Razvojni put Maje Gojković: Od Šešelja preko Koštunice i Velje selje do Dinkića !

KOLEGA IVAN

Poznat
Poruka
8.216
Neću da postavljam linkove pošto svako ko prati političku scenu Srbije zna šta se dešava sa ovom ženom. Prvo je bila u SRS pa je ispred SRS bila gradonačelnik NS. Pa je onda napustila SRS, osnovala svoju stranku i 'ajde da kažemo da je i to razumljivo. Pa je onda (na lokalnim izborima) ušla u predizbornu koaliciju sa DSS-NS, da kažemo da je i to razumljivo kao neka narodnjačka koalicija a i s obzirom na to da su SRS, DSS i NS sarađivali, pa su planirali da naprave Vladu, pa sad DSS i NS sarađuju sa Tomom i Acom koji su na čelu SNS a Maja je do juče bila sa njima pa da kažemo da je i ta saradnja kroz lokalnu koaliciju nekako razumljiva. Ali sada je ta ista Maja prišla Dinkiću što nikako ne može da bude razumljivo. Pa koja gnjida od čoveka mora da budeš da od Šešelja odeš Dinkiću ? Juče si bila sa Šešeljem a sada si uz Dinkića ! :dash:

Ona je još jedan dokaz da je politika ku*va neviđena !
 
Interesantno je da niko nije kukao kad je dala vetar u leđa ''napredno-narodnjacima'':cool:

onda bi bila svetica :super: a ovako je bludnica :sad2:nego Maja je za ove napredne pojam casti i postenja, posto kad je izasla iz SRS nije htela da pljuje bezocno po bivsem sefu koji je vec 7 godina iza resetaka , za razliku od ova dva nesrecnika sto su odmah krenuli u pljuvanje iako su se kleli u njega i divili mu se do imbecilnosti do pre manje od 2 godine
 
Не разумем зашто се неки чуде оваквим појавама као да не знају какав је профил већине политичара у Србији.Сутра ће та иста Маја Гојковић поново приступити СРС-у ако процени да ће јој то ићи у корист.
Нема у политици сентимента,принципа,доследности...Све се своди на остваривање личних интереса !
 
Snalažljiva,al to se nikad ne cijeni.Snalažljivost je bitan faktor u životu.

cenim ljude od principa i integriteta. ona zeli da bude narodni predstavnik, sto je velika odgovornost i polozaj koji trazi dve ove gore nabrojane stvarcice.
ako je tebi za obozavanje neko "snalazljiv" koji prica jedno, misli drugo a radi trece - well, to je tvoj zesci problem.
ja se sa takvim ljudima ni ne druzim
 
Biće neka treća stranka.Ti tvrdiš da će se Lesi vraćati kući.

Ако се мени обраћаш мислим да је тако нешто сасвим реално за очекивати,поготово од оних који су као лист на ветру па се крећу у правцу у који ветар дува.И не мислим директно на Мају Гојковић већ на све политичаре.То ти је као у фудбалу.Данас играш за један клуб сутра за други и то доживљаваш као посао.Мало је играча који целу каријеру проведу у једном клубу.
 
Imam pravo da to uopšteno kažem.Ostalo je manje bitno.Moj žešći problem je što nisam hetero i ne gotivim ono što gotivi većina forumaša.

hahaha :)
sad je sve jasno

snajka(o):

Risperdal.gif
 
Маја Гојковић је смислила одличну пословну трансакцију.
Питање је само колико ће да потраје ангажман, односно да ли ће некад доћи на ред да се преиспитају колико су ти интереси неког оштетили.
Не бих рекао да Динкић има неку дугорочну политичку буднућност, видећемо, ал тренутно има огромне паре, почео је да купује лолакне главоње и кадровски је слаб.
Један брак из интереса.
 
Zanimljivo je da zbog ovog beznacajnog poteza jedino kukaju oni koji podrzavaju dve najvece ljige , lazova i prevrtaca u istoriji srpske politike , izdajnike rodjenog kuma i sopstvene ideologije, Tomu Solje i Pussy-ja .
Није битно КО говори, већ ШТА говори. :)
Фокусирајте се на суштину, мање на детаље. ;)
 
Маја Гојковић је смислила одличну пословну трансакцију.
Питање је само колико ће да потраје ангажман, односно да ли ће некад доћи на ред да се преиспитају колико су ти интереси неког оштетили.
Не бих рекао да Динкић има неку дугорочну политичку буднућност, видећемо, ал тренутно има огромне паре, почео је да купује лолакне главоње и кадровски је слаб.
Један брак из интереса.

То што је Г17 слаб као странка успешно компензују великом финансијском моћи. Пошто им је омогућено да приграбе све економске ресоре државе сада могу на миру да се посвете рејтингу и да размишљају о наредним изборима.
 
На Вождовцу је НП сама имала 2.5 %, у Оџацима или Врбасу, где оно беше, мало више од 3.
Тако да је нека њена објективна снага, када се узме просек целе земље вероватно била око 2 процента.
Под условом да се сви гласови прелију на коалицију у којој је, то доноси минимум 5 мандата.
Мислим да ће чланови и присталице НП углавном отићи ка другим странкама, после овакве одлуке...
Изгубиће НП део бирача, добиће учешће у власти у будућности.
 
Poslednja izmena:
То што је Г17 слаб као странка успешно компензују великом финансијском моћи. Пошто им је омогућено да приграбе све економске ресоре државе сада могу на миру да се посвете рејтингу и да размишљају о наредним изборима.
Једино ако поткупе целу Србију, па да рачунају на неки "рејтинг"
Да ли си приметио да сви кадровски пуцају, највише се у последње време види да је друга лига политичара тренутно на сцени у Србији.У свим странкама, али код њих је гротескно са паролом "стручност испред политике".
 
Neću da postavljam linkove pošto svako ko prati političku scenu Srbije zna šta se dešava sa ovom ženom. Prvo je bila u SRS pa je ispred SRS bila gradonačelnik NS. Pa je onda napustila SRS, osnovala svoju stranku i 'ajde da kažemo da je i to razumljivo. Pa je onda (na lokalnim izborima) ušla u predizbornu koaliciju sa DSS-NS, da kažemo da je i to razumljivo kao neka narodnjačka koalicija a i s obzirom na to da su SRS, DSS i NS sarađivali, pa su planirali da naprave Vladu, pa sad DSS i NS sarađuju sa Tomom i Acom koji su na čelu SNS a Maja je do juče bila sa njima pa da kažemo da je i ta saradnja kroz lokalnu koaliciju nekako razumljiva. Ali sada je ta ista Maja prišla Dinkiću što nikako ne može da bude razumljivo. Pa koja gnjida od čoveka mora da budeš da od Šešelja odeš Dinkiću ? Juče si bila sa Šešeljem a sada si uz Dinkića ! :dash:

Ona je još jedan dokaz da je politika ku*va neviđena !

nije politika kur*va nego su kur*ve tzv srpski politicari koji bi i sa crnim djavolom usli u koaliciju samo da dobiju komad vlasti moci i narodnih para
 

Back
Top