либеро

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
ми смо сви, наравно свесни политизованости наших живота, па самим тим и љубавно сехуалних односа.
тренутно се (а и надаље се) воде борбе унутар самих идеологија, ево напр либерализма, као мени омиљеног
између егалитаристичког и либералне верзије либерализма, знаног као либертаријанизам. то сви знамо.
е сада, када би се гледало по овом првом, држава би фаворизовала хетеросехуалне бракове, док би хомосехуалне дискриминисала
или би, напр, давала дотације галеријама у којима је модел уметност конституисан према хетеросехуалном принципу.
по другом, држава се не би мешала, тј била би неутрална, бринула би се евентуално за уличну расвету.
шта вам више одговора?

мени ова друга верзија, јер бих једног дана волела да живим у љубави са лепом женом
и самим тим, не бих волела да ме држава дискриминише нити уопште да иједним милиметром задире у моју прајвт сферу
и не да ми да уживам у тако једној дивној женској егзистенцији :heart:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Tako je!
Iako sam ja sa žemskinjama završila poodavno, još i na prvoj bazi, al' ne mari..

Pride, itekako bih volela da živim u državi koja zaista brine za uličnu rasvetu i bezbednost svojih građana umesto što im puni stomake kojekakvim fobijama, strahovima, panikama, mržnjama i amovima...
 
ок, само да сада не крене расправа колико је држава лоша, јер није поента
замислите да сте у Аустрији, шта бисте волели да вам држава ради
од ове две ствари
 
Naravno da nije poenta u tome da je država loša.
Zato sam i rekla da je ta druga varijanta bolja.
Država neka radi svoje i da se ne meša u privatni život svojih građana.
Jednostavno.
Da svima bude bolje.
I tačka.
 
Pardon, ja podrzavam desnicarsku ideologiju.. Homoseksualizam je bolest, u strucnoj medicinskoj literaturi imao je naziv bolest do 1980 i neke a onda je na pritisak onih indijanaca promenjeno i stavljeno kao seksualno opredeljenje..
 
феликс,
али ако оћеш да држава РАДИ да буде боље, то подразумева акцију
и неизбежно, њено МЕШАЊЕ
дакле, меша ти се у посао. не може свима да буде боље, никако, то нико не може да уради, па ни држава
ја сам за то да свима да одличне могућности
а реализовање циљева да препусти појединцима.
напр, мени и мојој жени да будемо и живимо заједно
 
gospođice,mnogo čitate levičarsku litaraturu :D
probajte sa Kodreaunom,Evolom...:D

аргумент ти је до бола.
као да ја теби кажем:
пробај са волцером, ролсом, свифтом, мекинтајером..
то није аргумент.
аргумент је да је хард кор национализам болест, претерана идентификација са нечим изван сопствене унутрашњости.
 
распућин,
јеси заостао, нисам рекла да сам хомосексуалац, рекла сам да хоћу да живим са девојком
а да се држава не меша у одабир начина мога живота
лол

A odakle ti onda to da bi ti se drzava ili bilo ko mesao u zivot!? i danas devojke zive sa devojkama u studenskim domovima
 
ми смо сви, наравно свесни политизованости наших живота, па самим тим и љубавно сехуалних односа.
тренутно се (а и надаље се) воде борбе унутар самих идеологија, ево напр либерализма, као мени омиљеног
између егалитаристичког и либералне верзије либерализма, знаног као либертаријанизам. то сви знамо.
е сада, када би се гледало по овом првом, држава би фаворизовала хетеросехуалне бракове, док би хомосехуалне дискриминисала
или би, напр, давала дотације галеријама у којима је модел уметност конституисан према хетеросехуалном принципу.
по другом, држава се не би мешала, тј била би неутрална, бринула би се евентуално за уличну расвету.
шта вам више одговора?

мени ова друга верзија, јер бих једног дана волела да живим у љубави са лепом женом
и самим тим, не бих волела да ме држава дискриминише нити уопште да иједним милиметром задире у моју прајвт сферу
и не да ми да уживам у тако једној дивној женској егзистенцији :heart:

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

pa šta te bole za državu kad imaš tu ultra snajku? :)))
 
A odakle ti onda to da bi ti se drzava ili bilo ko mesao u zivot!? i danas devojke zive sa devojkama u studenskim domovima

ја мислим на једно спиритуалну везу материјализовану у заједничком животу
нешто као што су имали Ниче и Вагнер, а нису били хомоси.
један виши ниво емоција
 
аргумент ти је до бола.
као да ја теби кажем:
пробај са волцером, ролсом, свифтом, мекинтајером..
то није аргумент.
аргумент је да је хард кор национализам болест, претерана идентификација са нечим изван сопствене унутрашњости.

preporucio bih ti ideologiju srpskog nacionalizma od Prof. Dr Vojislava Seselja
 
не мислим да ће да ти дође дачић на врата и да каже:
"ајде, склони јорган да видим кога чуваш унутра"

сама чињеница да напр нису дозвољени хомос бракови
говори да држава фаворизује хетеро
то је мешање.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top