Primer pocetka odnosa kroz astroanalizu
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Primer pocetka odnosa kroz astroanalizu

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    272

Question Primer pocetka odnosa kroz astroanalizu

"Gledajuci kompozite, svi VAZNI ODNOSI sa odredjenom osobom/a su zapoceli kada je tranzitni Sa ili Ju napravio snazan tranzit preko BITNE TACKE KOMPOZITNOG HOROSKOPA..." - ja sam ovo citirala nekog iz svoje sveske.
    Samo da se dodam na ovo KOMPOZITNI, to ukljucuje i recimo KARTU UPOZNAVANJA, DEJVISON... PA JA CU OSTAVITI OVDE kartu kako je ispalo STA JE TAJ DAN BILO KADA SAM ZAPOCELA ODNOS/KONTAKT, upoznala se zvanicno s jednom BITNOM osobom.

A sta ce biti, ne znam... volela bih da znam da se nece pojaviti JACI aspekt od tog koji je bio na nebu i da ne prekinem odnos.

Glavnu ulogu odirgrao je Mesec i osa JMC/SMC a u Dejvisonu je SMC pod MC - sto bi bila i buducnost odnosa ALI I U RAKU...ciji je vladar upravo MESEC!

KARTA UPOZNAVANJA: veliki vatreni zmaj
    http://img146.imageshack.us/img146/7251/zmajm.jpg

DEJVISON: http://img535.imageshack.us/img535/5463/dejvison.gif

Poslednji put ažurirao/la fenix2710 : 13.05.2010. u 00:09

Primećen član
    Učlanjen
    02.11.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    272

Podrazumevano Re: Primer pocetka odnosa kroz astroanalizu

DA li se iz ovog pocetka odnosa koji je pokrenut Velikim vatrenim trigonom moze zakljuciti da li ce ovakav odnos imati trajnost? Ovde se ne vidi ali je Sunce tog dana bilo na Vertexu iz Dejvisona?!
    A konjukcija Ve0Ma koji su i vladari ose Asc/DC i predstavljaju osobe iz Dejvisona, bila je na Suncu.
    Tranzitni Jupiter je vec neko vreme pre toga malo napravio konjukciju na Veneru, pa trigon sa Sa, pa trigon na moj natalni DC.
    Kao i Uran koji je stao tog dana na Mesec/Uran vladar 5-og polja na Mesec vladara 9-og i 10-og. Sve je to tako jako zapocelo, i sa prekidima sto je jos bolje sa nastavcima
    Poslednji put ažurirao/la fenix2710 : 13.05.2010. u 00:43

Slične teme

1. Odgovora: 35
    Poslednja poruka: 17.04.2010., 16:35
  2. Sve od pocetka.. :D
    Autor SyoncMaster2 u forumu Svet životinja
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.01.2010., 23:01
  3. Pocetak pocetka
    Autor DkJm u forumu Prirodne nauke
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 13.05.2006., 13:14