Srpsko Cudo

V for Vendetta

Zainteresovan član
Poruka
301
Prema najnovijim istrazivanjima koje je sprovodila jedna evropska organizacija u Srbiji prosecno mesecno primanje je oko 300 eura,a pravo cudo je da mesecno prosecan Srbin trosi 500 do 600 eura. Njihova izjava na celu anketu radjenu od oktobra prosle godine je kratka i jasna....jos jedno Srpsko cudo... :worth: :hahaha:
 
Prema najnovijim istrazivanjima koje je sprovodila jedna evropska organizacija u Srbiji prosecno mesecno primanje je oko 300 eura,a pravo cudo je da mesecno prosecan Srbin trosi 500 do 600 eura. Njihova izjava na celu anketu radjenu od oktobra prosle godine je kratka i jasna....jos jedno Srpsko cudo... :worth: :hahaha:

MasterCardVISASymbols.jpg


CUDO NEVIDJENO
 
Prema najnovijim istrazivanjima koje je sprovodila jedna evropska organizacija u Srbiji prosecno mesecno primanje je oko 300 eura,a pravo cudo je da mesecno prosecan Srbin trosi 500 do 600 eura. Njihova izjava na celu anketu radjenu od oktobra prosle godine je kratka i jasna....jos jedno Srpsko cudo... :worth: :hahaha:

pa nije cudo,svake godine dijaspora posalje 7-8 milijardi evra u srbiju,plus siva ekonomija;)
 
Prema najnovijim istrazivanjima koje je sprovodila jedna evropska organizacija u Srbiji prosecno mesecno primanje je oko 300 eura,a pravo cudo je da mesecno prosecan Srbin trosi 500 do 600 eura. Njihova izjava na celu anketu radjenu od oktobra prosle godine je kratka i jasna....jos jedno Srpsko cudo... :worth: :hahaha:
300 eura zaradimo moj suprug i ja zajedno,on na belo,ja na crno.Kako uspemo da potrošimo tolike pare to ni ja ne znam.:think::dontunderstand:
 
pa zapad nas uci kako on zivi...na kredit...valjda na zapadu svako trosi unapred nezaradjeno...zar sami ne kazu da im je sve na kredit---kuca-stan,auto,namestaj a kreditne kartice rade i za hranu i ostalo...kes je u munimalnom opticaju...obzirom da nam je sa zapada sve slatko---verovatno je i ovo opsteprihvaceno suprotno srpskoj tradiciji...da je dug najgori drug...
 

Back
Top