google earth.....................

Mislim da moze ili da ce moci uz pretplatu, ali pristup satelitu niko nema za dzabe.

to je "satelit"mozda ce kostati hiljade i hiljade dinara pa mozda zak i dolara ili evra ali mozda ce moci(iskreno se nadam da hoce)i da iskoristim priliku da ne otvaram novu temu:meni Google earth ne radi detaljno a pre jeste.Jel to mora nesto posebno ili neka druga verzija??
 
to je "satelit"mozda ce kostati hiljade i hiljade dinara pa mozda zak i dolara ili evra ali mozda ce moci(iskreno se nadam da hoce)i da iskoristim priliku da ne otvaram novu temu:meni Google earth ne radi detaljno a pre jeste.Jel to mora nesto posebno ili neka druga verzija??

Kod mene je ova verzija Google Earth Plus v5.1.3533.1731 i radi veoma dobro...
 
Ja imam problem sa Earth-om,naime svaki put kada ga instaliram normalno radi 15-tak dana,a onda nestane,odnosno sam se deinstalira,kao da ga nije ni bilo!I tako svaki put!U početku sam mislio da sam zahvatio kakvu zarazu,ali potpuno sam čist,pa ne znam šta je u pitanju.Ako ko zna šta bi moglo biti,neka pomogne!?
 
Ne bih rekao par godina, vec par mjeseci.

Зависи који снимци? Неки јесу стари пар година, па и више.

ipak PAR GODINA...radi na principu satelitskih snimaka (slika) koje se ukapaju jedna u drugu, neke oblasti su redovnije ažuzrirane, neke NARAVNO ne

najbolje da to proveris na delu tebi poznatom..ja sam na pr. sa Zlatibora i ima jedan deo koji je na GE izostren i recimo ima sada zgrada koje su sagradjene evo 5 godina a na tom delu na Gugl E. se vidi samo LIVADA...:)

dakle stvar JASNA :neutral:

a sam program u FREE verziji nudi neki mali procenat teritorija koje mogu da se gledaju iz bliže perspektive..ostalo je neizostreno i mutno skroz kad se malo bliže "spustiš"
 
Ja imam problem sa Earth-om,naime svaki put kada ga instaliram normalno radi 15-tak dana,a onda nestane,odnosno sam se deinstalira,kao da ga nije ni bilo!I tako svaki put!U početku sam mislio da sam zahvatio kakvu zarazu,ali potpuno sam čist,pa ne znam šta je u pitanju.Ako ko zna šta bi moglo biti,neka pomogne!?

Evo ja sam odavde skinuo i radi mi :bye:

http://earth.google.com/download-earth.html
 

Back
Top