Spolovilom na domovinu !!

Krajiski_fenix

Iskusan
Banovan
Poruka
5.364
izvadio je spolovilo i njime udarao po retrovizoru policijskog vozila.

Nekoliko trenutaka kasnije pokušao je udariti policajca, a kada ga je on uhvatio, prema policajcu se zaletio Perić želeći osloboditi kolegu. Odgurivao je policajca i vikao mu neka se makne od Gojčete, koji je u trenutku dok su mu na ruke stavljane lisice, policajku krvnički uhvatio za kosu. U borbi s policajkom iščupao joj je dva pramena kose, nakon čega je svladan i zajedno s Perićem odveden u postaju. Napadnuti policajci lakše su ozlijeđeni, baš kao i Gojčeta, kojemu je izmjereno 1,76 promila alkohola u krvi, dok je Periću izmjereno nešto manje – 1,25.

http://www.vecernji.hr/vijesti/spolovilom-napao-policijski-automobil-pocupao-policajku-clanak-139387


Ljudi, jel ovo domovina napadnuta???:hahaha::hahaha:
 
izvadio je spolovilo i njime udarao po retrovizoru policijskog vozila.

Nekoliko trenutaka kasnije pokušao je udariti policajca, a kada ga je on uhvatio, prema policajcu se zaletio Perić želeći osloboditi kolegu. Odgurivao je policajca i vikao mu neka se makne od Gojčete, koji je u trenutku dok su mu na ruke stavljane lisice, policajku krvnički uhvatio za kosu. U borbi s policajkom iščupao joj je dva pramena kose, nakon čega je svladan i zajedno s Perićem odveden u postaju. Napadnuti policajci lakše su ozlijeđeni, baš kao i Gojčeta, kojemu je izmjereno 1,76 promila alkohola u krvi, dok je Periću izmjereno nešto manje – 1,25.

http://www.vecernji.hr/vijesti/spolovilom-napao-policijski-automobil-pocupao-policajku-clanak-139387


Ljudi, jel ovo domovina napadnuta???:hahaha::hahaha:

Na mrtvog vuka i zec dize qratz.
 
Jasno mi je da je penisom udarao po retrovizoru ali ovaj dio teksta mi nije jasan:

"Nekoliko trenutaka kasnije pokušao je udariti policajca, a kada ga je on uhvatio..."

Dakle, nije mi jasno da li je i policajca htio izudarati penisom ili vec sto...
Nije mi jasno ni sto je taj policajac uhvatio... :think:
 

Back
Top