Svidja mi se on....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
E,ovako...primetila sam da niko ne otvara nove teme.Ja se nadam da nece biti zakljuchana,mada..Isto tako...nadam se da je na pravom mestu...
Stvarno ne znam shta mi je?! :? Oduvek sam bila skrrrrrrroooz opushtena i slobodna da nekome pridjem(oduvek sam bla,bla,bla...),ali sad... :shock: :) svidja mi se jedan trecak iz gimnazije. :oops: :oops: On je stalno sa nekim lepim,izgorelim,isprepechenim devojkama(to su mu drugarice...). :shock: :roll: :roll:
Danas sam se upoznala sa njim. :D i to putem drugarice iz trece godine.Ja,iskreno,ne volim to preko drugova i drugarica,ali... :? da li je bilo dovoljno i realno to shto je rekao cao,ja sam D...i okrenuo se?! :? :? :?:
Posle,na sledecem odmoru smo se "susreli",nasmeshio se,nasmeshila se i ja.i ja rekla cao...i smeshila se... :D :D :D :D
on nema devojku...sad sam potpuno "prazna" sa idejama,kako dalje? :shock: da li je potrrebno...?Ah,ne znam...Helpic... 8) :?

p.s.
osecam da ovaj post zvuchi kao da ga je napisala dvanaestogodishnjakinja(bez uvrede!!),ali kud puklo... :lol: :lol:
 
srećica:
Oduvek sam bila skrrrrrrroooz opushtena i slobodna da nekome pridjem
Primetio sam!!!!! :lol: :lol: :lol:

srećica:
svidja mi se jedan trecak iz gimnazije.
Hmmm...Zanimljivo!!! :shock: Ako hoces kazi ko je mozda ga i poznajem, pa da ti pomognem!!! :wink:
The secret will stay between us I promise!!! :twisted: 8)
srećica:
On je stalno sa nekim lepim,izgorelim,isprepechenim devojkama
E da...I know the type!!!Te seljnke(na koje ti mislis, a mislim da znam ko su) mi stvarno idu na qr.. kad ih vidim u medjusmeni!!! :roll:

Ja stvarno ne znam kako da ti pomognem posto nemam iskustva u muvanju muskaraca :roll: , ali mozda bi moglo da prodje to "preko nekoga", a opet mogla bi zesce da se izblamiras!!!!!
 
ma znam nego sam ja lupnula posto sam lencuga.a pa da mozes da mu das znak,npr napisi na majici (njegovo ime)-smuvaj me! :D just kiddin' :D sredi nesto preko nekoga tj namesti da on sazna da se ti lozis na njega pa ako mu se svidjas bice nesto ako ne...nadji drugi predmet obozavanja :D ma ne znam :D samo lupetam :D
 
uvek je sa " On je stalno sa nekim lepim,izgorelim,isprepechenim devojkama(to su mu drugarice...). "
a?tja...ja sam oduvek bila oprezna,ne kazerm da je taj decko los,PROVALI MU KARAKTER KAKO ZNASH I UMESH!DA LI JE FOLIRANT,"FACA"...onda bih se okrenula razumu i upitala se da li mi treba tako neko....ipak,scg je prepun zgodnih mladica sto bash tog po "svakucenu?" :wink:
 
holly cow:
Mogu ako hoces tezu da ti napisem o tome!Toliko iskustva imam :wink:
Znas sta:Prvo,sta mislis,sta on misli o tebi?Ali budi iskrena
:?
ne znam stvarno...drugarica (ta shto nas je upoznala) ga je danas pitala o meni,a on je rekao kao neshto u fazonu,da me nije najbolje snimio... :( :cry:
Fu..ck... :x :x :x all over again.
Stvarrno ne znam shta mozxe da misli o meni,kad me nije dobro "snimio"...izem ga :x :x
 
Shinoda:
srećica:
Oduvek sam bila skrrrrrrroooz opushtena i slobodna da nekome pridjem
Primetio sam!!!!! :lol: :lol: :lol:

to mi je pozitivna strana!!!Bozxe,divim se sebi :D :D :D :D

srećica:
svidja mi se jedan trecak iz gimnazije.
Hmmm...Zanimljivo!!! :shock: Ako hoces kazi ko je mozda ga i poznajem, pa da ti pomognem!!! :wink:
The secret will stay between us I promise!!! :twisted: 8)
ae...ne...ne bih da shirim njegovo ime!!!Jao,Bozxe,natasha...
srećica:
On je stalno sa nekim lepim,izgorelim,isprepechenim devojkama
E da...I know the type!!!Te seljnke(na koje ti mislis, a mislim da znam ko su) mi stvarno idu na qr.. kad ih vidim u medjusmeni!!! :roll:
You are my man!!!!!! :D

Ja stvarno ne znam kako da ti pomognem posto nemam iskustva u muvanju muskaraca :roll: , ali mozda bi moglo da prodje to "preko nekoga", a opet mogla bi zesce da se izblamiras!!!!!
:arrow: :arrow:
 
srećica:
Shinoda:
srećica:
Oduvek sam bila skrrrrrrroooz opushtena i slobodna da nekome pridjem
Primetio sam!!!!! :lol: :lol: :lol:


to mi je pozitivna strana!!!Bozxe,divim se sebi :D :D :D :D

Shinoda:
srećica:
svidja mi se jedan trecak iz gimnazije.
Hmmm...Zanimljivo!!! :shock: Ako hoces kazi ko je mozda ga i poznajem, pa da ti pomognem!!! :wink:
The secret will stay between us I promise!!! :twisted: 8)
ae...ne...ne bih da shirim njegovo ime!!!Jao,Bozxe,natasha...

Shinoda:
srećica:
On je stalno sa nekim lepim,izgorelim,isprepechenim devojkama
E da...I know the type!!!Te seljnke(na koje ti mislis, a mislim da znam ko su) mi stvarno idu na qr.. kad ih vidim u medjusmeni!!! :roll:
You are my man!!!!!! :D




Ako je post trebao ovako da izgleda,kazi mi samo da ga iscopyram u tvoj,da bi bio pregledniji... ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top