poklon za svadbu!!!ideje...

Iskustvo, koje moze da se protumaci kao savet: mojoj kumi sam poklonio ulje na platnu - cvece i neko voce na stolu - i tako su oni imali internu salu da kada se razvedu mogu lako da podele tu sliku (cvece na jednu, a voce na drugu stranu...) i posle nekoliko godina su se razveli... :(
 
makimaki:
Ja sam za varijantu PARE. To im uvek treba, a nece moci da te ogovaraju ako im se ne svidi poklon :lol:
I meni je to najlakse ali mladenci su izricito naglasili da ta varijanta ne dolazi u obzir jer zele da imaju poklon kao uspomenu...
Danas sam videla jednu fenomenelnu lanenu posteljinu sa drvenim dugmadima, u boji peska...bruka kako izgleda, a cena...nije originalno ali je prakticno.
 
maja mala mama:
*misutka*:
koliki ti je budžet za poklon?
Recimo 150 eura.Imas neku ideju ili samo pitas!?
može neka jeftinija slika, lampa, tepih, neki komad nameštaja.mislim, ako je to neko koga baš poznaješ, pa mu znaš ukus i imaš takvu slobodu da mu kupiš tako neku pipavu stvar. Ja recimo ne bih volela da mi neko kupuje stvari za kuću, jer uglavnom niko ne kapira mnogo moj ukus. Ali ako kod tebe i tog para nije takva situacija, onda može navedeno.može neki bogatiji escajg ili tako nešto za ručavanje, neko ovde pomenu aparat za kafu, ta ideja mi se svidja, mada ne znam koliko je to love.možda poklon čestitka, pa nek oni kupuju sami...mikrotalasna; mislim da bi bilo originalno da im za te pare uplatiš teretanu i neki salon lepote za nekoliko meseci.
možda mi ideje nisu originalne, al trenutno mi to pada napamet.baš sam htela da pomognem.pozz
 
Ideje su ti dobre, cak i ovo uplacivanje teretane i to, narocito ako znam da im je to potrebno i da imaju vremena, mada je rekla da oni zele neku uspomenu, to znaci pada u vodu! A i ja bih rekla da je slika lepa stvar...posebno sto sam ja veliki umetnik :D obozavam to !
 
E, devojke stvarno ste srce...
stvari stoje ovako:Mi smo od njih dobili sliku,pa mi je to glupo da ne ispadne da vracamo isti poklon.
Danas sam sa buducom mladom pila kafu i pokusala da ispipam da li ima bar nesto sto zeli ali nije se dala...vraca mi istom merom,jer ni je nisam bila od koristi kad su meni kupovali...mudro sam cutala.
Ona je ljubitelj antikviteta,pa bi i to doslo u obzir...sutra mi je poslednji dan za kupovinu...
 
maja mala mama:
E, devojke stvarno ste srce...
stvari stoje ovako:Mi smo od njih dobili sliku,pa mi je to glupo da ne ispadne da vracamo isti poklon.
Danas sam sa buducom mladom pila kafu i pokusala da ispipam da li ima bar nesto sto zeli ali nije se dala...vraca mi istom merom,jer ni je nisam bila od koristi kad su meni kupovali...mudro sam cutala.
Ona je ljubitelj antikviteta,pa bi i to doslo u obzir...sutra mi je poslednji dan za kupovinu...
Po meni je to jedina stvar gde ne mozes da promasis ukus. Sve je sa ukusom. Aparati, servisi i tome sl. su najvece gluposti koje mladenci dobijaju u neogranicenim kolicinama.
 
Ako je ljubitelj antikviteta može starinska lampa iz antikvarnice(petrolej možete odneti kada ih prvi put posetite posle svadbe)...mislim,to može i da posluži kada nestane struja ...
Paravan.
Prekrivač za krevet (tkan,heklan,pačvorak ili sl.)
Pletena veća korpa koja ima i poklopac tako da može da posluži za odlaganje stvari ali i kao sto...
E pogl. na sajtu www.wtwn.org.yu.Tu ima mnogo lepih stvari...
Moja drugarica je dobila bonsai,ali to je super poklon samo ljubiteljima biljaka...
 
makimaki:
maja mala mama:
E, devojke stvarno ste srce...
stvari stoje ovako:Mi smo od njih dobili sliku,pa mi je to glupo da ne ispadne da vracamo isti poklon.
Danas sam sa buducom mladom pila kafu i pokusala da ispipam da li ima bar nesto sto zeli ali nije se dala...vraca mi istom merom,jer ni je nisam bila od koristi kad su meni kupovali...mudro sam cutala.
Ona je ljubitelj antikviteta,pa bi i to doslo u obzir...sutra mi je poslednji dan za kupovinu...
Po meni je to jedina stvar gde ne mozes da promasis ukus. Sve je sa ukusom. Aparati, servisi i tome sl. su najvece gluposti koje mladenci dobijaju u neogranicenim kolicinama.

uopšte ne mora da znači. i meni je bez veze kad neko dobije za svadbu 10 servisa bljak kvaliteta, ali može da se kupi neki kvalitetni set, koji je vredan i koji će da se prenosi u naredne generacije, pozlata i to. Inače Majo, što odmah ne reče da taj par voli antikvitete, pa to ti je super oblast. Imaš različite stvarčice, u velikom rasponu cena, mislim da je to pogodak.
 
U pauzi spremanja za svadbu(suse mi se nokti,pa jedino sto mogu da radim to je da kuckam...)razresicemo ovu dilemu...
Kupili smo Samsung plasma monitor...ja nisam odusevljena,ali ce mladozenja sigurno biti...culi smo da mu je to bila jedna od zelja...
Hvala svima na predlozima...
 

Back
Top