Koji model telefona i koji operter!?

saleboy

Obećava
Poruka
94
Da li je neko od vas upucen u ovu tematiku. Imam post paid 064 broj tarifa mix 1000. Do skoro su imali dobru ponudu telefona uz ovaj paket (npr. Nokija 6700 uz doplatu od nekih 10000din) medjutim sada je ponuda blagi uzas. Em je izbor telefona mali, em su promenili tarife na gore u smislu visine preplate. Za koga se odluciti MTS, TELENOR, ILI VIP i za koji model?
 
Da li je neko od vas upucen u ovu tematiku. Imam post paid 064 broj tarifa mix 1000. Do skoro su imali dobru ponudu telefona uz ovaj paket (npr. Nokija 6700 uz doplatu od nekih 10000din) medjutim sada je ponuda blagi uzas. Em je izbor telefona mali, em su promenili tarife na gore u smislu visine preplate. Za koga se odluciti MTS, TELENOR, ILI VIP i za koji model?

Moja sestra ima post paid broj, i tarifa od 650. mesečno dinara a doplatila je za novi samo oko 5.ooo ja mislim. Znam da je u pitanju Samsung i mnogo je lep telefončić. Ako te zanima više, pošalji pp, pa ću ja nju sve lepo da pitam i da ti objasnim. U pitanju je mts.
 
Evo, pitala sam je..Mozda ti zatreba ipak nekada ili nekome ovde ta informacija. Paket je u mts mrezi.
Mesecno placa 630. dinara, s tim da u to ulazi jos i 150 besplatnih minuta i isto toliko besplatnih poruka, koje imas na rasploganju kada imas taj paket. Poruke i minute ne mozes prenositi u sledeci mesec, vec svakog meseca dobijas opet isti iznos poruka i minuta, potrosio ti to ili ne.
Telefon je Samsung s3100 a za njega je doplatila 5.ooo dinara.
Nadam se da sam ti pomogla.
 

Back
Top