SE T610
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: SE T610

clipper
    Guest

Podrazumevano SE T610

Odlucio sam da kupim se t610. Ono sto me muci je gde da ga kupim. Ima li smisla ovo pitanje posto svi lazu i mute. Postoji li ovlascen distributer za SE u Serbiji. Ipak je u pitanju prosecna plata u Srbiji. Cene osciluju i po 30 eura, sto je nenormalno mnogo. Sta se uopste dobija u paketu sa mobilnim, sem punjaca naravno. I konacno kako da provalim da li je nesto petljano oko telefona. Hvala

Zainteresovan član
    Učlanjen
    02.10.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano Re: SE T610

znas kako ... ovako...ja sam kupio taj fon i odlican je (ponekad je sav usporen ali ok) ja sam kupio u pancevu taj fon za 160 EVRA i u kutiji je bilo CD sa softveron, i krpa za brisanje displeja (bogato nema sta...).Znaces da je neko nesto cackao ako uradis sledece : stisni dzojstik u desnu stranu, pa * ,pa 2 puta dzojstik u levu stranu,pa opet *,pa opet dzojstik u desno,pa jos jednom *.Pojavi ti se ono sto vidish i tu nadji softver verziju... Sad zaboravio sam koji je original softver (valjda nesto RA... ne secam se ...)...U scg neznam da li ima bas centar za prodaju SE(sony ericsson) prodajnog programa ali ovlascenih ima po beogradu...SRECNo

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ovlasceni prodavac Se u srbiji nema ali zato ima u hrvatskoj bruka... A sto se tice onoga ra za original softver mislim da sve to moze da se prepravi prilikom flash-ovanja fona...

Slične teme

1. t610
    Autor sch u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.06.2004., 19:11
  2. T610
    Autor CVETICAN u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 21.03.2004., 14:59
  3. WAV I T610
    Autor $73F@H u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 0