Šta biste vi uradili?

Poruka
22.606
Jedan moj drugar ima burazera koji se sticajem okolnosti zaljubio u devojku iz drugog kraja Srbije (orijentacija: on na severu- ona na jugu)...i tako se oni zabavljali nešto kratko i ona zatrudni i sad nast'o problem...ona dođe kod njega da živi.. ali on baš ga briga... i što je ona došla da žive zajedno (iako ju je on zvao) i što je trudna...ona ne može da nađe posao iz razumljivih razloga a on neće da radi i ponaša se prema njoj ko najveći smrad..a riba ne sme da se vrati kući a vidi da se zahebala.:roll:

Šta bi ste vi uradili da ste na njenom mestu?:think:



Ako tema krene ‚‚po zlu‚‚ molim moderaciju da je prebaci na ozbiljan deo.
Hvala
 
Neka proguta ponos i pokorno se vrati svojima , ne vjerujem da ce svoju trudnu kcer ostavit na pragu .
Bolje bit samohrana majka nego necija 10-ta stvar u zivotu .. a tribala bi mu ona i to dite bit razlog za smijeh .
Nije lako , al bolje tako.
Samo , sto je k'vragu cekala toliko .. zar ju je tako dobro smuvo da dodje kod njega da bi na kraju bila ko ghovno na sibici ?
 
Jedan moj drugar ima burazera koji se sticajem okolnosti zaljubio u devojku iz drugog kraja Srbije (orijentacija: on na severu- ona na jugu)...i tako se oni zabavljali nešto kratko i ona zatrudni i sad nast'o problem...ona dođe kod njega da živi.. ali on baš ga briga... i što je ona došla da žive zajedno (iako ju je on zvao) i što je trudna...ona ne može da nađe posao iz razumljivih razloga a on neće da radi i ponaša se prema njoj ko najveći smrad..a riba ne sme da se vrati kući a vidi da se zahebala.:roll:

Šta bi ste vi uradili da ste na njenom mestu?:think:



Ako tema krene ‚‚po zlu‚‚ molim moderaciju da je prebaci na ozbiljan deo.
Hvala

ja bih se vratila kući, rodila svoje dete i oterala skota u pm

p.s. a što ne sme da se vrati kući?

p.s.2 biste se piše zajedno :D
 
Iskreno jesam iako znam da ga ne odobravas...auuuuu bljak situacija, ako ovako nastavi bolje je da ga ostavi, onda zna da je sama ali je makar u svom gradu u kome ima posao i verovatno pomoc roditelja i prijatelja...ja bih tako postupila, ne bih ostala sa njim sigurno

Nisi dobro pročitala uvodni post ona ne sme da se vrati kući.:rtfm:..tako da nema gde..mada jedino svetlo u ovom trenutku je to što ima razumevanja od strane njegovih roditelja, mada ja mislim da to nije u redu, jer ona ipak nije došla da živi sa njima već sa njim....a ovi ljudi valjda znaju kakav im je sin... pa šta će!?:dash:
 
Jedan moj drugar ima burazera koji se sticajem okolnosti zaljubio u devojku iz drugog kraja Srbije (orijentacija: on na severu- ona na jugu)...i tako se oni zabavljali nešto kratko i ona zatrudni i sad nast'o problem...ona dođe kod njega da živi.. ali on baš ga briga... i što je ona došla da žive zajedno (iako ju je on zvao) i što je trudna...ona ne može da nađe posao iz razumljivih razloga a on neće da radi i ponaša se prema njoj ko najveći smrad..a riba ne sme da se vrati kući a vidi da se zahebala.:roll:

Šta bi ste vi uradili da ste na njenom mestu?:think:



Ako tema krene ‚‚po zlu‚‚ molim moderaciju da je prebaci na ozbiljan deo.
Hvala

abortus..:ok:okrutno zvuci,ali je po meni,jedino resenje..:ok:
 
Nisi dobro pročitala uvodni post ona ne sme da se vrati kući.:rtfm:..tako da nema gde..mada jedino svetlo u ovom trenutku je to što ima razumevanja od strane njegovih roditelja, mada ja mislim da to nije u redu, jer ona ipak nije došla da živi sa njima već sa njim....a ovi ljudi valjda znaju kakav im je sin... pa šta će!?:dash:

Kako ne sme da se vrati, zasto pobogu neko ne sme da se vrati u svoju kucu?

Ja suroviju situaciju u zivotu nisam cula...jel ima ona roditelje? Zar oni ne zele da prime svoje dete nazad...
 
Jel pokusala uopce da se vrati ?
Roditelji se naljute, al kad ohlade glavu drugacije gledaju na situaciju , a kad se kikic rodi ne odvajaju se od njega ..
Ugl to tako biva, al ako bas ne smije ..
Ima Kuca tamo kod vas za trudnice koje nemaju kud ?
Drzava pomaze sto ? Koliko je ona stara uopce ?
 
Glenn u Hrvatskoj postoje dvi takve KUCE .
Za maloljetnice i one koje nemaju nista i nemaju kamo.
I malo su te dvi kuce al bar postoje ..

Jel?A pa to je onda drugi padez...veoma lepo..:ok: ovde su fazi 3 kuce za majku sa decom koja su zlostavljana..odnosno sigurne kuce.Licno mislim da bi trebalo da abortira,a potom pamet u glavu,prilikom izbora stalnog partnera,odnosno karranja bez kondoma..tako joj i treba..missim kada pogledas malo je degutantno da drzava pravi takve kuce,misslim za zene u takvoj situaciji,ok za sigurne kuce to podrzavam,ali ovde je u pitanju takva neodgovornost koju cemo ne znam podrzavati izgradnjom takvih kuca..:roll: stavi kondom,ili uzmi pilulu i sada ne bi bila u takvoj gabuli kakvoj je..:ok:
 
Zar je toliki problem da kupi kontraceptivne pilule ako ce da se jebbe bez kondoma?:eek: missim a sada je u problemu..i ta budala koju je izabrala treba da se stidi,ako joj decko nije ponudio da joj plati kondom,ili ako nece da prizna dete..ali ako je hteo da joj plati za abortus i ostalo,a ona nije htela,to onda nije u redu ni sa njene strane..
 
Jedan moj drugar ima burazera koji se sticajem okolnosti zaljubio u devojku iz drugog kraja Srbije (orijentacija: on na severu- ona na jugu)...i tako se oni zabavljali nešto kratko i ona zatrudni i sad nast'o problem...ona dođe kod njega da živi.. ali on baš ga briga... i što je ona došla da žive zajedno (iako ju je on zvao) i što je trudna...ona ne može da nađe posao iz razumljivih razloga a on neće da radi i ponaša se prema njoj ko najveći smrad..a riba ne sme da se vrati kući a vidi da se zahebala.:roll:

Šta bi ste vi uradili da ste na njenom mestu?:think:



Ako tema krene ‚‚po zlu‚‚ molim moderaciju da je prebaci na ozbiljan deo.
Hvala

Neka ona ide kuci svojim roditeljima,valjda ce naci tamo podrsku a ako ne neka se okrene sestri/bratu....:)
Mislim od takvog govneta od covjeka treba traziti samo jedno da pusi i da daje alimentaciju u dobrom iznosu kada govna neka grca u govnima **** ** ***** .....krkančina.....
Ne mogu da shvatim takve osobe,ona neka bjezi glavom bez obzira...mislim ako ima izbora ako je rano moze da abortira a ako to ne dolazi u obzir neka ima postovanja prema sebi nije nista loshe u tome da bude samohrana majka,naci ce neki posao ne mora sada kasnije bit ce nesto u medjuvremenu nek upise neku visu skolu ili prekvalifikaciju na neki znat tipa frizer (jest sitna lova,ali brate redovno kapa u dzep) jos ako bude dobra sta znas sta je ceka u zivotu....S takvim osobama ozbiljno treba da se poprica inace ce umrijeti u bjedi uz takvo *****,djubre,lindosinu, od covjeka to je jedan posrani lesinar....:kletva: :poludeo: to bi ja po kratkom postupku...
Neka bejezi odatle glavom bez obzira i neka trazi svoju srecu i nafaku u zivotu negdje drugo a ne kraj njega...a njemu samo nabit alimentaciju pa neka ne mora odma platiti ali platit ce brate...kasnije u zivotu....
 
Neka ona ide kuci svojim roditeljima,valjda ce naci tamo podrsku a ako ne neka se okrene sestri/bratu....:)
Mislim od takvog govneta od covjeka treba traziti samo jedno da pusi i da daje alimentaciju u dobrom iznosu kada govna neka grca u govnima **** ** ***** .....krkančina.....
Ne mogu da shvatim takve osobe,ona neka bjezi glavom bez obzira...mislim ako ima izbora ako je rano moze da abortira a ako to ne dolazi u obzir neka ima postovanja prema sebi nije nista loshe u tome da bude samohrana majka,naci ce neki posao ne mora sada kasnije bit ce nesto u medjuvremenu nek upise neku visu skolu ili prekvalifikaciju na neki znat tipa frizer (jest sitna lova,ali brate redovno kapa u dzep) jos ako bude dobra sta znas sta je ceka u zivotu....S takvim osobama ozbiljno treba da se poprica inace ce umrijeti u bjedi uz takvo *****,djubre,lindosinu, od covjeka to je jedan posrani lesinar....:kletva: :poludeo: to bi ja po kratkom postupku...
Neka bejezi odatle glavom bez obzira i neka trazi svoju srecu i nafaku u zivotu negdje drugo a ne kraj njega...a njemu samo nabit alimentaciju pa neka ne mora odma platiti ali platit ce brate...kasnije u zivotu....

Pazi petrolejce,mi ne znamo celu pricu..nemoj naglo suditi..ako joj je decko bio ponudio da plati abortus,a ona je odbila,pa onda nije samo on kriv..tu odluku oko rodjena deteta moraju obe strane doneti zajedno i slozno..a ne ovako.missim..slazem se da nije ok,ali ebi ga..covek nije spreman da postane otac i to je to..:ok:
 
Slazem se ja s tobom ali ima dovoljno stvari tipa :1.pozvao ju je da zive zajedno 2.On se ponasa prema njoj kao najveci smrad 3.nece frajer da radi....
Pod 2 i 3 takvi termini se upotrebljavaju u zakonu za razvod braka,dovoljno i opravdano,sto znaci nesavjesno ponasanje druge strane i nepostivanje....
Zasto ju je zvao da zivi s njim,cemu to mogao je lijepo kaze ok ne zelim te zenim abortiraj,ona kaze ja to ne zelim ne mogu..itd...neka preuzme odgovornost za to ne mora da zivi s njom ali zna se odredjena kvota mjesecno mora da padne...nema druge ipak to je i njegovo dijete,da je i pas s puta,covjek ako je dobar i odgovoran naharni ga pomogne mu dok ne stane na svoje noge a ne krv...Ali ima svakakvih ljudi...Ja sam samo odreagovao onako kako je napisano i receno. A i da se dijete napravi potrebno je ucesce obje strane sto znaci kondom mu je bio jedina i najmanja obaveza a takodje i trosak...shodno kriv je :)
Pozz
 
Jedan moj drugar ima burazera koji se sticajem okolnosti zaljubio u devojku iz drugog kraja Srbije (orijentacija: on na severu- ona na jugu)...i tako se oni zabavljali nešto kratko i ona zatrudni i sad nast'o problem...ona dođe kod njega da živi.. ali on baš ga briga... i što je ona došla da žive zajedno (iako ju je on zvao) i što je trudna...ona ne može da nađe posao iz razumljivih razloga a on neće da radi i ponaša se prema njoj ko najveći smrad..a riba ne sme da se vrati kući a vidi da se zahebala.:roll:

Šta bi ste vi uradili da ste na njenom mestu?:think:



Ako tema krene ‚‚po zlu‚‚ molim moderaciju da je prebaci na ozbiljan deo.
Hvala

A mozda je utripovao da dete nije njegovo?

Kako nije videla kakav je pre zatrudnjivanja?

Treba da se vrati svojima.
 
Slazem se ja s tobom ali ima dovoljno stvari tipa :1.pozvao ju je da zive zajedno 2.On se ponasa prema njoj kao najveci smrad 3.nece frajer da radi....
Pod 2 i 3 takvi termini se upotrebljavaju u zakonu za razvod braka,dovoljno i opravdano,sto znaci nesavjesno ponasanje druge strane i nepostivanje....
Zasto ju je zvao da zivi s njim,cemu to mogao je lijepo kaze ok ne zelim te zenim abortiraj,ona kaze ja to ne zelim ne mogu..itd...neka preuzme odgovornost za to ne mora da zivi s njom ali zna se odredjena kvota mjesecno mora da padne...nema druge ipak to je i njegovo dijete,da je i pas s puta,covjek ako je dobar i odgovoran naharni ga pomogne mu dok ne stane na svoje noge a ne krv...Ali ima svakakvih ljudi...Ja sam samo odreagovao onako kako je napisano i receno. A i da se dijete napravi potrebno je ucesce obje strane sto znaci kondom mu je bio jedina i najmanja obaveza a takodje i trosak...shodno kriv je :)
Pozz

Mozda ju je pozvao na nagovor njegovih roditelja..otkud znam..:ok: missim uopsteno boli me racku..ne daj boze nikom mom milim i dragom da zapadne u tavku situaciju,ali zato uvek kazem pamet u glavu,i donju takodje..:rumenko:
dijete ti je robija za celi zivot.dozivotna sto bi rekli,missim prvom roditelju,normalnom coveku..a gleda njenih roditelja,surovo,ali relano..missim dovoljno si matora da se hebes i ostalo,pa sada snosi posledice..hebi ga..
 

Back
Top