i ja volim kosovo

hocete li na kosovo...

  • imam para, ali ne bih da gubim vreme

    glasova: 18 22,2%
  • bas cu otici i najzad videti srce srbije

    glasova: 13 16,0%
  • voleo bih, ali je rizik prevelik

    glasova: 27 33,3%
  • ziveo na kosovu, nisam odavno bio

    glasova: 4 4,9%
  • stalno odlazim

    glasova: 19 23,5%

  • Ukupno glasova
    81
  • Anketa je zatvorena .

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vidim da je kosovo "skakljivo" pitanje za mnoge foruse. ali da se ne bi ostalo samo na recima, da vidimo koliko ste sremni da "zrtvujete" za kosovo. inace ideja je jednog forumasa koji nije znao da postavi anketu, uz neku moju malu preradu, da bi se izbegla slicnost sa vec vidjenim temama na krsti.
za ovo vam je potrebno oko 50 do 100 ojra i dan- dva slobodnog vremena. sednete u autobus, a mozete i kolima, i prosetate do mitrovice, gracanice, zubinog potoka, strpca....
da bi dokazali sebi, a i ostalim forumasima da volite kosovo, iako to ne mora biti jedini vid "ljubavi"prema kosovu, zaokruzite neki od odgovora, a glasanje je tajnu bas iz razloga sto se time omogucava veca iskrenost.
znaci anketa zahteva konkretno izjasnjavanje. izvolite. zanimljive su prve tri opcije, one ce dati najvise odgovora. one zadnje dve skoro da "nisu" bitne
 
Sam tamo čovek ne može otići ako mu je život mio...Nešto organizovano siguran sam da ću ići,budući da je to delimično i Moja zemlja...

ovakve postove smatram samozavaravanjem, kao zelite ali ne smete, ali ipak je to tvoje misljenje. nema opasnsoti za posetu kosova. mogu da garantujem. na hiljade ljudi [srba] svakog dana seta po kosovu i retko se bilo sta desi
 
vidim da je kosovo "skakljivo" pitanje za mnoge foruse. ali da se ne bi ostalo samo na recima, da vidimo koliko ste sremni da "zrtvujete" za kosovo. inace ideja je jednog forumasa koji nije znao da postavi anketu, uz neku moju malu preradu, da bi se izbegla slicnost sa vec vidjenim temama na krsti.
za ovo vam je potrebno oko 50 do 100 ojra i dan- dva slobodnog vremena. sednete u autobus, a mozete i kolima, i prosetate do mitrovice, gracanice, zubinog potoka, strpca....
da bi dokazali sebi, a i ostalim forumasima da volite kosovo, iako to ne mora biti jedini vid "ljubavi"prema kosovu, zaokruzite neki od odgovora, a glasanje je tajnu bas iz razloga sto se time omogucava veca iskrenost.
znaci anketa zahteva konkretno izjasnjavanje. izvolite. zanimljive su prve tri opcije, one ce dati najvise odgovora. one zadnje dve skoro da "nisu" bitne

Јел ти овакве теме отвараш по задатку па резултате анкете и коментаре прослеђујеш даље или то онако из забаве и задовољења личне знатижеље ?
 
Јел ти овакве теме отвараш по задатку па резултате анкете и коментаре прослеђујеш даље или то онако из забаве и задовољења личне знатижеље ?

cista znatizelja, to je primarno.u drugom planu je, mozda se neko "zainati" i skokne do mitrovice, vidi kako zivi taj narod, sta prica, sa kim se druzi....
 
Sam tamo čovek ne može otići ako mu je život mio...Nešto organizovano siguran sam da ću ići,budući da je to delimično i Moja zemlja...

Iz mog iskustva ti mogu reci da to veze nema, sam sam isao kroz cijelo Kosovo, nikakvog problema nisam imao, popio kafu i tako to , doduse uz komunikaciju na engleskom, nisu nikako mogli znati da sam musliman, imao sam srpske tablice ... Taj fazon ko ode tamo davno je isfuran ... Vece sam probleme imao u Leposavicu sa NP tablicama :roll:
 
ovakve postove smatram samozavaravanjem, kao zelite ali ne smete, ali ipak je to tvoje misljenje. nema opasnsoti za posetu kosova. mogu da garantujem. na hiljade ljudi [srba] svakog dana seta po kosovu i retko se bilo sta desi

Da, ali u Severnom delu Mitrovice.

Ovi ostali verovatno po potrebi nose qeleshe, menjaju tablice, dizu dva prsta i vicu ,,pavarsi" kad divlje horde krenu da ih vijaju po ulicama da ne prodju kao nesrecni Bugarin Petar Topolski, koji je nekome zalicio na Srbina.
 
Da, ali u Severnom delu Mitrovice.

Ovi ostali verovatno po potrebi nose qeleshe, menjaju tablice, dizu dva prsta i vicu ,,pavarsi" kad divlje horde krenu da ih vijaju po ulicama da ne prodju kao nesrecni Bugarin Petar Topolski, koji je nekome zalicio na Srbina.

da se tablice menjaju, to je tacno, ali mogu ti garantovati, sigurnije je na juznom delu sa tablicama PR nego na severu sa tablicama KS.
a takvih sllucajeva je bilo par za ovih deset godina, i desila su se nakon rata. nije opravdanje, ali "olaksavajuca" okolnost jeste
 
da se tablice menjaju, to je tacno, ali mogu ti garantovati, sigurnije je na juznom delu sa tablicama PR nego na severu sa tablicama KS.
a takvih sllucajeva je bilo par za ovih deset godina, i desila su se nakon rata. nije opravdanje, ali "olaksavajuca" okolnost jeste

Ma, jasta, zna se ko je vecita zrtva na Kosovu.

Nisam ni nameravao da vam ugrozavam liderski status na tom polju.
 
Verujem da u tom delu Srbije moj narod živi daleko lošije od nacionalne manjine, i to baš zbog delovanje te nacionalne manjine.

kazes verujes...
zasto lepo ne "bacis" 50 ojra, i uveris se u to???
autobus iz BG kosta 20 ojra, povratna, voznja traje oko 6-7 h krenes uvece, ceo dan u mitrovici, i nazad predvece. izgubis jedan dan, nije tako strasno, a video si kosovo
 
Hahaha... a ljubav prema odredjenom delu zemlje meri se uchestaloshcu boravka na istom? :hahaha:

... i sad' kao mi ne volimo Kosovo jer nismo tamo? :lol: Mi nismo tamo zato shto ste vi tamo... :mrgreen: ... a kada mi dodjemo... neko ce morati da ode.... :whistling:

rekoh da se ne meri time. ali mi nikako nije jasno, zasto ne dodjete i vidite malo ovo tako dragoceno parce srbije? zasto ne svratite da vidite kako ovaj narod zivi??? da li su te price koje cujete istinite ili ne???da li...
 
........сталмо одлазим са Делијама............барем 5-6 пута годишње носимо хуманитарну помоћ по енклавама.

znaci bio si tridesetak puta do sada.
imas li losa iskustva sa policijom, sa albancima, iako si se trudio da nemas kontakta sa njima, nije bilo potrebe, na to mislim
ps. sta su to delije?navijaci ili...
 

Back
Top