Razocarenje

zaba.zaba

Zainteresovan član
Poruka
366
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...
 
Nije mi jasno da se toliko veruje narocito preuvelica nesto povrsno..mene je razocarala osoba kao covek posle par godina veze i to nisam licno shvatio posto nije ni bilo objasnjenja..nista strasno idemo dalje
 
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...

Mrzim takve ljigavce koji ti izglume da bi te pridobili....msm da je meni tako nešto uradio, slina na betonu bi imala veći rejting u mojim očima, nego on.Bila bi par dana razočarana ali posle bi mi se gadio....to sigurno.
 
Mrzim takve ljigavce koji ti izglume da bi te pridobili....msm da je meni tako nešto uradio, slina na betonu bi imala veći rejting u mojim očima, nego on.Bila bi par dana razočarana ali posle bi mi se gadio....to sigurno.

Gadi mi se veoma, upravo me je ubedjivao i pravdao postupke svojom sujetom, kao ona meni kako tako ja njoj :eek: svasta i kao tebe ne bih, vau :eek: i ja sad treba da verujem...svasta
Potpuno sam ravnodusna u trenutku postala, sve iscezlo u trenutku...
 
Gadi mi se veoma, upravo me je ubedjivao i pravdao postupke svojom sujetom, kao ona meni kako tako ja njoj :eek: svasta i kao tebe ne bih, vau :eek: i ja sad treba da verujem...svasta
Potpuno sam ravnodusna u trenutku postala, sve iscezlo u trenutku...

E kad počne to samoopravdavanje i ubeđivanje:roll: e onda sam spremna da gazim:evil:...znači bolje da ništa ne kaže, nego da mi priča priče ko da sam se juče rodila.:manikir:
 
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...

Emocije ne mogu da nestanu u trenu.Moze ih samo zameniti neko novo osecanje,u ovom slucaju-razocaranje i povredjenost.
Tek kada smo ravnodusni prema nekome znaci da nemam nikakvih emocija za tu osobu.
Ljudski je patiti i osetiti se povredjeno,posebno ako je u pitanju neko ko nam znaci.Sve to prodje,nikada se nisam borila protiv takvih stvari.Prihvatala sam situaciju kakva jeste i nosila se s tim kako sam znala.
 
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...
Meni je u vezi naj bitnije poverenje ako me iz**** za mene je sve gotovo, ma koliko god mi bilo tesko.
Zivot je pun razocarenja, al' svasta covek prezivi.
 
Emocije ne mogu da nestanu u trenu.Moze ih samo zameniti neko novo osecanje,u ovom slucaju-razocaranje i povredjenost.
Tek kada smo ravnodusni prema nekome znaci da nemam nikakvih emocija za tu osobu.
Ljudski je patiti i osetiti se povredjeno,posebno ako je u pitanju neko ko nam znaci.Sve to prodje,nikada se nisam borila protiv takvih stvari.Prihvatala sam situaciju kakva jeste i nosila se s tim kako sam znala.

Bio mi je drag i mio, uvukao mi se pod kozu, pravio se suvise idealnim da bi bio istinit i znala sam da tu svasta nesto prikriveno postoji i ostala ravnodusnost prema njemu i sreca sto sam sprecila da pravi budalu i od mene ako vec nije :p
 
Poslednja izmena:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...
Ufff... Oprostila sam 55 puta, presla preko mnooogo toga, i na kraju stavila tacku... Naravno da emocije nisu nestale u tom trenutku, ali estalo je poverenje... Nisam ocekivala tako nesto od njega... Bolelo me je uzasno.. jos uvek mi nije svejedno.. dodje ponekad onaj trenutak slabosti, ali sve redje...
 
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...

Kada volim...ja onda volim. Što kaže na mom profilu...NIkome ne lom krila i ulazim pod kožu, sve do kostiju...dakle, do daske volim. :heart:
Bude mi jako teško...Jer ne umem još da razlučim neke stvari, kada se nekome preterano "daš"...daš i srce i dušu a taj neko ni mrvice...:sad2:
Generalno, koliko god se trudila, još uvek me to negde pogadja, dira, boli...Ne mogu da lažem.Boli to čoveka. I to jako. Jer kada volim, volim kao čovek, a kada me taj neko izneveri ili bar izneveri moja očekivanja, ili ono kako ja njega vidim u svojim lepim okicama...tada plačem kao malo dete i suze se slivaju niz umorno lice, zbog još jednog "pada", zbog još jedne loše procene....
Nosim se tako, što plakim...Što obećam sebi da neću nikaad više tako opet dozvoliti. I ja sam živi stvor, učim ponekad na svojim, ponekad na tudjim greškama, pa nastojim da ih ne ponavljam. Nekada se :heart: otme, pa opet tera po svome, dok racio kaže: "No, no, malena "...:)
Nekada mi padne lakše, nekada teže...Da budem do koskice iskrena, pa da kažem, da me je i dalje lako povrediti, s tim što sam makarn naučila da sebe iskontrolišem u tom smilslu, da ne dozvoljavam drugima da vide koliko me to vredja ili povredjuje. Znam, loše je..Ali takva sam. Ponosna i ne dam na sebe.
Pati, i dan danas zbog nekih stvari i nekih ljudi..koji nisu zasluzivali ni delić moje suze. lagala bih kada bih rekla drugačije. Hm..nosim se sa tim...pa nekaad bolje, nekada lošije...OPraštam, i učim se da praštam, zaista. ne onako bezveze, već da zaista oprostim iz srca i duše, ali mi za sada ne ide. Učim se tome, ali sam kao slonče..oprostim, ali ne zaboravim.
I da dam na zadnje pitanje odgovor...Laž nikada ne opraštam, jer ko me jednom slagao, slagaće me opet. A ja sam neko ko je suviše fer da igra igru drugačije, osim naravno - fer pleja, čak i kada taj neko igra po posve drugačijim pravilima. :heart:
 
Postavljam temu inspirisana sopstvenim iskustvom...naime danas shvatih da sam potpuno pogresno procenila decka za kojeg sam ubedjena bila da je veran. Hmmm u svemu tome sam ga veoma precenila. Priznao mi je da nikada nije bio veran ni jednoj devojci :eek:. Kakav promasaj, trudio se na sve nacine da ja mislim da nije tako. Hmmm kaze ne slusaj price o meni, ti me znas :eek:. Pitam ga koje su to price i kaze mi najgora je ta sto nisam veran ali tebi cu biti :eek: odmah mi stavio do znanja da je sve sto se prica istina :rtfm::roll:
E sad sledi pitanje kako se nosite sa razocarenjima? Sve ste ocekivali, dizali u zvezde, uspeo je da vam ulije poverenje zahvaljujuci savrsenoj glumi..da li patite, da li jednostavno nestane svaka vasa emocija u tom trenutku, da li mu zbog emocija oprastate i nastavljate?
U mojim ocima je u trenutku pao na samo dno i svaka moja emocija prema laznom njemu je nestala...

Sve sto mi ljudi kazu uzimam da je istina. Verujem dok ne uhvatim u lazi i to u vecoj lazi, manje ili tzv white lies ne uzimam u obzir, znaci dok me ne povredi i ne slaze grozno ja coveku, svakom coveku apsolutno verujem. Onog momenta kada se obelodani nesto strasno zavrsim sa tom osobom. Slabo prastam, a kako se ne svadjam ako bi mi priznao prevaru otisla bih bez reci, nisam tip svadjalice jer je tu svaka rec suvisna i svaki razlog ili opravdanje bespotrebno spomenuto, nemamo o cemu dalje.

Medjutim, ukoliko je nesto cinio pre mene to je u redu da se nalazi u proslosti, gde i jeste uostalom. Nije moja stvar, zavisi od okolnosti u njegovoj vezi i ne uzimam za zlo jer jedino dvoje ljudi tacno znaju svoju ljubavnu pricu. Svako ima pravo u zivotu na sansu, svakome bih pruzila ruku da se uhvati ukoliko mislim da me ne folira. Mozda je to vid bliskosti koju oseca prema tebi pa ti je priznao nesto tako krupno. Mogao je i da te slaze. Ja bih mu dala sansu, ne bih mu cak ni zamerila dok se ne dokaze na mojoj kozi...mnogi su varali, ogromna vecina pa kasnije moralisu samo tako, taj sto je priznao je mozda i najbolja opcija...
 
Ja bih mu dala sansu, ne bih mu cak ni zamerila dok se ne dokaze na mojoj kozi...mnogi su varali, ogromna vecina pa kasnije moralisu samo tako, taj sto je priznao je mozda i najbolja opcija...

Hmmm posto je to bas svaka devojka, nekako mi govori dosta o njegovom karakteru, osoba niske moralnosti, luftika. I sad kao takva licnost nasao sve u meni, totalnu suprotnost i hoce da me zadrzi blahhh :confused:
 
e sad..objasnite vi meni sta tu TACNO ne stima? verovatno ne stimaju kriterijumi..al ja mogu sa sigurnoscu od 100 od 100 reci da je zabica..imala neke momke koji su se oko nje motali al joj nisu bili zanimljivi ni za sta drugo osim mozda za druzenje..
uostalom zenema su privlacni muskarci koji su i drugim zenama privlacni..iako svesno zene reaguju kako reaguju i dalje ce svesno da biraju takve muskarce ..verovatno u nadi da ce ona bas biti ta kojoj ce doticni da se posveti u potpunosti..no krug propasti musko zenskih odnosa se eto..nastavlja..a iz hiljada tona texta i reci o ovakvim dozivljajima..mogu samo da kazem da zene sa emancipacijom nemaju ni jednu jedinu dodirnu tacku..na zalost..i zena i dobrog dela muskaraca
 
Hmmm posto je to bas svaka devojka, nekako mi govori dosta o njegovom karakteru, osoba niske moralnosti, luftika. I sad kao takva licnost nasao sve u meni, totalnu suprotnost i hoce da me zadrzi blahhh :confused:

Zavisi od toga koliko se on tebi dopada...bitno je drugacija situacija ako si i ti u njega zajubljena ili ti je samo onako simpatican...
 

Back
Top