Napušteno tigrasto mače
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Napušteno tigrasto mače

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Napušteno tigrasto mače

Juče ujutru sam čula mače ispred zgrade i pošto je bio jak vetar i najavili su kišu, mama mi je rekla da ga dovedem kući
    ali na naše iznenađenje nije bilo jedno mače već dva

i pošto je moj brat alergičan nisam mogla da ih zadržim i odnela sam ih u jedno dvorište gde jedna žena hrani mačke koje su tako u prolazu

međutim, danas je moja mama opet čula ovo jedno mače, tigrasto (ne znam gde je crno završilo ) i sad je opet kod mene
    mama nije htela da je ostavi jer je neki debil od deteta hteo da šutne macu (a svi znamo da takvih kretena ima mnogo, nije on jedini)

Ženka je, ima oko mesec i po, ima tigraste šare

ali ne mogu da je zadržim, kao što sam već napisala, brat ima alergiju a živimo u stanu, a imam i hrčke pa ne smem zbog njih
    ona je još mala pa ne može da ih dohvati ali neće joj trebati puno vremena da poraste

evo nekih slika

verovatno su ih izbacili jer su ženke...

Da li ima neko ko bi mogao da usvoji ovu macu?

P.S. Maca je u Zemunu
    Poslednji put ažurirao/la ~Marija : 11.05.2010. u 16:47

Domaćin EGYPTIAN CAT (avatar)
    Učlanjen
    07.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Re: Napušteno tigrasto mače

Nadam se da ce naci dom, jer je zaista slatkis .
    Uzivaj u zivotu, suvise je kratak.

Primećen član lassie (avatar)
    Učlanjen
    02.01.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    35

srecno,,,,,
    Ako ne razgovaraš s zivotinjama,nećeš ih upoznati,a ono što ne poznaješ toga se bojiš.Ono čega se bojiš,to uništavaš.

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Svakoga dana kada je lepo vreme, NOA udruzenje ima stand za udomljavanje kuca i maca na Slaviji (na samom pocetku Kralja Milana)!
    Slobodno mozes tamo poneti macu i mozes da ostanes pored nje, dok ne vidis da li ce je neko udomiti! Ako se to ne desi prvog dana, mozes da je nosis na stand kada god ti bude zgodno! Ono sto je dobro jeste da ces moci da zamolis predsednika NOA udruzenja (zove se Dejan 064/555-05-07 i na taj broj mozes proveriti da li dana kada mozes da ides ima standa ili ne) da i za tvoju macu posreduje tako da udomitelju da na potpisivanje Ugovor koji ga obavezuje da se adekvatno ponasa prema maci!
    Svakoga dana kada ima standa, udomi se bar 2-3 mace!
    Srecno!
    P.S. Ako ti zatreba neki savet koji mozda mogu da ti pruzim, ja sam Jelena (064/17-24-766)

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jelenamp0809 Pogledaj poruku
    Svakoga dana kada je lepo vreme, NOA udruzenje ima stand za udomljavanje kuca i maca na Slaviji (na samom pocetku Kralja Milana)!
    Slobodno mozes tamo poneti macu i mozes da ostanes pored nje, dok ne vidis da li ce je neko udomiti! Ako se to ne desi prvog dana, mozes da je nosis na stand kada god ti bude zgodno! Ono sto je dobro jeste da ces moci da zamolis predsednika NOA udruzenja (zove se Dejan 064/555-05-07 begin_of_the_skype_highlighting 064/555-05-07 end_of_the_skype_highlighting begin_of_the_skype_highlighting 064/555-05-07 end_of_the_skype_highlighting i na taj broj mozes proveriti da li dana kada mozes da ides ima standa ili ne) da i za tvoju macu posreduje tako da udomitelju da na potpisivanje Ugovor koji ga obavezuje da se adekvatno ponasa prema maci!
    Svakoga dana kada ima standa, udomi se bar 2-3 mace!
    Srecno!
    P.S. Ako ti zatreba neki savet koji mozda mogu da ti pruzim, ja sam Jelena (064/17-24-766)

Hvala ti za savet ali ne mogu da je nosim jer mi baš nije blizu a nemam vremena jer idem u školu.

Postavila sam dva oglasa na internetu i odneću u pet shop i u neku radnju. Valjda će se neko javiti.

Moj brat sinoć, nakon što je došao s posla, posle 5 minuta već nije mogao lepo da diše Stvarno moram brzo da joj nađem novog vlasnika.
    Poslednji put ažurirao/la ~Marija : 11.05.2010. u 16:48

Početnik
    Učlanjen
    19.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

još se niko nije javio

počeli smo da je zovemo mica i izgleda da je tako i ostala

čim sam joj pokazala kutiju s peskom odmah je naučila da tu treba da ide

naučila je i gde joj stoji hrana i kad je gladna ode tamo i mjauče i potpuno se navikla na stan

Početnik
    Učlanjen
    19.04.2010.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Da li si se cula sa Dejanom in NOA-e?
    Da li si mozda oglasila mace preko fb-a?
    Proslo je premalo vremena da bi ih vec neko trazio! Mislim da bi bilo divno da izdrzite jos malo!
    Fb je najbolji, jer je najveca poseta ljudi! Slobodno je stavi i u grupe u kojima se oglasavaju samo kuce i OBAVEZNO napisi koliko je ugrozena u kraju u kome ste je nasli!
    Kada postavis njenu temu na fb, trebalo bi bar jednom u dva dana da je ponavljas na svim tim grupama, jer kada zbog drugih oglasa padne na dno strane mnogi vise ni ne gledaju!

Aktivan član
    Učlanjen
    21.08.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    55

Udomljavanje nikada ne ide lako...treba vremena pogotovu u proleće i leto...
    Saveti za mačke

Slične teme

1. Napušteno štene traži dom
    Autor ~Marija u forumu Poklanjam
    Odgovora: 10
    Poslednja poruka: 10.05.2010., 19:04
  2. prelepo tigrasto mače traži novi dom
    Autor ljika_sd u forumu Poklanjam
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 09.01.2010., 06:50
  3. Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 07.01.2010., 14:47