STA MISLITE O OVOJ GRAFICKOJ

pazi ako ne zelish da igrash nove igre (igre sa novim Direct X 9b) onda je okej graficka (ali bolji je model LEADTECH ili tako nesto mnogo je kvalitetnija).Znaci ako neigrash Splinter cell,Prince of persia,doom 3 ...onda uzmi ako igrash sve ovo treba ti minimum GeForce FX 5600XT (ako vishe volish ATi onda ulmesh ATi Radeon 9600 SE ) to ti dodje oko 85 EVRA ... :)
 
:arrow: Po mom misljenju iako jeftiniji bolji je ATI 9200,9000,MX4200 ili neki MX440 od te graficke. Ja imam asusovog FX-a i dobro sam se zezno sto sam ga kupio. Graficka ima punu Dx9 kompitabilnost i to joj je najveci problem za razliku od spomenutih. Ona se trudi da izvuce maksimum od tekstura i zbog njenih parfomansi to je dodatno usporava. Nemoj je overklokovati jer ces joj jos vise smanjiti performanse. Iz iskustva ni MHz vise od defaulta. :idea:
 
krak:
pazi ako ne zelish da igrash nove igre (igre sa novim Direct X 9b) onda je okej graficka (ali bolji je model LEADTECH ili tako nesto mnogo je kvalitetnija).Znaci ako neigrash Splinter cell,Prince of persia,doom 3 ...onda uzmi ako igrash sve ovo treba ti minimum GeForce FX 5600XT (ako vishe volish ATi onda ulmesh ATi Radeon 9600 SE ) to ti dodje oko 85 EVRA ... :)

A i ti mu predlozi svaka ti cast!!!
i jos nesto nije sve u brojkama i nije tacno da sa 5200 nece moci da igra Doom 3 pa ja ga na jednoj masini trenutno igram na GF4 MX440 na Hight Details na rezoluciji 1024x786 i sve tece savrseno glatko, radi i na Ultra ali se povremeno primeti "seckanje".
Rec je o Geinward-ovom modelu sa 128 MB RAM-a!
Dakle ako covek hoce da uzme FX5200 to radi verovatno jer nema para za neku bolju (ili ne zeli da ih potrosi) pa ga osim nabedjivanja da uzme neki skuplji model treba posavetovati oko kupovine kartice u vec izabranom rangu.
Savet: potrudi se da nadjes Leadtek 5200 Ultra TD kartica je zaista vise nego odlicna!
 
fifa:
@sonneta
Leadtek A340-TD128, GeForce FX5200, DVI, TV, 128MB, 128bit, da li si mislio na ovu jer sam nju jedino nasao
ili sta mislis o ovoj
Leadtek A360LE-TD128, GeForce FX5700LE, DVI, TV, 128MB, 128bit

Ne to ipak nije ta ultra ima dosta kvalitetniju memoriju koja moze da radi i na preko 700 Mhz
Leadtek GeForce FX5700LE Kartica je sasvim OK ali opet nije ultra! Ultra model kosta oko 160 evrica a za 130 mozes da kupis Ati 9600XT sto bi definitivno bio izbor ako uzimas neku skuplju karticu.
 

Back
Top