemo da ga razumemo. A ako smo to uspeli, tu vec postoje temelji za razumnu komunikaciju i mozda prevazilazenje onoga sto se desilo.
    Mozda je moja greska sto nemam stroga pravila tipa: prevario si me- ostavljam te bez pogovora, ali meni se to cini razumnim.

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Vidi, ma sta Stroncijum rekao, ima dosta muskaraca koji nisu takvi i veoma su raspolozeni da budu verni svojoj zeni.

Znaci, ne moras da cutis i prihvatis takvo ponasanje svog momka ako ti ne prija. Ako on ne moze da bude drugaciji, ima ko moze.
    Slazem se da ima. Ja govorim o vecini, o onome sto karakterise populaciju muskaraca koja je, rekao bih, njenih godina.
    To nije stvar vaspitanja, to je stvar da prostih mooda i to je tako oduvek.
    Naravno da postoje momci koji jesu verni, nisu skloni prevari, oni koji cene poverenje, koji umeju da vole, ali to ne moze da trazi od onih kojima na celu pishe ono sto gore opisah.
    Ocekivati od takvog muskarca da bude veran i da se vezuje, samo je put u licna razocarenja.

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

A sta raditi?
    Nista.
    To znaci: pomiriti se sa time da ce me moj dvadeset- i nesto -godisnji momak varati?
    Zanimljivo mi to.

Učlanjen
    02.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2257

Ne moze poznavanje razloga da izbrise nesto sto se desilo, nemoguce je izbrisati.
    Ali tu bol koju osecamo, moguce je prevazici ili ublaziti, ako se malo udaljimo od sebe samih i sagledamo situaciju iz partnerovog ugla. Mozda uspemo da ga razumemo. A ako smo to uspeli, tu vec postoje temelji za razumnu komunikaciju i mozda prevazilazenje onoga sto se desilo.
    Mozda je moja greska sto nemam stroga pravila tipa: prevario si me- ostavljam te bez pogovora, ali meni se to cini razumnim.
    Ja sam onda ipak tip krajnosti...Šta da radim. Ne bih mogla da prevazidjem to...Jer ja bih mogla da oprostim ali ne i da zaboravim. Meni je to zaista strašno...Zaista, ne bih mogla. Znam sebe.

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Ja niJesam ali su razlozi slabost,depresija,osećaj manje vrednosti,zanemarivanje
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

To znaci: pomiriti se sa time da ce me moj dvadeset- i nesto -godisnji momak varati?
    Zanimljivo mi to.
    Ne, nego ne traziti one kojima na celu pise da CE te varati, da CE te povrediti, da CES im trajati koliko i boks cigara i da nemaju potencijal da budu verni, dobri, osecajni, duboki, slatki i mazni.
    Problem je sto bi devojke htele sve dobre osobine u pakovanju na kome pise "baaaaad boy" A to ne ide

Učlanjen
    30.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Ne, nego ne traziti one kojima na celu pise da CE te varati, da CE te povrediti, da CES im trajati koliko i boks cigara i da nemaju potencijal da budu verni, dobri, osecajni, duboki, slatki i mazni.
    Problem je sto bi devojke htele sve dobre osobine u pakovanju na kome pise "baaaaad boy" A to ne ide
    E, imas pravo.

Učlanjen
    09.01.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    52

Hahaha, i moj decko je u depresiji, ali nije u depresiji kada se muva sa drugim devojkama...

Zaslužan član goxy (avatar)
    Učlanjen
    14.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3373

Talking Re: Razlozi prevare?

Hahaha, i moj decko je u depresiji, ali nije u depresiji kada se muva sa drugim devojkama...
    Podignu mu...Raspoloženje
    Myles Bennett Dyson

Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1020

Ne zali se previse, jer i devojke imaju te i slicne fazone kad im je momak dosadan i kad bi da raskinu al ne znaju kako.
    To to je vecna tema. Devojke bi htele ozbiljne veze, htele bi da nekom budu jedine, da im bude veran, da samo u njih gleda.....muskarci bi hteli da imaju sto vise zena, da nemaju obaveze, da ih ne smarate....sve se to polako sredi i dovede u normalu a onda se uzimate, imate porodicu, decu i posle nekog vremena, svaki pamentan muskarac pocinje da slusa zenu

Slične teme

1. Razlozi?
    Autor Navar u forumu Religija
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 19.05.2009., 00:59
  2. razlozi za vezu
    Autor smaki* u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 49
    Poslednja poruka: 28.03.2009., 01:43
  3. DOTA VS WOW + RAZLOZI
    Autor Nikola93Zakon u forumu Video igre
    Odgovora: 2