Kampovanje u CG
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Kampovanje u CG

Nov član
    Učlanjen
    10.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kampovanje u CG

Pozdrav svima,

Voleo bih da otvorim ovu temu kako bi na ovom mestu sakupili sve relevantne informacije koje bi mogle da pomognu ostvarivanju ovakve jedne avanture:

1. Plan mi je da se sa devojkom zaputim kolima iz Novo Sada u Crnu Goru.
    - ko god ima iskustva u voznji slicnom marsrutom, bio bih mu zaista veoma zahvalan na svakoj informaciji, tipa kojim putem ici, gde odmarati, kada krenuti
    - inace moje vozacko iskustvo se svodi na godinu dana voznje fijat puntom, tako da svaka stvar koje mozete da se setite, a da moze koristiti novajliji poput mene, dobro dosla je

2. Ideja je da kampujemo, ali ne znamo jos uvek gde
    - prosle godine smo bili u kampu "Maslina" u Buljarici (putovali busom, sator i ostalo nosili u rancevima), zaista fenomalnih 15 dana:
    Били 2009 године. Оцена одличан 5! Камп уређен са доста површине под хладом дрвета. Хигијена солидна, тушеви ок, близина мора и самопослуге. Шетње до плаже Лучица и Петровца. Ресторани са морским плодовима у Петровцу такође солидни. Море веома чисто. За време ветра, вода зна да буде прехладна за купање. На плажи нема хлада па је сунцобран неопходан. У кампу је било доста странаца (Пољака највише, али и Немаца, Француза и Италијана) као и Србијанаца - углавном породице.
    - ove godine bi zeleli da promenimo, pa sta kazete narode. Gde je jos dobro?

Pozdrav svima i unapred se zahvaljujem na odgovorima

Buduća legenda vracaracc (avatar)
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Врачар, тамо где још увек постоји комшилук
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    1662

Podrazumevano Re: Kampovanje u CG

Put je OK ali kampovi u Crnoj Gori su katastrofa.........jedini koamp koji se iydvaja je kamp "MASLINA"
    u Buljaricama.........kamp je zaista pristojan ali Buljarice su vise nego dosadne. Na svu srecu, samo 2km od Buljarica se nalazi Petrovac.
    Зашто да будем политички коректан када могу да будем у праву?

Nov član
    Učlanjen
    05.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kampovanje u CG

Znam da je malo zastarela tema, ali ja i sestra planiramo da kampujemo u Buljaricama (auto kamp Maslina), pa me zanima kakva su vasa iskustva sto se tice bezbednosti stvari, novca, dokumenata?

Slične teme

1. KAMPOVANJE
    Autor ma nije bitno u forumu Putovanja
    Odgovora: 168
    Poslednja poruka: 27.11.2012., 10:47
  2. kampovanje
    Autor braz u forumu Putovanja
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 07.05.2009., 08:11
  3. Krevet za kampovanje?
    Autor zoranpetrovic84 u forumu Arhiva
    Odgovora: 5