Postovani,
Imam veliki problem, moram da podelim sa vama i da vas pitam za eventualno resenje. Naime nakon dugogodisnje veze(5.god) nasao sam novu devojku, ali je problem sto ne mozemo da spavamo. Tj. ja ne mogu da postignem ono sto zelim. Naime prvi problem je definitivno psihicke prirode. Drugi problem koji imam je to sto ja jednostavno ne osecam vaginu od svoje partnerke. Ona je starija od mene samim tim i mnogo iskusnija. U poslednjih 7.god u vezama sam bio imao 3-4 partnerke , samo sa prvom sam imao problema . Oboje smo bili nevini , pa samim tim nam je trebalo oko 3.meseca da sve bude kako treba, nakon toga sve je bilo super u narednih godinu dana. Nakon te partnerke bio sam par dana sa devojkom sa kojom je isto bilo sve oki. Nakon nje je usledila petogodisnja veza gde je od prvog trenutka sve bilo dobro. Nakon par godina neki put sam bio ili umoran ili pod stresom pa samim tim nismo spavali , tj. ja nisam mogao da imam erekciju, sto je normalno.
U medjuvremenu sam bio pokupio i kondilome . Nova partnerka je insistirala na kondomu, ja takodje . Pa smo 3-4-5 puta probali sa kondomom, ali ja tek tu nisam mogao nista da uradim. Mucio sam se svaki put i nista nismo uradili, sa njom je sve ok, vlazna je itd.itd. Problem je samnom definitivno. Takodje sam imao problem sto sam mislio da imam pored kondiloma jos neku bolest, i to je sve psihicki uticalo na mene da jednostavno ne mogu da se opustim i da imam normalan odnos. Od tih 4-5x kada smo koristili kondom ja sam uspeo jedva dva puta da ga lepo stavim i da imam penetraciju sa partnerkom, jednom sam svrsio skoro odmah po ubacivanju , drugi put je bilo nesto ne znam ni ja, bio je unutar nje, ali nista spektaklurano ...
Pricao sam sa velikim prijateljom, razmisljao sam da uzmem cijalis ili tako nesto, koji je apotekar i rekao mi je da to ne radim , rekao mi je da mozda se obratim psihologu i vidim sta i kako.
U medjuvremenu sam otisao kod urologa sredio kondilome i uradio test na polne bolesti(dao krv) sve je uredno sada. Tako da sa te strane mogu da se opustim i da zajedno uzivamo bez kondoma(inace ne preferiram kondom) ... e sad ja imam jos ranicu od skidanja kondiloma, urolog mi je rekla da sacekam 7-10dana da sve to lepo zaraste i onda da tek krenemo sa odnosima . Ja sam sinoc probao i opet nije bas islo, sve je bilo ok ja imao erekciju, onda smo se dodirivali( ja sa penisom usnice njene vagine) ona je bila prevlazna , sve super, i kada sam pokusao da prodrem u nju kao da sam osetio blagi bol i odmah mi se spustio . Takodje mi je penis malo ukrivo na desnu stranu , nije sto posto prav .
Mislim da sam psihicku prirodu resio(takodje sam pricao sa urologom rekao joj problem, ona je rekla nova devojka , polako bice sve oki) . Ovo mnogo utice na mene i ne znam kako i sta da radim. Napominjem da sam sa tom dugogodisnjom devojkom imao skoro svakog dana po 1-2 odnosa dnevno i nisam imao problema sa potencijom/erekcijom .
Da li je moguce da mi vagina od partnerke ne odgovara ili materica ili kako vec ?
Citao sam malo i po netu i bojim se po sebe da nisam poceo da budem impotentant ili tako nesto, imam 24.god. Da napomenem da imam erakcije tokom noci i ujutru kada se probudim( do duse ne svakog dana , ali imam barem 3x nedeljno ).
Daklem sredio sam skoro sve sto se tice psihicke prirode( kondilome, dao krv uradio testove sve ok, sa devojkom pricao ima razumevanja , opustila me je sve kako treba ) ... znaci problem je u meni jer izgleda erekcija nije dovoljna ili pak jeste, ali kada prodrem u nju kao da osetim bol umesto zadovoljstva i onda kao da mi se spusti... probacemo jos kada mi skroz zaraste rana od skidanja kondiloma, jer i zbog toga osecam bol nisam mogao da kao po obicaju vodim normalno ljubav sa njom vec je bio samo unutar nje i malo sam se pomerao ... bilo je to u sustini ok s’obzirom na okolnosti , ali opet nisam ejakulirao/svrsio tako da je to za mene cudno, sto je najgore uopste se nisam osecao lose bilo mi je ok, dok pre kada ne bih svrsio mnogo bih se osecao lose ( to se desilo samo par puta ).
Molim za ideju/savet/odgovor/pomoc, jer ovo vec krece da me kopa po stomaku , da me brine/opterecuje pravi probleme.... jos bolje bi bilo ako je neko imao slicnu situaciju ili iskustvo pa da podeli samnom... ako treba jos nesto ( tipa da nisam dovoljno napisao ) neka javi , pa cu ja jos dodati sta treba...

Ps. Jedno vece mi je drug dao cetvrtinu levitre i tada je u sustini bilo ok, ali opet sam osetio taj tup bol u predelu penisa ili ne znam ni ja stomaka , ali zahvaljujuci levitri pretpostavljam , penis se nije spustio ...