politicka koalicija

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
izgleda da je najava karleuse urodila plodom. vec se javljaju kandidati za koalicije

SAMO BI PUPS U KOALICIJU SA KARLEUŠOM
2068.jpg

Utorak, 11. Maj, 2010.|
Od političkih stranaka, samo bi PUPS voleo da jednog dana uđe u koaliciju sa budućom partijom Jelene Karleuše

BEOGRAD - Šta ti je zavist! Najava Jelene Karleuše da će jednog dana, kad joj pukne film, osnovati svoju političku stranku i već na prvim izborima pobediti nije uplašila političare, ali ih nije ni zaintrigirala da ovaj seks simbol požele za koalicionog partnera.
Jedina politička partija koja je prepoznala politički potencijal “male od skandala” i koja bi sa ovom divom ušla u neku vrstu koalicije je PUPS.

- Želim joj uspeha u toj nameri. Ne znam zašto Jelena Karleuša ne bi mogla da osnuje svoju stranku kad su to uradili mnogi drugi. Simpatična mi je i ima dobru muziku i, ako bi nam programi bili bliski, ne vidim razlog zašto Karleuša ne bi bila naš koalicioni partner - poručuje Čolaković.

S druge strane, predstavnici ostalih parlamentarnih stranaka ističu da estradu i politiku ne treba mešati.
- Mi smo ozbiljna politička stranka da bismo komentarisali takve stvari. Čorba ima partiju pijanaca, sad bi i ona. Nek svako radi šta želi, ali politika ipak nije estrada - kategoričan je Srđan Milivojević iz DS.

I lider NS Velimir Ilić kaže da je politika ozbiljna stvar.
- Ako hoće da napravi stranku, želim joj puno uspeha. Ali, to nigde u svetu nije uspelo. Sve to izgleda lepo, svi misle da je lako, a kad dođe do izbora, ne mogu da napune ni salu sa glasačima - navodi Ilić.
Poslanik SNS Igor Bečić .

- Mi bismo sarađivali sa svakim ko radi u interesu Srbije, sa strankama kojima su prihvatljiva naša zalaganja za bolji život građana. Ipak, da li bismo nju uzeli za koalicionog partnera, ne bih komentarisao - kaže Bečić.

Zoran Nikolić iz DSS pak smatra da JK nije zanimljiva narodu.
- Pretpostavljam da ona zna da peva, pa nek se bavi time. Politika je ipak nešto drugo. U svakom slučaju, od koalicije ništa - poručuje kroz smeh Nikolić.
 
ПУПС је политичка странка озбиљних људи јер су тим годинама које указују на озбиљност.
Јелена Карлеуша јесте потенцијални подмладак ПУПС-а, било у коалицији или као члан ПУПС-а.
И ти си, који читаш ове редове, подмладак и потенцијални члан ПУПС-а.
 
ПУПС је политичка странка озбиљних људи јер су тим годинама које указују на озбиљност.
Јелена Карлеуша јесте потенцијални подмладак ПУПС-а, било у коалицији или као члан ПУПС-а.
И ти си, који читаш ове редове, подмладак и потенцијални члан ПУПС-а.

koji ce veoma rau biti u koaliciji sa JK ili bilo kojom mladom damom.:worth::worth:
 
znas onaj vic
pitaju nekog crnogorca
- da li bi hebao andzelinu dzoli?
i ovaj kaze
- jok ja
- a zasto coce - pitaju ga oni
- a zasto bih se umarao kad mi i tako niko nece vjerovati da sam je hebo- kaze crnogorac
 
Ако икада будем формирао странку, зваћу Карлеушу у коалицију. :mrgreen:
Нисам шашав да изгубим гласове неколико десетина хиљада њених фанова. :mrgreen:
Но, морала би да се сагласи са политичким принципима иза којих би моја странка стајала. :mrgreen:
 
Но, питам се које ће министарско место тражити за своју странку ? :mrgreen:
Хм, можда спољне послове, тј. дипломатију. :think:
Мени је доста економија, финансије, инфраструктура. Скроман сам човек, задовољићу се са 3 министарска места. :mrgreen:
 
Но, питам се које ће министарско место тражити за своју странку ? :mrgreen:
Хм, можда спољне послове, тј. дипломатију. :think:
Мени је доста економија, финансије, инфраструктура. Скроман сам човек, задовољићу се са 3 министарска места. :mrgreen:

takve su obicno odredjene ministarku za odnose sa javnoscu
 

Back
Top